Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Pogledaj razliku kad Pike igra i kad ne igra u Barsi, Ager kod nas, Kompani u Sitiju i videces da jedan igrac moze nesto da promeni, isto kao sto je to Teri radio dok je bio na vrhuncu.

    Guze ga, prihvatili vi to ili ne. Njega i Luiza kako stignu, samo su zadnji vezni odlicni defanzivno + Bane i Ceh pa se pokrije dosta toga. Nije on igrac sto je bio, prosao mu je prime isto kao i mnogima u Celsiju, a i mnogim igracima u ostalim klubovima PL. Liga zbog toga opada, vodeci na tabeli ne moze da prodje grupu sa sedmoplasiranim iz Kalca i ove sezone raspalim Viljarealom.
    Agger i Skrtel bi se raspali da igraju kao Terry i Luiz, u tom sistemu, dosta odvojeno jedan od drugoga, skoro na bekovskim pozicijama. Ali to nije ni bitno. Normalno da mu je prosao prime, ali ti o njemu pricas kao da je u pitanju tamo neki stoper iz Trabzona...

    Sve zbog frustracije sto su ti svi napali Suareza, pa nije ga Terry natjerao da upada u belaj.
    Last edited by bracala; 11-02-12, 17:08.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Zasluzena pobjeda Uniteda,Liverpool nije pokazao skoro nista.Nije bolje ni moglo kada su u ekipi Spearing koji jednostavno nije taj kvalitet za nekog veceg kluba jos se pored svega prepao kao da je u rat krenuo.Henderson nista bolji od njega,gleda kako ce dodati prvom do sebe i to je sve.Na krilima Kuyt koji ima tehniku kao ona macka sto je usla na Anfield i Downing koji je van forme otkako je dosao u Liverpool,pitanje je hoce li ikad i ucu u tu formu.Gerrad takodjer nije bio na svom nivou,na Suarezu prevelik pritisak i to je sve rezultiralo zasluzenim porazom.

      Sto se tice rukovanja ne vidim problem u tome sto Suarez se nije htio rukovati,nije se ni Ferdinand htio sa njim rukovati pa sta a ne znam sta se Evra petljao sta ga ima hvatat za ruku i pokazao je svoje pravo lice vidi se da je namjerno isao ispred Suareza da ga isprovocira sto mu nije uspjelo.Igrao je na Anfieldu nedavnu pa nije niko majmunisao ispred njega nakon pobjede.Fergie nek prica sta hoce prvo nek pocisti u svom dvoristu.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Agger i Skrtel bi se raspali da igraju kao Terry i Luiz, u tom sistemu, dosta odvojeno jedan od drugoga, skoro na bekovskim pozicijama. Ali to nije ni bitno. Normalno da mu je prosao prime, ali ti o njemu pricas kao da je u pitanju tamo neki stoper iz Trabzona...

        Sve zbog frustracije sto su ti svi napali Suareza, pa nije ga Terry natjerao da upada u belaj.
        Isfrustriran nisam, niti subjektivan, samo uporedjujem dva ista slucaja i njihov epilog. Izgubili smo zasluzeno, sramna igra, kurton. Sta cu biti isfrustriran, srecan sam sto nije 3 ili vise razlike kako je moglo da bude. Suareza preterano napadaju i to mi je zasmetalo ali daleko od frustracije. A to sto tako pricam o Teriju, jbg guze ga, guze i Karagera mnogo vise ove sezone, samo njega je imao ko da zameni a ovog nema a i nije toliko propao i bolji je od Karagera. A i to je neki moj stil izrazavanja, ne pravim se fin kad nisam. Dzerard se raspada i ne lici ni na sta, covek kog najvise volim u svetu fudbala, jednostavno tako govorim, odnosno pisem.

        Logicno je bilo da odbrana Celsija ove sezone ne moze da igra onako kao pre, nisam na to ni mislio. Mislim na situacije 1 na 1, gde Teri i Luiz kao da ne postoje. Takodje gomila pogresnih pasova i sta sve ne. Skrtel i Ager su na svom vrhuncu, trenutno bolji od svih stopera Celsija i najbolji stoperski par lige. Samo sto sve ostalo u Liverpulu je dno pa je ovo dzaba.
        sigpic

        Comment


        • Au za dva minuta dva komada, kakva akcija kod drugog gola, gol postize Saha.... Zna 'Arry zasto ga je doveo, nije on lud...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Isfrustriran nisam, niti subjektivan, samo uporedjujem dva ista slucaja i njihov epilog. Izgubili smo zasluzeno, sramna igra, kurton. Sta cu biti isfrustriran, srecan sam sto nije 3 ili vise razlike kako je moglo da bude. Suareza preterano napadaju i to mi je zasmetalo ali daleko od frustracije. A to sto tako pricam o Teriju, jbg guze ga, guze i Karagera mnogo vise ove sezone, samo njega je imao ko da zameni a ovog nema a i nije toliko propao i bolji je od Karagera. A i to je neki moj stil izrazavanja, ne pravim se fin kad nisam. Dzerard se raspada i ne lici ni na sta, covek kog najvise volim u svetu fudbala, jednostavno tako govorim, odnosno pisem.

            Logicno je bilo da odbrana Celsija ove sezone ne moze da igra onako kao pre, nisam na to ni mislio. Mislim na situacije 1 na 1, gde Teri i Luiz kao da ne postoje. Takodje gomila pogresnih pasova i sta sve ne. Skrtel i Ager su na svom vrhuncu, trenutno bolji od svih stopera Celsija i najbolji stoperski par lige. Samo sto sve ostalo u Liverpulu je dno pa je ovo dzaba.
            Mazi nekom drugom oci, nemoj meni. ;) Svi su navalili na Suareza i onda si samo raspalio po Terryju, samo da se ne prica o Suarezu... Ja sam mogao o Suarezu pisati danima, ali me ne interesuje lik ni sekunde.

            A to da li su Skrtel i Agger bolji od svih nasih stopera je relativna stvar. Neka su i bolji, samo nemoj ti vise tako olako davati izjave. Jer se evo desilo da si podosta omanuo kada je u pitanju ta procjena ko je od koga bolji. Rekao si da je Reina najbolji golman, da Liverpool ima najbolji centralni vezni u ligi itd...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Pa dal je ovo moguce, Saha drugi gol.... Strasno, bice ovde petarda koliko ja vidim....
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Haha , Adebayor 3 asistencije

                Bit ce ovdje jos mnogo golova ako budu imali zelju
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Mazi nekom drugom oci, nemoj meni. ;) Svi su navalili na Suareza i onda si samo raspalio po Terryju, samo da se ne prica o Suarezu... Ja sam mogao o Suarezu pisati danima, ali me ne interesuje lik ni sekunde.

                  A to da li su Skrtel i Agger bolji od svih nasih stopera je relativna stvar. Neka su i bolji, samo nemoj ti vise tako olako davati izjave. Jer se evo desilo da si podosta omanuo kada je u pitanju ta procjena ko je od koga bolji. Rekao si da je Reina najbolji golman, da Liverpool ima najbolji centralni vezni u ligi itd...
                  Ne mazem nikome oci, nisam isfrustriran. Kad su ljudi napali Suareza, uporedio sam sa Terijevim slucajem i to je to.

                  Reina jeste kad je na svom nivou, ove sezone nije.

                  Centralne vezne sam omanuo, jbg, cinilo se po prosloj sezoni da ce Lukas, oporavljeni Dzerard, Adam iz Blekpula i Henderson iz Sanderlenda da kidaju. Mada kad bi igrali na svom nivou konstantno bilo bi to dosta jako, ali da baba ima muda bila bi deda.

                  A Skrtel-Ager jesu najbolji par ove sezone, vidi se i golim okom i statisticki. U par meceva su obojica imali 100% dobijenih vazdusnih duela, 100% duela na zemlji, 100% uspesne startove i preko 80% tacnog pasa. Uostalom, pogledaj koliko je Liverpul golova primio kroz sredinu i koliko protivnici lopti u prostor uspeju da posalju. Ostalo je dosta lose ali ovo je brutalno.
                  Last edited by Casiraghi; 11-02-12, 17:59.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G
                    Vidim bila je rasprava ne temu rasizma i zasto je lose nazvati crnca crncem, a kad bi belca nazvali belcem to se ne bi shvatilo kao uvreda.
                    Pa dobro ljudi siguran sam da znate da su crnci vekovima bili robovi i smatrani nizom rasom samo zbog boje koze. Kada se zavrsilo s takvim tretmanom doneti su zakoni protiv rasizma i diskriminacije zbog boje koze, i naravno da ti zakoni stite crnce jer su oni bili ugrozeni u proslosti, a ne belci. Dakle zbog te proslosti je uvreda kada se crnac nazove crncem, crncugom ili kako vec, zato se to govori u negativnom smislu.
                    Jbg, ocigledno da je nekome svejedno sto su ti nazivi predstavljali ljude koji su vijekovima tretirani kao stoka i imali otprilike ista prava.

                    @ S-Nash

                    Ovo za Reinu sto si rekao, mogu i ja za Cecha, Lamparda i za cijelu ekipu.

                    Sto se tice stoperskog tandema, fino sam rekao da je to relativna stvar, a to "relativna" se odnosi na to da ne bi bili ovako dobri da igraju u sistemu u kojem igraju Terry i Luiz, ali rekao sam vec da to nije ni bitno. U nastavku posta sam i rekao da su trenutno bolji sa onim "Neka su i bolji". Ja sam ciljao na te tvoje procjene koje ti dajes tako samouvjereno a kada se neko usprotivi tome, onda se tjeras sa njim i ubjedjujes ga da je tacno ono sto ti tvrdis a ne ono sto tvrdi taj koji se raspravlja s tobom.

                    Moj savjet ti je da ubuduce sve sa rezervom pises. Jer nema ovdje niko sa foruma toliko znanja da daje takve izjave i da je 100% siguran u njih. Dakle, ako sutradan Hazard predje kod vas, pisi postove tipa: "Ovo bi mogao postati najbolji igrac za 2-3 sezone u PL." A ne odmah: "On ce biti sigurno najbolji."
                    Last edited by bracala; 11-02-12, 18:13.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • To je dokaz, da svaki malo slabiji napadac moze da procveta u Totenhemu, jednostavno strasna ekipa... Covek koji nije dao gol ko zna kad, sad je uterao dva komada...

                      EDIT: Kakvo je ovo silovanje....
                      Last edited by Freshman; 11-02-12, 18:05.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Kakva je igracina Adebayor, strasno..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Auu Totenhem ih kembeci posred WHL-a
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post

                            @ S-Nash

                            Ovo za Reinu sto si rekao, mogu i ja za Cecha, Lamparda i za cijelu ekipu.

                            Sto se tice stoperskog tandema, fino sam rekao da je to relativna stvar, a to "relativna" se odnosi na to da ne bi bili ovako dobri da igraju u sistemu u kojem igraju Terry i Luiz, ali rekao sam vec da to nije ni bitno. U nastavku posta sam i rekao da su trenutno bolji sa onim "Neka su i bolji". Ja sam ciljao na te tvoje procjene koje ti dajes tako samouvjereno a kada se neko usprotivi tome, onda se tjeras sa njim i ubjedjujes ga da je tacno ono sto ti tvrdis a ne ono sto tvrdi taj koji se raspravlja s tobom.

                            Moj savjet ti je da ubuduce sve sa rezervom pises. Jer nema ovdje niko sa foruma toliko znanja da daje takve izjave i da je 100% siguran u njih. Dakle, ako sutradan Hazard predje kod vas, pisi postove tipa: "Ovo bi mogao postati najbolji igrac za 2-3 sezone u PL." A ne odmah: "On ce biti sigurno najbolji."
                            Rekao sam to pre pocetka sezone i zbog toga sto je Reina osim prvog meca prosle sezone sa Arsenalom branio bez greske, spasavao nas debaklova, Blekpul je mogao da nas tuce komotno 6:1 na Enfildu da nije bilo njega i takvih meceva je bilo koliko hoces. A golman sa 29 godina kad odigra tako, ocekujes da samo nastavi dalje, mada on nije problem ove sezone, imao je neke greske ali dobro brani, skidao je neke bitne zicere.

                            Ti si rekao sistem, razumem sve to, Celsi sa Boasem ne moze imati najbolju odbranu. Ja sam ti odgovorio za situacije 1 na 1, pogresne pasove i to. U Celsiju ne bi ni ovakvi Ager i Skrtel bili tako uspesni ali ne bi ih protivnici tako lagano prolazili niti dominirali u vazduhu to je sigurno, ljudi fenomenalno igraju. Evo pogledaj sta radi Adebajor cele sezone Skrtel ga pre par dana ubio u pojam, izdominirao najstrasnije i njega i Bejla, nije bilo prolaza osim jedne situacije protiv tima koji je izuzetno kompletan i moze da zapreti kroz sredinu, po bokovima, dugim loptama, prekidima...

                            Zar forum nije mesto diskutovanja, rasprave i ubedjivanja? Ja imam svoje misljenje, uvek argumente za iste. Neke stvari sam rekao vezano za Liverpul unapred pre pocetka sezone zbog nacina na koji je Keni preporodio tim u prosloj. Jer kad ti Lukas(koji stvarno kida sad i pokazuje sto je nekad bio prva nada Brazil) i Spiring kreiraju igru, Maxi daje het-trikove i sta sve ne sta tek da ocekujes kad ti dodju pojacanja koja su iskidala istu tu sezonu i dolaze u tim u usponu. Ne samo ja, mnoga ozbiljnija imena su videla Liverpul mnogo bolje plasiranog, upravo zbog tih stvari jer se racunalo da ce na sistem, timsku igru i borbenost nadoknaditi neke druge nedostatke koje bi ovosezonskim ulaskom u 4 resili tako sto bi privukli u tom slucaju igrace tipa Hazarda. Jbg, cinilo se da ce biti izvanredno sa Kenijem kako je krenulo, ipak nije, toga smo svesni i konstantno pricamo o svim nedostacima.

                            To kako cu ja da pisem je moja stvar isto kao sto je tvoja stvar kako ces ti pisati. Jedino sto se moze reci drugima kod pisanja i sto je moj posao je da ne vredjaju, ne spamuju i te stvari. Ja nikog vredjao nisam, nemam nameru.

                            Hazard ce po mom misljenju gde god da predje biti najbolji jednog dana, to sam rekao vise puta i stojim iza toga.
                            Last edited by Casiraghi; 11-02-12, 18:40.
                            sigpic

                            Comment


                            • Au ja ne verujem kako je Celzi bio los sa Evertonom,plakalo mi se dok sam gledala,pogotovo ona greska Ceha kada je prektiicno poklonio loptu igracu Evertona koja se hvala bogu nije krunisala jos jednim golom...A sto se Mancestera tice,sasvim zasluzeno,bili su bolji ceo mec Liverpul se tek na kraju probudio...Joe kako ne vidis problem?Zar ne treba da se praktikuje neko sportsko ponasanje,najosnovnije je da se igraci rukuju na pocetku meca,to je uvek bilo tako a na kraju neka cestitaju i rukuju se ko sa kim hoce...a ne da ga samo prodje?A Ferdinand se nije rukovao bas zbog toga sto je Suarez onako prosao Evru inace je krenuo bio da mu pruzi ruku...
                              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                              sigpic

                              Comment


                              • Hm...ali vi navijaci Liverpula iz sezone u sezonu pricate kako cete da napadate tituli, pa na kraju nista ne bude... Cak i trazite da se smeni isti taj Daglish koji vas je preporodio.

                                Treba biti malo realan.

                                Comment

                                Working...
                                X