Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1:2 umuvase ga nekako

    Comment


    • I odmah 1:3, suplja odbrana Kelna samo tako.

      Comment


      • Treba se paziti onog Japanca iz Kelna, i jos onaj Horn nije los i Bentikurn kako god da se zove lik. Odbrana im je tanka, i kao sto rekoh oni su u gostima losi, tako da bi mogli tu da uzmemo 3 boda, mada to ce nam biti poslednja utakmica u grupoj fazi, pitanje je u kakvoj cemo formi docekati.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Kakav prodor Ekdala.

          Comment


          • aj otvorite lajv za keln. odlicni su bili prosle godine, ima tu par dobrih igraca, kao sto rekoste ipak otisao im je najbolji igrac i nadam se da ce biti one hit wonder, kad ih raspali hamburger ovako lako otresao. ko zna mozda se raspadnu ove godine.
            Last edited by NateHuffman; 25-08-17, 21:45.

            Comment


            • Originally posted by NateHuffman View Post
              sinoc sam se u tri vratio sa tekme i bezuspesno pokusao da ostavim post. sta posle svega reci, kao sto smo u januaru igrali najbolji basket u evropi tako je sad sa fudbalom)) zezam se, ali posle mnogo godina imali smo privilegiju prisustvovati jednoj pravoj evropskoj utkakmici, sve oko ove utakmice podsetilo me je na neka davna davna vremena. atmosfera i optimizam pre utakmice, nije bilo jajarenja i alibi taktike, od starta smo znali sta zelimo i tako smo i igrali. da nije bilo penala, sumnjam da bi nam dali gol da se igralo jos jedno poluvreme. u nasem timu stvarno nije bilo loseg mesta. dubok naklona za milojevica. ovde se vidi ozbiljan trenerski pecat a ne sreca ili trenutak inspiracije.

              ja i dalje ne verujem sta gledam od savica tokom celih kvalifikacija! frimpong odlican sinoc, stojkovic je odigrao partiju bez greske, penal ne moze da ide na njegovu dusu. milic pokidao! drago mi je da je radonjic probio maler. ocekujem da ovo bude njegova sezona. decko ima neverovatan potencijal. o kangi i boaciju je vec sve receno!bukvalno svi koji su igrali zasuzuju samo pohvale. stvarno ne bih nesto cepidlacio ni gobeljicu i racicu. iako smo njihovim ulaskom izgubili inicijativu i par lopti je proslo preko njih, ali nije bilo ni za ocekivati da cemo odrzati kvalitet njihovim ulaskom. gobeljic je igrac koji krpi po potrebi, juce je to bilo na levom beku sto mu apsolutno najmanje lezi.

              moja jedina zamerka ide na racun skidanja dresa i zutih kartona, tu praksu neko mora da prekine! milion puta smo ispastali zbog toga i kljucni igraci nam propustali utakmice. po novim uefinim pravilima cak ni izlazak sa terena ako se igrac ne penje na ogradu ili ne skine dres nije zuti karton. majku mu, valjda toliko mogu da se suzdrze!

              sto se tice zreba mislim da smo izvukli odlicnu grupu. bas po meri. dopada mi se grupa sa jednim favoritom i dve ekipe s kojima moze da se igra. cak mislim i da nam je raspored dobar.
              posle skoro dvadeset godina duletov sin ce igrati u londonu, a nadam se da cu i ja ocevim stopama koji je prisustvovao toj utakmici i tada se prvi put sreo sa pravim fudbalskim huliganima! milion puta sam slusao o toj tekmi. mozete misliti kako se osecao jedan commie sedamdesetih na tribinama highburya!

              ostaje zal za dve godine koje su pojeli skakvci i propustenom sansom da se mozda proba napasti liga sampiona, ali ko zna. sledece godine u ovo doba...

              radujte se cigani i zajebite razne vucelice, vuletice, terzice, vucice i slicna govna!
              Pre ce biti 40

              Comment


              • Originally posted by Rodney View Post
                Pre ce biti 40
                ahaha, idiot a voleo bi i ja da imam 20

                Comment


                • Gledam opet ovaj Kangin gol i deluje mi da malo ide na dusu golmanu nebitno sto je sut bio ekstra

                  Comment


                  • Koliko je tacna prica da Donaldu zena ne da da ide iz Beograda? Da joj se svidja jako zivot u Beogradu?

                    Comment


                    • Originally posted by Rodney View Post
                      Ne znam u kakvom je stanju ovaj HSV, ali oni trenutno rutinski privode utakmicu kraju i to sa igracem manje. Ovaj Keln mi ne lici da je uopste bolji od Krasnodara.
                      Nisam gledao utakmicu, ali sa HSV su se svi zivi sprdali pre sezone. Za ovu sezonu je bilo reci da se cak i navijaci nadaju da ce da ispadnu u drugu ligu( prvi put u istoriji) da se prekine dugogodisnja praksa tavorenja na dnu i spasavanja u poslednjim kolima.

                      Comment


                      • Originally posted by Rodney View Post
                        Pre ce biti 40
                        Al sam mator Dinamo Berlin, propustio Sporting, Arsenal, WBA, Herta, i odmah po završetku utakmice seo na voz i pravac JNA
                        Utakmica sa WBA je nešto neponovljivo, ne zna se koliko je ljudi bilo na Marakani, možda i 120 hiljada ... to je trebalo preživeti
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Originally posted by kankkunen View Post
                          Al sam mator Dinamo Berlin, propustio Sporting, Arsenal, WBA, Herta, i odmah po završetku utakmice seo na voz i pravac JNA
                          Utakmica sa WBA je nešto neponovljivo, ne zna se koliko je ljudi bilo na Marakani, možda i 120 hiljada ... to je trebalo preživeti
                          Jel bejaše neki Ridžis (Rik) igrao za njih tada. Neki grmalj od CF ?
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Imam neki osecaj da ce Katai doci ponovo kod nas

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Jel bejaše neki Ridžis (Rik) igrao za njih tada. Neki grmalj od CF ?
                              Jeste, opasan igrač Miletović ga lansirao na atletsku stazu, kad nije bilo drugog rešenja ... kad zavrne rukave, spasavaj se ko može
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Originally posted by kankkunen View Post
                                Al sam mator Dinamo Berlin, propustio Sporting, Arsenal, WBA, Herta, i odmah po završetku utakmice seo na voz i pravac JNA
                                Utakmica sa WBA je nešto neponovljivo, ne zna se koliko je ljudi bilo na Marakani, možda i 120 hiljada ... to je trebalo preživeti
                                Bilo je veoma zanimljivo rezultatski. Dinamo Berlin smo prosli Seletovim golom u 90-om minutu sa ukupnim skorom 6-6, sa Sportingom izbegli produzetak u 82 minutu, sa Arsenalom znamo kako smo prosli, inace Arsenal je kolo pre izbacio Hajduk i to jedva, izgubili su u Splitu 2-1, a u Londonu su dobili 1-0 u 83 minutu, WBA smo dali gol ovde za 1-0 u 86, a tamo izbegli produzetke u 88 minutu i to opet Sestic, Hertu prosli na gol u gostima i to opet Sestic ovaj put u 74 minutu i na kraju nas pokradose da uzmemo trofej. Sestic je igrao u zivotnoj formi, mnogo je bio dobar.

                                Comment

                                Working...
                                X