Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A jbg....od Le Taleka je teško biti gori na DMC.

    Ne može Mićko da iznese onako kao što je Branko to radio, ali svakako da će da ostavi celog sebe na terenu, što Le Talek foraš sigurno neće.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      A jbg....od Le Taleka je teško biti gori na DMC.

      Ne može Mićko da iznese onako kao što je Branko to radio, ali svakako da će da ostavi celog sebe na terenu, što Le Talek foraš sigurno neće.
      Za tebe nema zime, ti vec imas favorita za to mesto. Racica.
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • Mičko je igrač koji je imao dosta čudnovat put u svom prvom mandatu kod nas - kada je debitovao kod Robija delovao je kao the next big thing, klinac koji igra neverovatno zrelo, čak se činilo se da ima i pristojnu tehniku. Kako je vreme odmicalo, njegove mane su počele sve više da dolaze do izražaja da bi se došlo do toga da ga prozivaju kao Majamijevu kombinaciju. Istina je opet negde između. Robijev stil igre mu nije uvek odgovarao jer su njegovi tehnički limiti dolazili do izražaja, a ni ono forsiranje u reprezentaciji na uštrb Matića (tokom Mihinog mandata) mu nije baš učinilo preveliku uslugu, ali imao je i svoje dobre momente. Recimo, pamtim da je meč protiv Bordoa u Beogradu sasvim fino odigrao, a verovatno je imao još dobrih trenutaka kojih, zaslugom alkohola i proteka vremena, i ne mogu baš da se setim.

        Kako god, u nekim drugim okolnostima sigurno ne bih bio oduševljen njegovim povratkom. Ovako, u poređenju sa trenutnim alternativama za Jovičića, Mićko deluje kao ok rešenje.

        Nego, pošto prvi put ulazim ovde, kao i svaki dobar gost moram da pitam: Gde ste, pičke

        Comment


        • O momak, tebe smo cekali

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            A jbg....od Le Taleka je teško biti gori na DMC.

            Ne može Mićko da iznese onako kao što je Branko to radio, ali svakako da će da ostavi celog sebe na terenu, što Le Talek foraš sigurno neće.
            Ne znam cemu ovoliko potcenjivanje Le Taleka,pa kod Bozovica su se svi raspadali i sem Plavse niko nije ginuo,svi rekreativci,pocev od Donalda pa na dalje...Sa Milojem je nesto drugo,Le Talek ima dosta vise fudbala od pominjanog Micka,Racica i Gobeljica...Ako je dovoljno samo da trci kao muva bez glave i da gine daj da angazujemo nekog Zvezdinog atleticara...

            Comment


            • Originally posted by taliesin View Post
              Za tebe nema zime, ti vec imas favorita za to mesto. Racica.
              Ne može on još da igra ozbiljnu tekmu i da nas vuče.....zelen, gubi se protiv krljača sa Banovog Brda, ne smem ni da zamislim na šta će da liči u Rusiji kad su muda u procepu.

              U Jelenko ligi da skuplja minute i samo polako. I on i Adžija.

              Comment


              • Originally posted by CROMI View Post
                Ne znam cemu ovoliko potcenjivanje Le Taleka,pa kod Bozovica su se svi raspadali i sem Plavse niko nije ginuo,svi rekreativci,pocev od Donalda pa na dalje...Sa Milojem je nesto drugo,Le Talek ima dosta vise fudbala od pominjanog Micka,Racica i Gobeljica...Ako je dovoljno samo da trci kao muva bez glave i da gine daj da angazujemo nekog Zvezdinog atleticara...
                Zato što se radi o klasičnom fudbalskom forašu. Kakav crni fudbal on ima to se već protiv ovih sa Malte videlo. Momak odrađuje, tu je ispred štopera i samo siguran pas, prvom do sebe na dva metra. Jebi ti taj fudbal.

                Ali da će biti prvi izbor u odsustvu Branka na DMC kad je gusto, sigurno da hoće, jbg, tako se namestilo.

                Comment


                • Originally posted by Боги View Post
                  O momak, tebe smo cekali
                  Au, pa ti si moderator ovde sad više nisam siguran kako da shvatim ovo "tebe smo čekali"

                  Comment


                  • Originally posted by holden c. View Post
                    Au, pa ti si moderator ovde sad više nisam siguran kako da shvatim ovo "tebe smo čekali"
                    Hahah

                    Samo kosarka, opusti se.. Ovde te ceka Constantin i trigger

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Zato što se radi o klasičnom fudbalskom forašu. Kakav crni fudbal on ima to se već protiv ovih sa Malte videlo. Momak odrađuje, tu je ispred štopera i samo siguran pas, prvom do sebe na dva metra. Jebi ti taj fudbal.

                      Ali da će biti prvi izbor u odsustvu Branka na DMC kad je gusto, sigurno da hoće, jbg, tako se namestilo.
                      Ne bih se slozio,prvo kod Miloja ce sigurno da izgine kao sto gine sada na stoperu,protiv Krasnodara i ne treba da rizikuje sa kreativnijim pasovima na njegovoj poziciji,vec miran pas,stabilan na lopti,ne panici,odlicno cita igru,,jak je u duelu,ima i skok,pokazao je da moze da se ubaci i iz druog plana...uz veliki radijus kretanja mislim da bi mogao da odgovori zadatku,opet kazem protiv Rusa,jer nas ceka tvrda ekipa sa dosta duela,a za zavrsne pasove se ne bojim,tu je Kanga,izmislice vec nesto...Da se razumemo, ne postoji u nasem timu prava zamena za Branka,samo gledam sta bi bilo najbolje protiv ovakve jake i cvrste ekipe kao sto su Rusi...

                      Comment


                      • Originally posted by CROMI View Post
                        Ne bih se slozio,prvo kod Miloja ce sigurno da izgine kao sto gine sada na stoperu,protiv Krasnodara i ne treba da rizikuje sa kreativnijim pasovima na njegovoj poziciji,vec miran pas,stabilan na lopti,ne panici,odlicno cita igru,,jak je u duelu,ima i skok,pokazao je da moze da se ubaci i iz druog plana...uz veliki radijus kretanja mislim da bi mogao da odgovori zadatku,opet kazem protiv Rusa,jer nas ceka tvrda ekipa sa dosta duela,a za zavrsne pasove se ne bojim,tu je Kanga,izmislice vec nesto...Da se razumemo, ne postoji u nasem timu prava zamena za Branka,samo gledam sta bi bilo najbolje protiv ovakve jake i cvrste ekipe kao sto su Rusi...
                        Ovde se slažemo.

                        Evo kad gledam i Le Taleka na štoperu, Babić mi je bolje rešenje i to daleko bolje. No šlepa se Le Talek, ima malo i sreće, jer da se Branko nije povredio brzo bi zaboravili na njega u iole bitnoj utakmici, igrao bi ove revijalne, Napredak iz Kruševca, Radnički Niš, Radnik Surdulica i tako te bratske.

                        Verovatno bi gledali da ga uvalimo nekome ili da sporazumno raskinemo ugovor samo da ode.
                        Last edited by Brajkula; 07-08-17, 20:47.

                        Comment


                        • Evo gledam snimak nedavnog meca Krile gdje je Mijailovic odigrao ceo mec. Odgledao sam pola sata i nije lose. Ima siguran pas, cak sejednom dobro ubacio i imao priliku da postigne gol. Ono sto je bitno cini se da je definitivno agresiv iji i brzi igrac od Le Taleka. Od Jovicica jeste sporiji ali definitivno nije spor. Ima i dobar klizeci, do sada je tako dva puta uzimao lopte. Takodje pas koji salje je dosta siguran i precizan i cesto gura napred prema krilima, ne salje alibi pasove stoperima. Imate snimaka od ove sezone pa pogledajte i vi. Me i djeluje korektno, tesko da mozemo naci boljeg domaceg igraca a da nam je dostupan.

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            @Srdjan88 Ne mislim da je prepotentno ali ja sam se opekao u prognozama prošle sezone gde ni jedan derbi nismo dobili, zadrzali su tim taj Suma je jš ne uigran gledao sam ga ranije vrlo zanimljiv igrač za ovaj nivo. Ako uzmu tog Brazilca iz Paoka hm, nisam baš siguran, apojačanje pa videćemo, prvo da stigne igrač pa da zaigra pa da vidimo da li je pojačanje, evo ti još loših vesti sad je i Roda neizvestan, mi kao da smo ukleti.
                            Nismo imali jacu ekipu ni one godine kad smo bili prvaci sa Stanojevicem na celu. Takodje, mislim da smo prosle godine imali jacu ekipu, ali zaista je pritisak bio ogroman i moralo je negde da pukne. Sve u svemu mislim da ce prvak biti onaj ko ima vise zatvorenih utakmica i kako TATA kaze. Zato se ne obazirem mnogo na to koja imena u timu imamo. Bitnije mi je da igramo dobro, stvaramo sanse i imamo solidnu odbranu. Za "zatvaranje" utakmica neka se pobrinu Terza&co.

                            Nazalost, to je slika i prilika srpskog fudbala

                            Comment


                            • Originally posted by marko_pantelic View Post
                              Nismo imali jacu ekipu ni one godine kad smo bili prvaci sa Stanojevicem na celu. Takodje, mislim da smo prosle godine imali jacu ekipu, ali zaista je pritisak bio ogroman i moralo je negde da pukne. Sve u svemu mislim da ce prvak biti onaj ko ima vise zatvorenih utakmica i kako TATA kaze. Zato se ne obazirem mnogo na to koja imena u timu imamo. Bitnije mi je da igramo dobro, stvaramo sanse i imamo solidnu odbranu. Za "zatvaranje" utakmica neka se pobrinu Terza&co.

                              Nazalost, to je slika i prilika srpskog fudbala
                              Odbrana iz prošle sezone i ova iz ove, nebo i zemlja, golman isto, bekovi isto......da ne pominjem Moučea i Ruiza....isto Plavšić je meni precenjen igrač, Radonjić evo već sada nagoveštava bolji fudbal. Jebi ti fudbalera od metar i žilet, nije mogao jedan Đovinko, vala neće moći ni Plavšić da igra ozbiljan fudbal.

                              Comment


                              • Originally posted by CROMI View Post
                                Ne znam cemu ovoliko potcenjivanje Le Taleka,pa kod Bozovica su se svi raspadali i sem Plavse niko nije ginuo,svi rekreativci,pocev od Donalda pa na dalje...Sa Milojem je nesto drugo,Le Talek ima dosta vise fudbala od pominjanog Micka,Racica i Gobeljica...Ako je dovoljno samo da trci kao muva bez glave i da gine daj da angazujemo nekog Zvezdinog atleticara...
                                Ma, to Brajkula ima neki licni crush na Le Taleka i Donalda, ne obaziri se. Valjda zauzimaju mesto mocnom Racicu koji samo sto nije pokazao da je novi Bernd Suster pa ga nerviraju.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X