Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lako je Realu bilo prošle godine. Tada je Liverpul imao karijes, a večeras im branio najskuplji golman Evrope...

    Za Boaćea ne znam, ni za Pavlova, ali BORJAN... jer neke stvari nemaju cijenu!!!

    Comment


    • Eto a ja sam bio prozivan rasistom. Mi volimo da hajpujemo nekoga. Ne prozivam ja Boaćija zbog boje kože već zbog toga što sam video u kineskoj ligi kakav je. Gledao sam Evergrande i one druge, Paulinjo dao dva gola, smehotres od lige.

      Sreća pa će sada grejati klupu. Ko bi sada smeo da stavi Pavkova na klupu.

      Promašena sva pojačanja sem Marina mada čekam Melega, Jevtovića, Stojiljka pogotovo u drugom delu sezone, duga je sezona.

      Ima tu neku auru Srnić kada igra, čovek je taličan majke mi.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • @uros pojačanja nisu baš promašena. Jedini pravi promašaj (za sada) je Kafu.
          Nije Pavkov poslje ovoga ni bolji ni gori igrač nego juče. Otvorilo mu se i pogodio je.
          Boaće nikada nije niti će biti superstar, ali on nama jednostavno treba jer je sezona duga i na povrede se mora računati kao i na odmor ekipe. Pavkov je večeras pukao svu snagu i moraće da se regeneriše 10 dana. U prvom igrao napad u drugom odbranu

          Da i samo da pitam, koji je prvi klub iz Srbije koji je ostvario pobjedu i ovom formatu LŠ?

          Comment


          • Degeneka, Jovančića i Marina su samo trebali dovesti, sve ostalo što im treba su već imali.

            Neka uzmu još jedan bod i u stilu sa 5 bodova se oproste od najjače grupe u LŠ.
            Last edited by goku; 06-11-18, 22:46.

            Comment


            • Boaće, Kafu i Ebecilio su višak s obzirom na Melega, s obzirom na Stojiljka i Pavkova, a Kafu isto. Ali ide on ako nije fora ovo što radimo zbog otkupa, taman dolazi Erik Jirka.

              Savršeno se uklapa u ratnički profil Crvene Zvezde i daće Bog da mi se ostvari san da mladi sloveni, Česi, Slovaci, pa i Rumuni, Belorusi, dolaze u Zvezdu da se afirmišu.

              Svi koji se uklapaju u ovaj mentalitet i u ovu ratničku priču.

              Comment


              • Sezona je duga, podsjetiću vas na to kada dođu slabiji mečevi.
                Nama je sigurno trebao napadač nanpoziciji gdje je i vraćen Boaće. Zvezda 95% utakmica igra napadački i napadača joj nikada nije viška.
                Ostali smo bili samo na Pavkovu. Srnić, svaka čast na borbenosti koja je uvijek prisutna, nije kadar za Zvezdu jer mu je realizacija procentualno očajna, osjećaj za gol nema, dribling nema...

                Ako ćemo pošteno, mi nemamo skauting službu (a imamo menadžere oko kluba) i kada u sezoni napravimo pola transfer pogodaka to je veliki uspjeh.

                Comment


                • Moja očekivanja su da se prodaju Krstičić, Savić, Ben i da se polako pravi tim za sledeće kvalifikacije a dovedu Čavrić, Radoja i Milunović na štopera.

                  Borjan, Rodić, Milunović, Degenek, Žule( Gajić dogodine), Radoja, Jovančić, levo Čavrić, sredina Marin, desno Jirka, napad Pavkov/Stojiljković.

                  Krstičić je u godinama i treba da ode negde da se opari dodatno iako je klasa, voleo bih da ostane. Ali ako bi hteo da ide treba mu izaći u susret.

                  Polako dozirati Jevtovića, Melega, Srnića ostaviti, Ebicilia kombinovati za neke domaće utakmice, i to je to.

                  Vratiće se i Stojikljo iz Brage, polako, a i Meleg iz Voše. Ne treba nam prenatrpan sastav. Ben je odličan ali na njemu može da se zaradi, i onda bolje uložiti to u Milunovića, Gajića i Radoju i pući keš, dobiti upgrade...

                  Comment


                  • Imamo skauting službu već god i po dana samo ne pratiš iako vidim ima te i na RSB. To su konekcije, Mrkela to radi sa Terzom, ne možemo imati ko Arsenal, nije realno.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Eto a ja sam bio prozivan rasistom. Mi volimo da hajpujemo nekoga. Ne prozivam ja Boaćija zbog boje kože već zbog toga što sam video u kineskoj ligi kakav je. Gledao sam Evergrande i one druge, Paulinjo dao dva gola, smehotres od lige.

                      Sreća pa će sada grejati klupu. Ko bi sada smeo da stavi Pavkova na klupu.

                      Promašena sva pojačanja sem Marina mada čekam Melega, Jevtovića, Stojiljka pogotovo u drugom delu sezone, duga je sezona.

                      Ima tu neku auru Srnić kada igra, čovek je taličan majke mi.
                      Verovatno niko, ali ne zbog ogromne razlike u kvalitetu, nego zbog ovih golova. Slazem se da su pojacanja promasaj, jedino ih je dovedeno toliko da se neko morao ispostaviti kao pogodak. Onaj prelazni rok kada su dovedeni Donald, Kanga, Boakye (igra mnogo losije nego u 1. mandatu), Le Tallec, to treba da svima bude zvezda vodilja.

                      Odlaze verovatno Pavkov, Ben, Rodic i Krsticic (nadam se da Borjan ostaje), visak su Stojiljkovic, Srnic, Causic, verovatno i Meleg/Jevtovic.

                      Borjan - stranac, Degenek, Savic, Stojkovic(?) - Jovicic/Jovancic, stranac, Marin - pojacanje, pojacanje - pojacanje/Joveljic.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Zaboravio sam Ebija, on bi mogao da udje u konkurenciju. Nadam se da nece sva cetiri stranca promeniti.

                        Zvezda na Marakani pod Milojevicem:

                        Floriana 3:0
                        Irtysh 2:0
                        Sparta P. 3:0
                        Krasnodar 2:1
                        BATE Borisov 1:1
                        Arsenal 0:1
                        Keln 1:0
                        CSKA 0:0
                        Spartaks 2:0
                        Suduva 3:0
                        Spartak T. 1:1
                        RS Salzburg 0:0
                        Napoli 0:0
                        Liverpool 2:0

                        Ukupno, 14 8 5 1 19:4. 4 primljena gola. I 1 bod vise u LS nego Partizan u dve godine.

                        Slajmara u facu raznim Djuricima i Panticima koji su pricali o blamiranju u LS i Milojevicu kao treneru koji ima puno srece.
                        Last edited by blond; 06-11-18, 23:44.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • I taj jedan budimo iskreni usralo Arsenala Žiru dao gol pred kraj. Baš su bili pretanki.

                          Comment


                          • Mislim da bi mogli da idemo mnogo daleko u LE, ali za to ce trebati pobeda u Napulju. Steta zbog grupe.

                            Koeficijent je sad 0.25 + 1.50 + 8.00 + 7.00 = 16.750, 15 bodova u dve Milojeve sezone. Covek je genije. Nesto kao Radonja u KKCZ.

                            Partizan trenutno ima 18.000, njima ce biti veliki problem da udju u grupe LE jer vise nema izvlacenja grupa tek nakon sto se dese iznenadjenja i neki nosioci otpadnu. Osim ako oni ne nadju svog Miloja, videce malo kako to izgleda tesko ulaziti u grupe LE ako se ne igra LS i imati slab koeficijent iz godine u godinu. A pisali su kao da su oni eto nesto jedini radili u Srbiji i ulazili u grupe.

                            Za nas ce ulazak u grupe biti kao dobar dan, osim ako Radnicki ne iznenadi i uzme titulu.
                            Last edited by blond; 06-11-18, 23:55.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Imamo skauting službu već god i po dana samo ne pratiš iako vidim ima te i na RSB. To su konekcije, Mrkela to radi sa Terzom, ne možemo imati ko Arsenal, nije realno.
                              Kolega, mislio sam na ozbiljnu skauting službu. A ona nazivno postoji već godinama. Mrkela dobro da ako stigne i "kasete" pogledati, a Terzi je džaba da to i radi, on to ne zna.
                              Da ima me i na RSB, ali sam trenutno tamo u banovini... razloge ne bih objašnjavao

                              Hoću samo reći da nije realno napraviti prelazni rok 7 od 7...
                              Mesija očekivati nije realno. Uspješnim moraš smatrati igrača koji se dovede i koji ne izgubi ili izgubi minimalnu vrijednosti zbog godina.

                              Za sada po meni Kafu je jedini očigledan promašaj, ali i to ima vremena za ispravku.

                              Comment


                              • Ovo sa Pavkovom kada sam gledao isti osjećaj ko Žiga kada ga meće Romi baš kada su svi pričali da ne zna nogom

                                Nego Firmino + koliko para da im uzmemo za Pavkova?

                                Comment

                                Working...
                                X