Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Ozbiljno spremanje za grupnu fazu LŠ ? ...cenim
    Nego kako, jačina CL tako nalaže..

    .. nego, zeznuh ja tebe sa informacijom da se žreba danas za kup, tako sam negde čuo _ ako su lagali mene i ja lažem Vas. Krenuo da čačkam svuda za taj žreb, nigde ništa! Oće tako u Kokeze, vrv ni on ne zna kad je ..

    Comment


    • Originally posted by salelesa View Post
      Nego kako, jačina CL tako nalaže..

      .. nego, zeznuh ja tebe sa informacijom da se žreba danas za kup, tako sam negde čuo _ ako su lagali mene i ja lažem Vas. Krenuo da čačkam svuda za taj žreb, nigde ništa! Oće tako u Kokeze, vrv ni on ne zna kad je ..
      Aj što si mene zajebo, nego što sam ja tridesetak ljudi...
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Aj što si mene zajebo, nego što sam ja tridesetak ljudi...
        .. pa zašto lažeš ljude ??

        Ništa, 'vako ćemo .. reci ti njima: bio žreb, ali parove drže u tajnosti!

        Comment


        • Uskoro će i Jovančić produžiti ugovor. Treba malo da prikočimo i da krenemo sa štednjom kako bi imali za budućnost. Teškom mukom smo zaradili svaki evro. Nismo imali ništa, osim Rusa niko nije hteo da pomogne jer sirotinju niko ne gleda. Sad kad imamo ne treba se razbacivati, treba ostavljati i na stranu.

          Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Uskoro će i Jovančić produžiti ugovor. Treba malo da prikočimo i da krenemo sa štednjom kako bi imali za budućnost. Teškom mukom smo zaradili svaki evro. Nismo imali ništa, osim Rusa niko nije hteo da pomogne jer sirotinju niko ne gleda. Sad kad imamo ne treba se razbacivati, treba ostavljati i na stranu.
            Tako je to kad ti je država maćeha. Sad sve čine da nam preko Radničkog i Partizana uzmu oba trofeja, ali Milojević krvavim radom odbija napade.

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Kakav ustavni poredak? Nemoj da potcenjuješ nas seljake i misliš da smo mnogo naivni.
              Kod vas seljaka je glavni problem što mislite da su "ostali" naivni....no nije problem ... "Popu Pop, bobu bob"...

              Sve što je Zvezda stekla, stekla je pošteno. Naša parola je - ne muljaj, ne kradi, pošteno radi pa zaradi, da te život nagradi. Time se mi vodimo.
              Tako je, slažem se. Tako i mi radimo, uostalom i Terza i Tončev su iste "škole" izučili....mada, priznajem, Terza ima neprocenjivo iskustvo tog studiranja u Americi
              Al da i toga nije bilo, opet bi se Lalat šepurio.
              A ima i zašto.
              Nadam se da će Vučić taj dan proglasiti za neradan.
              Pozdravi Vučića...a i ovog tvog ćurana
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Neka se on šepuri, meni samo bilo krivo što zafrkava komšije na kraju utakmice. Ždrao sam se od nervoze. Preneću pozdrave ćuranu, zovem ga Aca. Učinio sam tu čast našem predsedniku da sam svom ćuranu dao ime po njemu.



                Nikolić i zvanično potpisao. Nek' ti je sa srećom momak.

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  Neka se on šepuri, meni samo bilo krivo što zafrkava komšije na kraju utakmice. Ždrao sam se od nervoze.
                  Jbg kad ste "zemljaci"...iz isto selo ...a Lala...on je samo odglumio ono "Tražili ste - gledajte"
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Pa zreb za kup je valjda kad Stojkovic bude imao vremena da izvlaci kuglice, on bese volonter na zrebu .

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Pa zreb za kup je valjda kad Stojkovic bude imao vremena da izvlaci kuglice, on bese volonter na zrebu .
                      Stojkovic bojkotuje sve aktivnosti dok mu ne isplate dugovanja u Partizanu pa i iyvlacenje kuglica na zrebu

                      Comment


                      • Borjan, Gajić, Milunović, Savić, Stojković, Jovančić, Ivanić, Marin, Ben, Jirka, Pavkov.

                        Voleo bih danas da vidim ovaj sastav.

                        Comment


                        • Marin je van stroja, vraća se nakon reprezentativne pauze.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Marin je van stroja, vraća se nakon reprezentativne pauze.
                            Onda Ben ispred zadnij veznih. Desno Jirka, levo Simić. A možda se Miloje ponovo odluči za formaciju 4-4-2 sa Joveljićem i Pavkovim u špicu.

                            Comment


                            • Ipak 4-4-2.

                              Borjan, Stojković, Milunović, Savić, Gajić, Jovičić, Jovančič, Ivanić, Ben, Pavkov, Joveljić.

                              Rezerve: Popović, Babić, Ebisilio, Vulić, Vukanović, Jirka, Simić.

                              Comment


                              • Joveljić [emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X