Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milijas je mozda najbolji igrac tog profila kojeg mozemo dovesti za nasu crkavicu. Zato bi bio dobar. A nesto sam razmisljao, kada se Cava koliko toliko snasao, Nenad ce sigurno. Jednostavno za igraca takvog kvaliteta ne mozes da kazes da ti ne treba, nismo mi Barselona.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Jasno k'o dan. Nenad ce bez problema da se uklopi. Ima loptu u nogama, i ja koliko sam gledao kad je igrao kod Vukova (ono malo sto je igrao) imao je par blistavih partija u PL... Nasu ligu sabije lagano i molim lepo. Meni je bilo i cudno sto nije igrao vise ali ko zna sta je sve tu bilo.

      Ako nista drugo, kad bude penal protiv Partizana nece da pogodi stativu ;)
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • "Prvo, nije korektno prema Milošu da se stalno o tome piše, u svakom prelaznom roku. Te dolazi, pa ne dolazi, ispašće da on nas zeza, a nije tako. Ja ga izuzetno cenim, ali on ima još godinu dana ugovora s Dinamom, ima svoj profesionalni put i to je to. Odgovorno tvrdim da nisam s njim pričao oko mogućeg angažovanja", jasan je Prosinečki.
        Toliko o Ninkovicu.

        I btw, moram ovo da postavim, bruka kakav tim..

        Računajući sve aktivne fudbalere koji su se javno deklarisali kao navijači Zvezde, taj tim bi, hipotetički, mogao da izgleda ovako, u formaciji 4-2-3-1: Rensing (Keln) - Basta (Udineze), Vidić (Mančester junajted), Subotić (Dortmund), Kolarov (Mančester Siti) - Kuzmanović (Štutgart), Stanković (Inter) - Janković (Đenova), Ninković (Dinamo Kijev), Marin (Verder, prelazi u Čelsi) - Pantelić (Olimpijakos).

        A na klupi bi sedeli, na primer, golman Bajković (Zvezda), Biševac (PSŽ), Tošić (Zvezda), Dragović (Bazel), Ignjovski (Verder), Matić (Benfika), Arnautović (Verder), Đuričić (Herenven), Žigić (Birmingem)...
        Naravno da bi Bajko bio prvi golman.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ovaj tim je toliko bolestan da nema dalje. Sto rece Robi, da igraju svi Zvezdasi sirom sveta u jednoj ekipi, uzeli bismo LS ko iz picke.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Po kojoj logici Pantela ispred Zigare?
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Originally posted by Dacha View Post
              Po kojoj logici Pantela ispred Zigare?
              I ja se to pitam. Nema smisla.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment






              • Bogotac!
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Srecan rodjendan Draganu Dzajicu
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Boban Petković, brat Dejana Ramba Petkovića koji vodi brigu o Evandru i Borhi, poručuje da na "Marakani" nemaju razloga za strepnju.

                    - Što se tiče Borhe, postoji obostrana želja za nastavkom saradnje i ne bi trebalo da bude problema. Zvezda je rekla da ga želi, ostalo je još samo da se Kolumbijac složi, iako ima nekih ponuda da se vrati u Brazil. Njemu se sviđa u Srbiji, oduševljen je gradom, klubom i navijačima, a tek sad treba da pokaže sav kvalitet. Ugovor o pozajmici ističe u decembru. Zvezda mora da reaguje što pre, jer posle može biti kasno. Gledaću da pomognem da se sve završi na pravi način - rekao je Petković za SPORTAL.RS.

                    Situacija sa Brazilcem daleko je jasnija.

                    - Evandro nije problem. On ima još dve godine ugovora sa Zvezdom i tu nije ništa hitno. Ima jak ugovor, važna je karika kod Prosinečkog i planovi su da odigra još godinu dana, da uzme titulu, i tek onda da razmišlja o odlasku.

                    Iz prve ruke sto bi se reklo. Iskreno, voleo bih i ja da Borha ostane, on nam je sto se kaze sigurica i Boban je evo rekao da je zavoleo grad, klub i navijace, mada mislim da smo to i sami mogli da zakljucimo. Mada, mozda se na zimu planira neko drugo pojacanje iz Brazila, videcemo.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Kada dodje Babalj, znaci da je Ogi u autu opet, mozda ga je najbolje poslati na pozajmicu, da decko igra jbt.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Već u petak ugovor potpisuje 19-godišnji Stevan Luković, a potom će ostanak u Ljutice Bogdana parafirati i Uroš Spajić (19) i golman Marko Dmitrović (20)
                        Ekstra.

                        Znaci imamo tri desna beka, a od toga dvojica iz nase skole. Ajmo Stojkovicu, moras se izboriti za mesto startera, najjaci si od ove trojice.

                        Spajic igra za reprezentaciju, tako da valjda poseduje odredjeni kvalitet.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • http://www.redstarbelgrade.info/fudb...ska-traka.html

                          Lepe vesti, nadajmo se i istinite.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Kakvi to, Lazovicu ide 300 soma i traka, a Bajko odlazi jer nije sprecio strajk.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • http://www.mondo.rs/s246604/Sport/Fu...vak_sveta.html

                              Odlican intervju sa Robijem, svaka cast Nikola.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Kakvi to, Lazovicu ide 300 soma i traka, a Bajko odlazi jer nije sprecio strajk.
                                Navodno Tošiću ide traka.

                                Comment

                                Working...
                                X