Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obavezno pogledajte ovo. Navijac Arsenala kaze da je ljubomoran sto njegov klub nema navijace kao Zvezda

    Comment


    • Svi navijaci Arsenala su imali samo reci hvale za atmosferu...prvo poluvreme je zaista bio onaj cuveni huk koji ledi krv u zilama...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Ljudi, svi znate da ja volim da serem s vremena na vreme, da pričam rekao sam ovo, rekao sam ono. Ali... pre početka utakmice, rekao sam drugu(ovo je u Andjusovskom stilu) da dobijamo crveni karton. Pa to se jednostavno znalo. Jedva je čekao.

        Ja to zovem smrad od sudije.

        Comment


        • Dobro je samo kada više niko ne pominje tunel -.-

          Simpatično i sa stilom.

          The Marakana, packed an hour before kick-off, crackled with energy, the colourful choreography and bouncing fans shuddering behind the goal as the teams emerged and the decibels never dropped. If the Emirates is a smart and boring uncle, the Marakana was like a punk cousin turning up the attitude.

          https://www.theguardian.com/football...ort?CMP=twt_gu
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Jucerasnji mec pokazatelj je koliko je Evropa potrebna Zvezdi, kao i koliko je Zvezda potrebna Evropi.
            Mi igramo fudbal od starta sezone, linije tima su odlicno uskladjene, trener zna sta radi i to je ono sto zaista uliva nadu pred nove meceve na oba fronta.

            Naravno, treba misliti i o padu forme tima koji moze da se desi, ali dobre rotacije u JSL zato mogu mnogo da znace.
            Svaka cast ekipi na borbi sinoc, pokazli su da moze i protiv snaznih protivnika da se igra i nadigrava (a nadigrali smo ih u 1.pol narocito pre svega takticki), to je ono sto nam je svima nedostajalo ovih tuznih godina.

            Comment


            • b.jpg

              Comment


              • Stadion „Rajko Mitić“ je bio ubedljivo najpopunjeniji u četvrtak, i klub ima velike šanse da ponese laskavu titulu najgledanijeg kluba u Ligi UEFA.

                Sa 40.000 gledalaca na meču protiv BATE Borisova u prvom kolu, Crvena zvezda je trenutno najgledaniji klub od 48 učesnika Lige Evrope.

                Pod pretpostavkom da bi i protiv Kelna u poslednjem kolu moglo da dođe oko 50.000 navijača, Crvena zvezda bi grupnu fazu Lige Evrope mogla da završi kao ubedljivo najgledaniji klub u takmičenju sa blizu 150.000 gledalaca na tri utakmice.

                Na stadionu „Rajko Mitić“ se u četvrtak okupilo 52.000 ljudi. Na drugom mestu po poseti je stadion Zenita „Krestovkij“ koji je okupio 46.211 gledalaca. Na trećem mestu našao se Red Bul Salcburg, ali na njegovom stadionu „Bujkšehir Beldije“ okupilo se daleko manje — 23.354 ljudi.

                Comment


                • Који је степен повреде Вујадина на мечу са Арсеналом?

                  Comment


                  • Comment


                    • Svidja mi se ovo sto svi po svetu nas stadion i dalje zovu Marakana. Koji crni Rajko bre.

                      E da kakva je situacija sa Vujketom?

                      Comment


                      • Kako lepo teren izgleda....Milijas-Racic tandem, bice interesantno...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Moj prvi utisak kada sam video tandem, Račić trči kao Milijaš...zanima me kako će to izgledati kada bude u Milijaševim godinama.
                          Teške nekretnine.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Mentu ga Racic...prvi izgleda iz ofsajda...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Racic odlican veceras.

                              Comment


                              • Jedan od gorih, utisak sa stadiona. On i Milijas mrtva trka da nije gola

                                Comment

                                Working...
                                X