Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A kafu i ebisilio da idu u surdulicu? Razbili su nas kao lubenicu o patos...kako je bilo 0-0 sam Bog zna...opet brda zadnjih veznih i uzas od igre

    Comment


    • Neću da ocenjujem Zvezdinu igru, jer ukratko, igrala je Zvezda onoliko koliko joj je Napoli dozvolio. Dobar je rezultat na osnovu svega viđenog, a dobro je i za samopuzdanje pred nastavak. Ko zna, možda još neki bod i u zavisnosti od ostalih rezultata, završnica LE.

      Ja ljudi nisam gledao katastrofalniji prenos od ovoga na Areni. Zvezda je imala mali posed lopte u odnosu na Italijane, pa i to, kad je Zvezda u retkim trenucima imala loptu, nismo mogli da vidimo na TV od besomučnih ponavljanja Napolijevih akcija.

      Voditelj nije zaklapao. Ništa od atmosfere, koja je bila fantastična, od njega nije moglo da se čuje. Zabole mene šta on sve zna o Anćelotiju i igračima Napolija ili o hiljadu drugih bespotrebnih informacija. Aca Informacija je zakon. Ovaj trista puta više smara od njega.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • JOvancic je bolji od Jovicica, igrali smo perfektno pozadi. Bolje i od one utakmice u Londonu od prosle godine. Svi mi ocekujemo smeliju igru, kada ce ona doci u Evropi veliko je pitanje. Mozda protiv Napolija u revansu gde ce se odlucivati za trece mesto. Ovaj tim je pre nekoliko dana bukvalno formiran. Ovaj tim je bolji od proslogodisnjeg. Naravno to ce tek pokazati ali i ovim bodom je pokazao. Meni je jako zao sto Boaci u prvom poluvremenu nije onu loptu kada je sutirao prosledio u prazno ka Benu... Bio sam u kavezu izmedju istoka i juga... Jasno se videlo da bi taj njegov potez bio bukvalno asistencija za gol Bena. Igraci su ispostovali trenera i vratilo im se zbog toga. Zapala nam se gotovo najteza grupa uz onu gde je Barsa i tu nemamo puno mogucnosti za manevar. Boriti se, ne predavati se... Pa kako bude. Ali fudbal se igra zbog golova i to bi Milojevic morao da zna. Nekako ocekivao sam da cemo dati gol. Potrosena je kolosalna sansa za tako nesto. Bukvalno jedna jedina koju smo imali tj. koju cemo imati u ovom turnusu Lige sampiona.

        Comment


        • Gledao sam prenos na španskoj televiziji, tako da sam bio pošteđen od slušanja pomenutog komentatora, ali je zato "reditelj" "briljirao". Nije znao gde udara sa kadrovima, prikazuje neke nebuloze po tribinama, a teren i utakmica mogu da sačekaju.

          Ova utakmica je bila ogroman događaj za klub.
          Svaki bod na ovom nivou je kao planina iz milion razloga, pre svega se gradi vera.

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
            Gledao sam prenos na španskoj televiziji, tako da sam bio pošteđen od slušanja pomenutog komentatora, ali je zato "reditelj" "briljirao". Nije znao gde udara sa kadrovima, prikazuje neke nebuloze po tribinama, a teren i utakmica mogu da sačekaju.

            Ova utakmica je bila ogroman događaj za klub.
            Svaki bod na ovom nivou je kao planina iz milion razloga, pre svega se gradi vera.

            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
            Verovatno su preuzimali signal sa Arene...
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Odakle ti info da je Mario Rui loš bek ? Ja pratim Seriju A konstantno i diskutabilno je ko je od pomenute dvojice kvalitetniji.

              Da budem iskren meni Kafu ne uliva poverenje sa formom iako imam izrazito visoko mišljenje o njemu bazirano na onom iživljavanju dok je igrao za Bugare, pre bih gurnuo Krstičiča ili Čaušića na 10, a Bena na bok. Mobilan i drčan vezni red Bakula- Čaušić-Krstičić koji igra u oba smera, prvenstven iz razloga jer i Napoli ima tri jaka vezna igrača sličnih karakteristika Zelinski-Hamšik-Alan.

              Tako bih ja odgovorio Karlu da sam Miloje.
              Što volim kad razmišljam isto kao Miloje.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Što volim kad razmišljam isto kao Miloje.
                Što si ti uvek u pravu, priznaj da te usere ponekad.. Skautira čovek Račića za Valensiju, Brajkula je skaut 100%.

                Malo oko duga... Dug je nebitan. Bio je bitan na preko 20 miliona zato što ometa normalno funkcionisanje. Inače, dug kao dug, ako i bude 0, klub neće izdvajati ništa više za igrače jer nema odakle. Nemamo prihode redovne od TV prava, od publike, sve je to na nivou muške odbojke u Italiji i manje.

                Pošto vidim neki misle po netu da ćemo dovoditi igrače za više novca ako dug bude 0. Apsolutno netačno. To sve zavisi od naših prodaja i našeg poslovanja.

                Derbi

                Borjan Hajdin Babić Degenek Gobelja, Jovančić Ebecilio, Jevtović Simić Kafu, Stojiljković.

                Comment


                • @konstantin
                  Da, naravno, samo jedna reporterska ekipa radi prenos, oni postavljaju kamere i onda predaju signal u međunarodnoj razmeni. Nije realno da svaka televizija koja prenosi utakmicu ima svoje kamere na stadionu.
                  Uglavnom, baš slabo rade svoj posao.

                  Što se tiče utakmice Marko Marin je pokazao nemačku klasu, vidi se gde je učio školu, brzo razmišlja, brzo dela, fokus nenormalan za naše prilike.
                  Ogromno i najveće pojačanje u istoriji kluba, neverovatan igrač, Marko Marin.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Najbolji igrač u Zvezdi ko zna od kada. Marko Marin. Bio sam skeptičan, ali on je pokidao. Ima želju samo takvu. Ovo mu je trebalo, da bude nosilac i da bude voljen.

                    Inače da su igrali protiv Lfc a ne Zvezde, Allan bi dobio crveni.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Derbi

                      Borjan Hajdin Babić Degenek Gobelja, Jovančić Ebecilio, Jevtović Simić Kafu, Stojiljković.
                      Ako je to sad tema, ja sam ubeđen da ćemo izađi u skoro najačem sastavu sa sitnim rotacijama. Dakle Boaći u napadu 100%, Marin isto, možda izostavi jednog btb veznog od sinoć, Čaušića npr. iako čitam da je pretrčao najviše na meču, sve je to pišanje uz vetar sinoć bilo jer je bio neprimetan.

                      I opet ponavljam Jovančić < Donald po mom skromnom mišljenju.

                      Comment


                      • Misliš Jovančić bolji od Donalda? Videlo se posle prve utakmice, napisano je to ovde. Zna fudbala i ide napred, baš je potcenjen igrač.

                        Stojiljko igra derbi 300%. To mogu ruku da dam. Ostalo ne znam.

                        Comment


                        • Greška Jovančić > Donald. Lapsus.

                          Comment


                          • Stojiljko ako pocne derbi mi cemo gol dati prekosutra

                            Comment


                            • Lagano. Dečko jak na lopti, ima muda prava šmekerčina sa Crvenog Krsta. Ne možeš ti tu da se rodiš a da ne budeš mangup.

                              Bolji je od Bakule. Super je Bakula pit bul i sve je super ali on svaku loptu unapred greši, a ne može ni da se zagradi kao ovaj, ali je super za destrukciju.

                              Veljko Simić je bruka igrač. Nekako smo navikli da kada god udje odigra dobro.

                              Taj Stojiljko je bolji od Boaćija, živi bili pa videli. Silovao je on Partizan i u Čukaričkom.

                              Comment


                              • I jedna svat je očigledna. Fali nam mnogo Kanga, taj igrač koji uvek može da zadrži loptu, podeli u kontri.

                                Više smo loptu držali protiv Arsenala u Engleskoj nego sinoć protiv Napolija.

                                Dosta trčimo, dobro se branimo, borbeni smo, ali ka napred.....baš teško to ide.

                                Comment

                                Working...
                                X