Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko će da banuje ove Tvorziće, Vučeliće, Vuletiće i ostalu stoku..kakvi indijanci!! Pa ne mora u sred Jevrope to naše prizemno Š'a bilo ?! Š'a, š'a je bilo ?!

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Ma ja ne navijam za Partizan ni u jednom takmicenju, ne pricam o tome...prosto sam indiferentan, ne gledam, cestitam svojim prijateljima Partizanovcima zato sto znam da im znaci a meni oni znace i to je to...ali ih ne mrzim, ne mislim da iza svega postoji neka skrivena teorija Krcuna, Tempa, Tita, Vucica ili koga vec....ne pravdam neuspehe kluba za koji navijam tudjim "protekcijama"....
      Navijam za sve nase timove u evropi, jer ima i normalnih navijaca, a nasi klubovi su i inace autsajderi u Evropi. Kada bi gledali samo po upravama, huliganima na tribinama i raznim komentatorima na internetu, posten covek bi morao da navija i protiv Zvezde.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by canarian View Post
        Navijam za sve nase timove u evropi, jer ima i normalnih navijaca, a nasi klubovi su i inace autsajderi u Evropi. Kada bi gledali samo po upravama, huliganima na tribinama i raznim komentatorima na internetu, posten covek bi morao da navija i protiv Zvezde.
        Postujem...navijam za one koje srce voli...valjda je to poenta...ostale gledam zato sto volim sport ali sam ravnodusan kada je pobednik u pitanju.. ono sto ne mogu u sportu da shvatim da nekog mrzis, to mi je nepojmljivo...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Za sve nejasnoce povodom rada moderatora na fudbalskom pdf-u i zelje da se komentarisu neciji upisi dok jos nisu obrisani ili nekako sankcionisani postoji posebna tema:

          http://www.sportklub.info/forum/show...albe-pritužbe

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Postujem...navijam za one koje srce voli...valjda je to poenta...ostale gledam zato sto volim sport ali sam ravnodusan kada je pobednik u pitanju.. ono sto ne mogu u sportu da shvatim da nekog mrzis, to mi je nepojmljivo...
            Ok, naravno, simpatisem neke klubove, za Zvezdu navijam. Ima verovatno ovde na forumu simpatizera Arsenala koji navijaju za Zvezdu, ima i Gunners pub u Beogradu.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Postujem...navijam za one koje srce voli...valjda je to poenta...ostale gledam zato sto volim sport ali sam ravnodusan kada je pobednik u pitanju.. ono sto ne mogu u sportu da shvatim da nekog mrzis, to mi je nepojmljivo...
              Eto ja mrzim Partizan i želim mu sve najgore. Niti dižem tenziju niti se svadjam niti bilo šta šiljim. Ne želim Partizanu ništa dobro. Da ti ne navodim 1001 razlog za to.

              Ne razumem ovu priču zašto odjednom svi treba da budu politički korektni i da budu srećni zbog oba kluba. Na temu FK Partizan ne ulazim, retko kad, mogu da pišu šta hoće to je njihova fan tema.

              Ako to nije poželjno ovde, nema problema ja ću se skloniti. Neću sad pisati o Partizanu non stop namerno i bosti oči i širiti mržnju, ali sigurno neću lagati da mi je drago što su pobedili Videoton kad nije. Baš me briga za srpski fudbal. Što nisu razmišljaji o srpskom fudbalu kad je bio tole i kad su giganta kao što je FK CZ ponižavali, hapsili Džaju.

              Nikakav problem ja sam prilagodljiv, ako ne odgovara ja se povlačim.
              Last edited by Cassius Clay; 25-08-17, 17:40.

              Comment


              • Pustite te stvari, nema potrebe baviti se glupostima. Koliko sinoc smo napravili prvi bebeci korak ka povratku u neke lepe fudbalske price i bolje da uzivamo u tome nego da se bavimo tom pasivno-agresivnom gnjidicom i navodnim pretnjama na njegov racun. Ne vidim kako nama moze biti gore ako je u upravi Partizana neko takav umesto nekog renomiranog coveka s integritetom.

                Ono cime mi treba da se bavimo je kako sad da izadjemo iz ove novonastale situacije jer uspeh obavezuje i zahteva taman toliko koliko i neuspeh. Sama cinjenica da cemo mi dizati travu posle derbija s idejom da eventualno zavrsimo taj posao do 13. septembra, ako ne da zamenimo domacinstvo sa Spartakom, a vec 14. igramo protiv BATE Borisova, pokazuje koliko je Terzic bio ozbiljan kad je najavljivao ulazak u grupe kao cilj. Ja verujem da je on vec namenio pare od prodaja Boacija, Kange i Donalda i zivo me zanima, ako bude insistirao na tom scenariju, kakvom gimnastikom ce da pred navijacima opravda desetkovanje Milojevicevog tima u trenucima kad je taj tim napravio nesto sto klub nije napravio poslednjih deset godina. Ako mislimo da uradimo nesto dalje, od te trojice igraca bukvalno nijedan u ovom trenutku ne sme biti prodat, od igraca koji figuriraju za prvi tim jedino prodaje Le Taleka i Srnica ne bismo osetili kao neki veci gubitak. Mada su i ti momci zasluzili da odigraju Ligu Evrope jer su ucestvovali u ovom uspehu, narocito Srnic, a neke ozbiljne pare od njih ionako necemo videti.

                Na klubu je sada odluka da li ce odloziti reset bar do zime ili ce zajebati Milojevica tako sto ce mu oduzeti glavne igrace pod devizom "Zvezda mora da zivi od prodaje igraca". Pare od UEFA za plasman necemo videti jer ce odmah otici Calasanu (hvala Dzajo) ali cetiri pune Marakane, premija od Gazproma i tih nekoliko stotina hiljada od eventualnih pobeda i remija u Ligi Evrope bi trebalo da nam namaknu negde izmedju 3 i 3.5 miliona, sto je na 8 koliko smo vec zaradili u ovom prelaznom roku dovoljno da zatvorimo budzet za ovu godinu a da ne moramo vise da prodamo nikoga. U tom kontekstu posmatram i onaj Terzicev klizeci u Vucicevu bulju, kao apel da se jos neko zajebe da sponzorise Zvezdu. Toliko su prdeli o tome da moramo da prodajemo igrace jer ne igramo Evropu, sad igramo Evropu pa da vidimo koliko je to prdjenje imalo smisla.

                Dobra stvar je sto ovaj tim ne mora vise da se pojacava, ima tu igraca od kojih moze bolje ali nismo ni mi klub koji moze na svakoj poziciji da ima duplirane ekstra igrace. Sa Krsticicem dobijamo sirinu i mogucnost kombinovanja u sredini dok se Jovicic ne vrati, napadaci, krila i stoperi su nam duplirani, visimo na bekovima ali tu mogu Gobeljic i Andjelkovic da zakrpe u nasoj ligi. Nama je u ovom trenutku prvi tim

                Borjan
                Stojkovic - Savic - Le Talek - Rodic
                Krsticic - Donald
                Radonjic - Kanga - Milic
                Boaci

                a rezervni

                Kahriman
                Gobeljic - Frimpong - Babic - Andjelkovic
                Milijas - Racic/Ilic
                Srnic - Rikardinjo - Adzic
                Pesic

                to su za nase prilike dva savim respektabilna tima koji mogu i do titule kod nas ali i da odigraju fino u Evropi.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Eto ja mrzim Partizan i želim mu sve najgore. Niti dižem tenziju niti se svadjam niti bilo šta šiljim. Ne želim Partizanu ništa dobro. Da ti ne navodim 1001 razlog za to.

                  Ne razumem ovu priču zašto odjednom svi treba da budu politički korektni i da budu srećni zbog oba kluba. Na temu FK Partizan ne ulazim, retko kad, mogu da pišu šta hoće to je njihova fan tema.

                  Ako to nije poželjno ovde, nema problema ja ću se skloniti. Neću sad pisati o Partizanu non stop namerno i bosti oči i širiti mržnju, ali sigurno neću lagati da mi je drago što su pobedili Videoton kad nije. Baš me briga za srpski fudbal. Što nisu razmišljaji o srpskom fudbalu kad je bio tole i kad su giganta kao što je FK CZ ponižavali, hapsili Džaju.

                  Nikakav problem ja sam prilagodljiv, ako ne odgovara ja se povlačim.
                  Na stranu sve, imas pravo da mrzis koga god hoces, ali Dzajicevo hapsenje nema nikakve veze ni sa Partizanom, ni sa Karadzicem, ni sa fudbalom uopste.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Eto ja mrzim Partizan i želim mu sve najgore. Niti dižem tenziju niti se svadjam niti bilo šta šiljim. Ne želim Partizanu ništa dobro. Da ti ne navodim 1001 razlog za to.

                    Ne razumem ovu priču zašto odjednom svi treba da budu politički korektni i da budu srećni zbog oba kluba. Na temu FK Partizan ne ulazim, retko kad, mogu da pišu šta hoće to je njihova fan tema.

                    Ako to nije poželjno ovde, nema problema ja ću se skloniti. Neću sad pisati o Partizanu non stop namerno i bosti oči i širiti mržnju, ali sigurno neću lagati da mi je drago što su pobedili Videoton kad nije. Baš me briga za srpski fudbal. Što nisu razmišljaji o srpskom fudbalu kad je bio tole i kad su giganta kao što je FK CZ ponižavali, hapsili Džaju.

                    Nikakav problem ja sam prilagodljiv, ako ne odgovara ja se povlačim.
                    Uopste nije poenta u tome sto ti pises, poenta je u ovome:

                    http://www.sportklub.info/forum/show...Pravila-foruma

                    Ko to ispostuje moze da pise o cemu god zeli na temi koja je za to namenjena. Ovo je tema o FKCZ, klubu koji svi mnogo volimo, a to sta svako od nas ponaosob misli o FKP fakticiki onda i nije za ovu temu, narocito govor mrznje, patkometrija, "cinjenice" bez ikakvog dokaza, rekla kazala sta je bilo pre 50 god i slicno...

                    Comment


                    • Znam da nema, ali tad se niko nije solidarisao sa nama. Kad god su mogli zabili su nož u ledja, kao danas Vučelić. I onda treba kao da podržavam taj klub i da mi bude drago kad udju u Evropu. E pa nije. I ovo je direktno protiv FKP, KKP je ipak gigant i ima evropsku titulu i nemam ništa toliko protiv njega.

                      Ok, ovo je poslednji off, izvinjavam se.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Znam da nema, ali tad se niko nije solidarisao sa nama. Kad god su mogli zabili su nož u ledja, kao danas Vučelić. I onda treba kao da podržavam taj klub i da mi bude drago kad udju u Evropu. E pa nije. I ovo je direktno protiv FKP, KKP je ipak gigant i ima evropsku titulu i nemam ništa toliko protiv njega.

                        Ok, ovo je poslednji off, izvinjavam se.
                        Bold - Niko te ne tera da podrzavas taj klub i da mora da ti bude drago. To je potpuno tvoja stvar i odluka.

                        I slazem se da ne idemo dalje u off.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Znam da nema, ali tad se niko nije solidarisao sa nama. Kad god su mogli zabili su nož u ledja, kao danas Vučelić. I onda treba kao da podržavam taj klub i da mi bude drago kad udju u Evropu. E pa nije. I ovo je direktno protiv FKP, KKP je ipak gigant i ima evropsku titulu i nemam ništa toliko protiv njega.

                          Ok, ovo je poslednji off, izvinjavam se.

                          Zivota ti nemoj izjednacavati Partizan sa Vucelicem. A apelujem i na ostale da prelistaju biografiju Milorada Vucelica pre nego sto odluce da takvog zlotvora ciji su zlocini mereni u telima, a ne u ukradenim milionima, da izjednace sa Terzicima, Covicima i ostalima.

                          Comment


                          • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                            Comment


                            • OK, cigan sam otkad znam za sebe i naravno da mi znaci ova pobeda zato sto je Zvezda u pitanju. Medjutim, koliko mi je drago zbog kluba za koji navijam toliko, ili mozda jos vise, mi je drago zbog toga sto je sinoc tradicija i reputacija starog fudbala pobedila bahatost mafijaskih skorojevica novog fudbala. Nas stadion nema nijednu jedinu stavku koja moze da se meri sa standardima stadiona novog fudbala, takvi stadioni kakav je Marakana se vise i ne prave zbog bezbednosnih razloga ali zato ti "shopping mall, 3D bioskop, Kentucky fried chicken, Beograd na vodi" stadioni nemaju onaj starovremski smek fudbala Plinare, Hajberija, starog Enfilda na kojem se tonulo do grla u blato ali se igrao fudbal i navijalo tako da su gace spadale protivnicima pre nego sto krene lopta sa centra.

                              Nemamo tashi-tashi-tanana debele guze u stolicama koje se greju ali imamo 50.000 karata + 10.000 "e, nemoj da zajebavas da nemas kartu za mene" mesta na kojima se guraju i jedni drugima preko glave skacu ljudi kojima je fudbal ako ne vise od zivota onda dobar deo istog. Nemamo 6.6 milijardi dolara pokradenih od unesrecenih i ojadjenih miliona Rusa da sprcamo u vandersone, klasene i pereire ali imamo vujadine savice, stojkovice, srnice koji imaju dve leve noge i srce na pravom mestu jer su ponikli u klubu i donalde, kange i boacije koji ce ostaviti kosti na terenu jer mozda u tom klubu nisu ponikli ali su u njemu iznikli bas kao da su ponikli. Nemamo uprave koje kradu za klub, imamo uprave koje kradu od kluba ali ne mogu da ukradu to cime mi igramo.

                              Sinoc je pobedio fudbal koji sam ja nekada davno kao klinac ucio da gledam, izgubio je onaj koji je pred mojim navijackim ocima izrastao u beskrupulozni biznis u kojem jedan strkljavi brazilski klinac bude placen 220 miliona dolara + ko zna kolika plata, dok milioni drugih strkljavih brazilskih i drugih klinaca umire od gladi. Sinoc je domaca radinost pobedila industriju, mali drljavi granap na cosku je pobedio lanac prodaje prehrambenih proizvoda, sitni dzeparos sa Zelenjaka je pobedio ruskog mafijaskog tajkuna na cistu shanersku fintu. Neka je taj rat protiv novofudbala i izgubljen, za nas koji smo odavno pregoreli tamo negde maja 1991. godine i vise ne moze ni fosfor da nas zapali svaka dobijena bitka u tom izgubljenom ratu je prilika za slavlje.

                              A ti Salimove i jermenski mafijasu koji je uzeo zenino prezime da bi se bolje porusio, nadam se da ste iskoristili priliku da skoknete do Zvezdinog muzeja da biste videli ono sto nikada necete moci da kupite jer nije na prodaju. Nadam se da ste se izuli kao sto smo se mi izuvali na vasem prelepom poslovnom objektu, svako treba da se izuje u tudjoj crkvi.

                              I upravo, ne budite stipse, ne odgovarajte na Partizanovo saopstenje. Posaljite im cestitku za ulazak u Ligu Evrope, Djukic i momci su to zasluzili. Kad naucite da je to najbolji odgovor na takva saopstenja dokazacete da ste zasluzili da sebe nazivate upravom FK Crvena Zvezda. Da vas podsetim, uprava evropskog i svetskog sampiona. Ponasajte se kao da ste toga svesni cak i ako niste.

                              Sto rece jedan moj stari forumski prijatelj - sutni loptu i reci cu ti kakav si covek.
                              Last edited by taliesin; 25-08-17, 21:17.
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Navodno su grobari kontaktirali Kanginog menadzera te otuda reakcija Terzica.

                                Comment

                                Working...
                                X