Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aha, hoće i ući ćemo u EU do 2008.

    Stojanče pa i veći od nas odmore prvotimce, a tek mi u ovoj smešnoj ligi.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post

      Stojanče pa i veći od nas odmore prvotimce, a tek mi u ovoj smešnoj ligi.
      U redu je odmoriti prvotimce, al kod nas je problem motivisanost. Ovi naši i kad odmore deluju posle ko da ih šmajserom teraš da igraju. Nemaju volje.

      U svakom slučaju ovaj drugi deo sezone je bačen. I to jeste Vladanova odgovornost. Za razliku od one prve sezone kada je sve išlo ko podmazano i gde smo imali većinu igrača sa odličnom formom i takvi ušli u kvalifikacije, sada je većina igrača u očajnoj formi, imamo par promašaja i to skupo plaćenih igrača, igra nam je dosadna do zevanja. Al uveren sam da će Vladan i Kosan ispraviti greške i da ćemo ponovo zablistati.

      Comment


      • To je problem motivisanost kad ti je bekap Andjelković. Ivanić nije motivisan ? Ebicilio, Vulić. Bakula nije motivisan? Čaušić. Gajić umesto Žuleta vrlo lagano mora da igra. Hajdin je mogao odigrati umesto Rodića poginuo bi. Dečko je kulturan i nije čobanin.

        Jirka, Meleg da je ostao, Jevtović ušao par tekmi na svakoj dao gol gori od želje.

        Nezgodno je igrače uigrati kad je evropa i kad su kvale i zato su ispaštali Jevtović, Meleg i ekipa, ali proleće služi za to.

        Videlo se protiv Mladosti da nas je Mladost razbila da je problem u Miloju i par igrača, zahvaljujući Borjanu smo došli do finala kupa. Imali su šansi i šansi, sreća pa je Odita debil i sreća u derbiju da Bambi nije senka igrača kakav je bio.

        To je sve treneru na dušu jer je imao pristojne zamene.

        Popović, Hajdin, Babić, Savić, Gajić, Jovančić, Vulić, Jevtović, Marin, Jirka, Joveljić.

        Mogu da pobede koga hoćeš. Evo stavi Ebicilia umesto Marina i opet može da se pobedi lagano. Bilo koji klub u ligi.

        Comment


        • To je ono što sam i ja zamerio. Ako vidiš kod pojedinaca zasićenost, nemotivisanost, daj šansu onima kod kojih vidiš čeličnu volju. Da je to uradio možda bi dobili neke igrače za narednu sezonu, možda bi nas Jevtović ubedio da ga ostavimo, možda bi to uradio i Ebisilio.

          Comment


          • 99% prvo pojačanje i ovo je by Terza i Mrkela

            Comment


            • Tog štopera ne znam, a što se tiče razlike u igri jesen proleće, jedan od razloga je NENAD KRSTIČIĆ. Mnogo jak igrač.

              Comment


              • https://www.transfermarkt.com/alejan...spieler/128488

                Kažu da je dobar ali bio je dobar i Kafu... Raduje što je Španac i što dolazi iz najjače lige sveta, imao je prilike da se susretne sa opakim protivnicima pa malo je šanse da bude Edson/Fibel tip, pa i Kafu, ipak je to peta liga za njega.

                Nije Brazilac hvala Bogu.

                Comment


                • Trideset godina, za štopera najbolje godine, pogotovo jer verovatno ne planiramo da ovaj kod nas ostane duže od dve sezone.

                  Comment


                  • Ja bih na ovo samo još veznjaka i napadača, a prodao bih Bena, Ebecilia, Rodića, Bakulu, Pavkova, Boaćija, Kafua. Savića i Stojkovića ako stigne dobra ponuda. Pankova dovesti onda umesto Savića.

                    Centralnog veznog pogoditi, pogoditi napadača.

                    Pojeli smo govno što nismo uzeli Danijela Aleksića umesto Ivanića.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ja bih na ovo samo još veznjaka i napadača, a prodao bih Bena, Ebecilia, Rodića, Bakulu, Pavkova, Boaćija, Kafua. Savića i Stojkovića ako stigne dobra ponuda. Pankova dovesti onda umesto Savića.

                      Centralnog veznog pogoditi, pogoditi napadača.

                      Pojeli smo govno što nismo uzeli Danijela Aleksića umesto Ivanića.
                      On jeste veći talenat ali ne znam u kakvom je stanju sada a ipak ako je zdrav bih pre nega nego Ivanića.
                      Od gore navedenih bih izostavio samo Ebisilija.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ebisilija prodati da se oslobodi mesto stranca, obzirom da nam služi da iza gola gleda utakmice.

                        Comment


                        • Ovo je za nov post

                          Comment


                          • Grafičar u PLS.

                            Samo da izbegnemo Letoniju i Litvaniju i Skandinaviju, Sutjeska ili SaraJvo, a drugo kolo Luksemburg F91. Prvo kolo najgori Ferencvaroš drugo kolo AIK

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Grafičar u PLS.

                              Samo da izbegnemo Letoniju i Litvaniju i Skandinaviju, Sutjeska ili SaraJvo, a drugo kolo Luksemburg F91. Prvo kolo najgori Ferencvaroš drugo kolo AIK
                              Prejebali Kolubaru. Razbili ih u Lazarevcu 4:0, čak su se ovi naši lokalni i tukli sa Terzon u loži

                              U prva dva kola se ne bira protivnik, mogu svi, zar je bitno, ako tu ne možemo da prođemo, onda šta dalje ima da tražimo.

                              Comment


                              • Je l živ onaj Ćira vodja Delija što je osnovao Sve ludaci Lazarevac nisam znao da su se tukli, znam da je Grafičar od Ultra Boysa valjda...

                                Kaže dezinformer Krstičić se vraća. To bi bio potez veka

                                Comment

                                Working...
                                X