Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Dragoon ce opet dobiti ban ako bude ocenjivao Viskovica

    Hvala na pitanju, ja sam sasvim dobro - što i vama želim! ccc
    "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

    Comment


    • Ne moze Djorou da igra beka pobegao mu je covek jedno 10 puta Volkot i Remzi zreli za invalidsku
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Kakav osecaj za gol... Upalio sam stream zadnja 2-3 minuta prvog poluvremena, posto imam ogranicen internet na 1.5 GB, i eto Valensija me usrecio!

        Comment


        • Toni Valensija!Zaista zasluzeno poveli nakon dominantnog poluvremena
          Ne znam sta vise da kazem za Gigsa kada momci koji su mladji od nejga 15 godina nemaju resenje za njega neko se sluze rukama kako bi ga zustavili.Jedian losa stvar je povreda Dzonsa.Junajted je ovih 45 minuta odigrao odlicno i nadam se da ce u drugom uvaliti jos 2 gola kako bi osigurali 3 boda
          Iz Arsenala bi izdvojio Vermalena koji je radio za dvojicu na lijevoj i Oxa koji se jedini trudi u napadu.Ovi ostali nista...

          Comment


          • Momenat kad je Giggs pretrcao Remzija je za jebene anale mene bi bilo sramota uopste da igram fudbal posle toga ...
            90% napada je islo po nasoj desnoj strani zna Fergi da smo losi tamo i bilo je samo pitanje vremena kad ce se nesto ovako desiti
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Tako se centrira! Nani može do sutra i opet ništa. I malo više slobode i šuteva sa daljine, ne moraju se baš ušetati u gol.
              A za Džonsa stvarno ne znam šta da kažem... strašno, kakvi maleri...

              Originally posted by Gangrena View Post
              Samo da nas ovi ne napune i ima da prozivam Totenhem celu noc
              Mogu i ja da prozivam Tontenhem umesto tebe, nema problema.
              Last edited by miloolja; 22-01-12, 17:02.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • pa sta se ovo zbiva da covek ovo omasi

                Comment


                • Ovo je nesvakidasnje kolo. Van Persie da promasi onakvu priliku...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • He scores when he wants. Obviously didn't want to score yet.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Aaaaahhh!!! Koje mucenje ne pratiti utakmicu na TVu vec preko Live Commentary-a!!!

                      Comment


                      • Mertezaker

                        VAN PERSIII kakav pas Chamberlejna decko svaka ti cast
                        Last edited by Lord Gangarić; 22-01-12, 17:33.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • tako je van persi

                          Comment


                          • Citam skinuo sa linije...najsporiji igrac Arsenala, a mozda i Premier Lige! Dobro nisam racunao Milijasa!

                            Comment


                            • On to hoce na tezi nacin.

                              Niko iz odbrane Uniteda nije kriv za ovaj gol. Jbg, ovo se ne cuva/brani.
                              Odlican tempo utakmice! Sijevaju akcije na obe strane, nema mlacenja lopte u prazno, ovo je fudbal!

                              Ne znam zasto Wenger izvadi Chamberlainea kad je bio odlican...
                              Last edited by bracala; 22-01-12, 17:36.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Wenger 'ladno vadi Cemberlejna...kakav ludak
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X