Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by taliesin View Post
    Ma, to Brajkula ima neki licni crush na Le Taleka i Donalda, ne obaziri se. Valjda zauzimaju mesto mocnom Racicu koji samo sto nije pokazao da je novi Bernd Suster pa ga nerviraju.
    Donald i levo i desno, zaslužuje da igra u ovako raspaloj Zvezdi, Le Talek nikakao.

    Na Račića gledam kao na mladog perspektivnog igrača, kao nekog na ko bi u budućnosti mogao, trenutno ni on nije na nivou prvih 11. Da li će biti, videćemo....

    Comment


    • Micko u Krili izvodi prekide. Ne secam se da je kod nas to radio, valjda je Lazovic bio zaduzen za to.

      Comment


      • Originally posted by marko_pantelic View Post
        Nismo imali jacu ekipu ni one godine kad smo bili prvaci sa Stanojevicem na celu. Takodje, mislim da smo prosle godine imali jacu ekipu, ali zaista je pritisak bio ogroman i moralo je negde da pukne. Sve u svemu mislim da ce prvak biti onaj ko ima vise zatvorenih utakmica i kako TATA kaze. Zato se ne obazirem mnogo na to koja imena u timu imamo. Bitnije mi je da igramo dobro, stvaramo sanse i imamo solidnu odbranu. Za "zatvaranje" utakmica neka se pobrinu Terza&co.

        Nazalost, to je slika i prilika srpskog fudbala
        Kojim Stanojevićem?. ostalo se uglavnom slazem, samo nismo mi tako dobri u zatvaranju koliko Vučela i kompanija, vidi pod prošlu sezonu kada je bilo toliko spinovanja da je sve zatvoreno za nas iako sam znao da nije tako da su se mnogi opustili i poverovali u to. Ovu sezonu moramo biti pametni na svim nivoima, ne zabravimo da je odnos 27-27 u titulama.

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Kojim Stanojevićem?. ostalo se uglavnom slazem, samo nismo mi tako dobri u zatvaranju koliko Vučela i kompanija, vidi pod prošlu sezonu kada je bilo toliko spinovanja da je sve zatvoreno za nas iako sam znao da nije tako da su se mnogi opustili i poverovali u to. Ovu sezonu moramo biti pametni na svim nivoima, ne zabravimo da je odnos 27-27 u titulama.
          Slavisa Stojanovic. Izvinjavam se.
          Da, odnos titula je 27-27. A znajuci sve grobare, njihov san je da nas prestignu u broju titula. Ne bira se nacin i sredstvo....

          Comment


          • Kazu da menjaju travu posle derbija

            Comment


            • Originally posted by Боги View Post
              Kazu da menjaju travu posle derbija
              Logicno. Trebace nam za derbi protiv Macve.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Originally posted by marko_pantelic View Post
                Slavisa Stojanovic. Izvinjavam se.
                Da, odnos titula je 27-27. A znajuci sve grobare, njihov san je da nas prestignu u broju titula. Ne bira se nacin i sredstvo....
                Pa ja recimo znam anegdotu da je Saša Ilić pričao da produzava ugovor svake godine pošto hoće da bude prvi kapiten koji je prestigao Zvezdu u broju titula. E sad, verujem da u tome ima malo istine.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Odbrana iz prošle sezone i ova iz ove, nebo i zemlja, golman isto, bekovi isto......da ne pominjem Moučea i Ruiza....isto Plavšić je meni precenjen igrač, Radonjić evo već sada nagoveštava bolji fudbal. Jebi ti fudbalera od metar i žilet, nije mogao jedan Đovinko, vala neće moći ni Plavšić da igra ozbiljan fudbal.
                  Slazem se. Mislio sam da smo imali jacu ekipu od komsija (po imenima). Na terenu smo delovali lose, i nismo dobili ni jedan derbi od 4 odigrana.
                  Inace, i meni se ova ekipa vise svidja od proslogodisnje. Ali mislim da je svemu tome najvise zasluzan trener

                  Comment


                  • Comment


                    • A ti ga napravi kao da je Makelele iz najboljih igrackih dana

                      Comment


                      • Originally posted by Decak iz vode View Post
                        A ti ga napravi kao da je Makelele iz najboljih igrackih dana
                        Pa svako ima svog pulena

                        Brajkula Racica, Srki je izabrao Micka

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          Pa svako ima svog pulena

                          Brajkula Racica, Srki je izabrao Micka
                          Srkiju ne zameram, ali sam zato ljut na Brajkula sto je osuo paljbu na mog pulena, trenutno komadanta odbrane.

                          Morao sam da menjam pulena kad je vec Ruiz otisao

                          Comment


                          • Ruiz smekerica oprostio dugovanja debeljuca

                            Gest za postovanje svakako

                            Comment


                            • Ma nije Makelele kazem Jovicic bolje sece i zaustavlja napade od Micka ali nije ni on los, bolje to radi od Le Taleka a od Jovicica je bolji u pasu unapred. Siguran sam da ce se dobro uklopiti kod Milojevica i da ce biti dobro pojacanje. On moze i sa Jovicicem da igra kada se ovaj vrati.
                              Bezveze ga ljudi omalovazavaju po forumima, zato sam sei naterao da odgledam jedan njegov mec iz ove sezone i video da ljudi lupaju gluposti, verovatno ga neki ne vole zbog nacina na koji je otisao iz kluba.

                              Comment


                              • Dobro bi njega utegao Miloje da Kokeza nije napravio glupost sa skracivanjem broja stranaca. Sigurno ima vise fudbala od Rikardinja, Milica, pa i Srnica.

                                Comment

                                Working...
                                X