Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije vredno nervirajja uopšte. Gajić nije spreman, Tomane doveden i ne igra, šta reći više. Ja ne znam

    Comment


    • Odlično izdanje vaših centarhalfova. Mislim da nijednom nisu ušli u kiks, koncentrisano odigrano svih 95'.
      Teško će Srđan Babić ili neko drugi pomeriti iz startne postave Degeneka i Milunovića.
      Još jedno nikakvo veče Mirka Ivanića. Sklon sam tvrdnji da se od dečka previše očekuje a da nije baš taj extra štof kako ga mnogi predstavljaju/vide.

      Comment


      • Morao je da padne gol zbog glupog Jandera dečko ne zna gde bije pucala promaja po njegovoj strani i tu je i pao penal jer se izgubio lik. Andjelko je bio Marselo lično. Ako su Rodic i Pavkov povredjeni nemamo nikakvi sansu tamo rutinski 2/3-0

        Comment


        • Ja sam iskreno očekivao da će Ivanić biti zamenjen a ne Vukanović.

          Očekivao sam da ostane Vukanović kako bi pomagao Žanderu u defanzivi. Duvala je promaja po levoj strani.

          Comment


          • Koliko je samo Pavkov lično Mesi za Boaći prevaru. Da se nije ozledio sigurno bi još koji put zapretio norveškom golmanu.

            Comment


            • Jugoslovensko(komunisticko) nasledje - ko o cemu ljudi o sudijama..... Mogao je da ne svira penal, a nije pogresio ni sto je svirao kontakta je bilo, spanac jeste teatralno nastavio pad ali udarac po nozi jeste postojao. Veoma neoprezna reakcija. Sto se tice navodnog penala nad benom i to je mogao da svira ali je igrac izbio loptu tako da je to verovatno presudilo da sudija ne tretira isto tu situaciju kao onu prethodnu.

              Originally posted by tamonajugu View Post
              Milojevicu ce jednom gadno da se osveti to sto i dalje marginalizuje Pavkova....covek treba da bude nezamenljiv u prvih 11. Odlaskom Savica odbrana nije sto je bila, dosta ima tu pukotina...ne znam zasto je razbijen taj kontinuitet koji je imala ta petorka pozadi i koje su tu igrice van terena bile u pitanju..to je najbolja defanzivna postavka Zvezde jos od 91-e.
              Ovo sam napisao posle prvog meca sa Helsinkijem. Jel moze neko da mi objasni zasto Milojevic ne podnosi Pavkova ? (ne verujem u pricu da ima problem sa povredom to je samo patka za navijace da se ne bi demoralisali i okrenuli protiv Milojevica zbog ove takticke zamisli)

              Milojevic je veceras totalno omasio sa izmenama. Pavkov izadje izgubi se nada da ces dati gol, a Rodic izadje i po toj strani im poklonis penal. Kopenhagen nije pokazao da je jaci od Zvezde vec se videlo da su to dve veoma ujednacene ekipe i velika je greska bila sto je Zvezda onoliko prepustila inicijativu u drugom poluvremenu, a znao sam da ce to da se desi jer se Milojevic uvek uspanici kad treba da dotuce protivnika kao da ima veci strah kad mu ekipa povede nego kad je rezultat neresen. Zander je odlican ofanzivni bek ali njegova neuigranost sa ostatkom defanzive i losija postavka u samoj defanzivi je jos jedan minus za Milojevica sto je ubacio takvog igraca u momentu kad se utakmica lomi. Ipak i dalje je sve otvoreno, a ako opet bude mraginalizovan Pavkov Zvezdi ce to lose da se vrati jer taj covek ima energiju za velike utakmice, ima njuh kakav ne moze da se utrenira.

              Comment


              • Slučajan gol Pavkova, kada bi se 100% poštovao fer plej, moralo bi izvinjenje da usledi za ovakav fluke.
                Penal čist kao suza, ekstremno neinteligentan potez igrača sa brojem 29 u crveno belom dresu.

                Komentator je kompletni idiot.

                Vladan Milojević nije kriv za ovaj veoma loš rezultat, skockao je on i sada maksimalno, kao što kocka razne pobedničke timove u Zvezdi evo već treću sezonu.
                Problem su oni koji te skockane timove raskockavaju i rasturaju za svoj lični račun.

                Inače kao tračak nade ostaje istorija koja je videla 1-1 Zvezde u Milanu, pa je u duplom revanšu Silvio Berluskoni ipak prošao.
                Ili npr prošlosezonskih 2-2 iz Salcburga i sada igra.
                Eto tako tešimo se nekim kalkulacijama, iako je ovo Dead & Buried već na žrebu, nije bilo ni grama šanse za neki pozitivan ishod.

                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Anđus tipovao i pogodio 1-1.

                  Comment


                  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                    Slučajan gol Pavkova, kada bi se 100% poštovao fer plej, moralo bi izvinjenje da usledi za ovakav fluke.
                    Penal čist kao suza, ekstremno neinteligentan potez igrača sa brojem 29 u crveno belom dresu.
                    1. други жути и искључујући црвени за њиховог Капитена Зеку за старт на крају полувремена који је судија окарактерисао као старт на лопту (за исти старт је Дегенек почетком другог дела игре добио жути картон)
                    2. контакт код пенала је постојао али је више пенал био оно над Беном
                    3. жути картони нашим играчима због протеста иако их (поготово Марина) туку крвнички читав меч

                    До свега овог не би дошло да је Зека искључен, нити би наши играчи добили брдо непотребних картона, нити би Дегенек играо са резервом цело полувреме, а и резултат би сигурно био повољнији. Португалско смеће по задатку одрадило шта треба, горео у паклу дабогда.

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Anđus tipovao i pogodio 1-1.
                      Dezurni baksuz

                      Comment


                      • Originally posted by poacher View Post
                        Morao je da padne gol zbog glupog Jandera dečko ne zna gde bije pucala promaja po njegovoj strani i tu je i pao penal jer se izgubio lik. Andjelko je bio Marselo lično. Ako su Rodic i Pavkov povredjeni nemamo nikakvi sansu tamo rutinski 2/3-0
                        Apsolutno, goru kupovinu skoro nismo imali od ove Janderove. Decko je smehotres.
                        Idemo tamo da damo dva gola i prodjemo. Ovo je takmicarski evropski fudbal. Spremice ih Milojevic, ali opet ukoliko te skrese sudija u startu i pokaze da nema sta da trazis u revansu onda jbg-a.

                        Comment


                        • У реваншу једини адут је српски инат, понашање свих представника Копенхагена је крајње надмено и безобразно.

                          “Bili smo mnogo bolji, pogotovo prvo poluvreme. Imali su samo jedan šut... U drugom je sve krenulo svojim nekim tokom... Ali mogu da budem ponosan. Jer samo treba tamo da izginemo, da nas vadi hitna sa terena ako treba. Samo tako možemo da ispunimo naše snove“

                          “Meni je njihov levi bek rekao da se igrač bacio“

                          “Ne bih mnogo komentarisao. Krivo mi je samo što smi poslednja rupa na svirali. Boli me što su nam se njihovi igrači smejali kad su izlazili. Voleo bih kad bi sad proradio naš inat, pa da se mi tamo njima smejemo“,
                          Милош Дегенек

                          "Taktički odlična utakmica. Ušli smo od prvog minuta u igru onako kako treba. Zadovoljan sam našom igrom i ubeđen sam da prolazimo tamo"

                          Nije Zvezdin kapiten želeo mnogo da komentariše suđenje, samo je krako procedio kroz zube:
                          "Čujete publiku to je moj odgovor", bio je komentar dok je sudijsku trojku ispratio kocert zvižduka sa Marakane.
                          Марко Марин, капитен!

                          Када су успели да једног Марка Марина, који важи за једног од мирнијих глава у свету фудбала, да истерају из такта и доведу у ситуацију да се уноси судији у лице онда је јасно какав лоповлук је у питању.
                          Храбре изјаве играча, сви се сећамо Салзбурга и глупости Понграчића која је преокренула меч. Нека буде слично у Данској.

                          Comment


                          • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                            Ali Ričmond Boaće. Drago mi je ako ništa zbog glupih cigana. "Boćko, Boćko"

                            Treba čovek da napiše priričnik kako postati legenda kod mitomana i igrati fudbal iako nemaš pojma, zaradjivati leba bez motike.

                            Pešić promaši zove se na pokolj. Dobro je da Pavkov nije ono promašio. A pošto je Boćko onda niko ne spominje.

                            Dosadan sam više sam sebi, sve u nadi da će još neko napušiti tog idiota. Olja je jedina spomenula.
                            Smaras oko Boacija. Morao je onaj gol metne. Tamo moramo da damo dva gola. Bice u Kopenhagenu golova.

                            Comment


                            • Originally posted by poacher View Post
                              У реваншу једини адут је српски инат, понашање свих представника Копенхагена је крајње надмено и безобразно.


                              Милош Дегенек



                              Марко Марин, капитен!

                              Када су успели да једног Марка Марина, који важи за једног од мирнијих глава у свету фудбала, да истерају из такта и доведу у ситуацију да се уноси судији у лице онда је јасно какав лоповлук је у питању.
                              Храбре изјаве играча, сви се сећамо Салзбурга и глупости Понграчића која је преокренула меч. Нека буде слично у Данској.
                              Ti stvarno veruješ Degeneku da priča istinu. Čuj rek'o mu protivnički fudbaler.
                              Ma važi...ko to proguta nije baš bistar bez da nekog uvredim.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Ti stvarno veruješ Degeneku da priča istinu. Čuj rek'o mu protivnički fudbaler.
                                Ma važi...ko to proguta nije baš bistar bez da nekog uvredim.
                                Само сам пренео изјаве играча након меча, свако има право да верује или не верује у било шта. Да ли је говорио истину зна само он и Бог.

                                Comment

                                Working...
                                X