Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANK LAMPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARD!
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Doživeo je Ševčenkovu sudbinu!

      Ako ništa drugo, Čelsi je dobio u Staridžu igrača na duge staze i za velika dela... Ako ništa drugo...

      EDIT: Evo ga majstor Lamps. On i Drogba su majstori bili i uvek će biti...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • jebem ti mater sudija!

        Comment


        • Da nije bilo ove Cechove intervencije, opet bi prosuli bodove u zadnjoj sekundi skoro...

          Aj red je i bio. Torres odigrao veoma dobru utakmicu a Meireles danas daleko najlosiji. Cole je ja msm skupio vec 7 asistencija...

          Konacno 3 boda, nakon toliko vremena.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Dobro se kretao Tores
            Ali nema ništa od njega, za godinu dana je dao toliko mali broj golova od onog koji se očekivao za igrača koji je toliko puno plaćen... Procvetao bi Čelsi u napadu sa Patom ili Hulkom umesto njega...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Sto je fora i ne igra on toliko lose kad se pogleda ali mu ne daju lopte. Dzerard i on su mogli zmureci da igraju, jos Suarez sa njima ali on je hteo veci klub i dovoljan za njegove ambicije. Naosvajace se bogami vec ove sezone.

              Evo 1:1, stvarno neverovatno da Celsi tako lose igra.
              Deluje mi da Torres previse mudruje u Chelsea-ju. Stalno se vraca, izvlaci na stranu, trazi da primi loptu u noge. To nikad nije bio njegov stil, u Liverpoolu je igrao na ivici ofsajda i dobijao lopte u prostor koje je koristio uglavnom udarcem iz prve. Kako u Chelsea-ju da dobije loptu u prostor kad se on sam vraca ka centru ili ide na stranu. A Lampard i Mata su dokazani asistenti. Lampard je drugi u istoriji PL, samo Giggs ispred njega, Mata je vec nakupio dosta asistencija. A i A.Cole je prilicno dobar asistent sto je pokazao i danas. Tako da nije problem u igracima iza Torresa, vec u njemu samom. Ali Torres je mozda bio i kljucni faktor kod drugog gola danas, odlicna lopta u prostor za Cola koji je asistirao Lampardu a ovaj opet pokazao kakav ima osecaj za gol.
              Sve skupa danas dobra pobeda, iako je izgledalo u jednom trenutku da su je ponovo bacili, mislim da samo treba malo promeniti pristup u trenucim kad vode, i bice sve mnogo bolje.
              sigpic

              Comment


              • A joj, jedva. Pri rezultatu 1-0 sam naravno pomislio na vigan. Ljudi nam nisu prisli golu u drugom i dadose ga ! Kolko nam nedostaje Ivanovic to je strasno, slavicu onaj dan kad ode onaj tupavko bosingva. Bravo za Toresa, odlicna partija, on se mora otkrivani na bok kad je UVEK sam u napadu okruzen dvojicom,trojicom igraca,fali mu podrska. Odlican pas za Kola na kraju, bravo !

                Video sam Frenka kako ulece u peterac,znao sam

                Comment


                • Auu jbt izgurasmo ovo. Valjda ce Lampard od sada igrati svaku utakmicu.
                  Torres dobar, bice golova.
                  I desilo se to, Boas je promijenio formaciju. Po meni, sve je bolje od 4-3-3, pa se nadam da cemo izaci iz ove krize, i da cemo dobiti ovih par narednih duela(koje bi trebalo da dobijemo, ali i moramo).
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Sjajni Fulam!! Topovi opet utihnuli!! Venger ponovo poludeo! Znaci kad Van Persi ne da gol, arsenal ne pobedjuje!!
                    Last edited by miki7878; 02-01-12, 19:24.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sjajna pobjeda Fulama!Sada su na bod od gornjeg dijela tabele

                      Comment


                      • Nije Fulham sjajan, nego je Arsenal sam sebe pobedio. Umesto da u prvom poluvremenu daju jos 2-3 komada, oni se sprdali i stigla ih kazna.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Deluje mi da Torres previse mudruje u Chelsea-ju. Stalno se vraca, izvlaci na stranu, trazi da primi loptu u noge. To nikad nije bio njegov stil, u Liverpoolu je igrao na ivici ofsajda i dobijao lopte u prostor koje je koristio uglavnom udarcem iz prve. Kako u Chelsea-ju da dobije loptu u prostor kad se on sam vraca ka centru ili ide na stranu. A Lampard i Mata su dokazani asistenti. Lampard je drugi u istoriji PL, samo Giggs ispred njega, Mata je vec nakupio dosta asistencija. A i A.Cole je prilicno dobar asistent sto je pokazao i danas. Tako da nije problem u igracima iza Torresa, vec u njemu samom. Ali Torres je mozda bio i kljucni faktor kod drugog gola danas, odlicna lopta u prostor za Cola koji je asistirao Lampardu a ovaj opet pokazao kakav ima osecaj za gol.
                          Sve skupa danas dobra pobeda, iako je izgledalo u jednom trenutku da su je ponovo bacili, mislim da samo treba malo promeniti pristup u trenucim kad vode, i bice sve mnogo bolje.
                          Nije on tip igraca koji igra non-stop na ivici ofsajda. On je malo na ivici ofsajda, malo se izvlaci na stranu, prilazi u sredinu. Receno jezikom FM-a, on je Complete Forward. E sad, sto ovi iz Celsija ne mogu da se naviknu na njega i njegov stil igre nije toliko do njega. Daleko da on igra na svom nivou, ali nije ni toliko los. Lampard jeste dokazani asistent ali sad igra sa previse dodira, opala mu je agilnost, 100 godina mu treba. Ponekad je Tores prinudjen da se vraca jer saigraci ne iznesu loptu dovoljno brzo. Ima tu mnogo stvari ali nije sve do Toresa. Cesto mu ne daju pas kad je na ivici ofsajda i ne rizikuju dovoljno nego cuvaju loptu. Problema ima i u Lampardu, Meirelesu, Ramiresu, a i u Boasu. Naravno i u samom Toresu i tu je potrebno obostrano prilagodjavanje. U svakom slucaju je 5x korisniji za tim nego onaj sto ga je zamenio u Liverpulu.

                          Fulam doktorsko 2. poluvreme, fenomenalan fudbal igraju pod Jolom i izuzetno lepo za oko, zasluzili su ovo danas. Nema Robina, nema ni Arsenala, bar je tako za sada.
                          sigpic

                          Comment


                          • Prosuti bodovi protiv Belkburna ali srecom i Sanderlend je odradio posao
                            Steta,bila su to upisana 3 boda.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jednostavno ne vjerujem sta se desilo Arsenalu. Crveni karton bezveze potpuno i preokret u zadnjim minutama.. Sad ispade da je od velikih klubova jedino Junajted dobro prosao sa Fulhamom

                              Comment


                              • Ovo prvenstvo ce ostati, po meni makar, upamceno kao jedno od najbizarnijih. Da makar 2,3 ekipe iz top6 ne mogu da vezu 3 pobede, ne secam se kad se desilo.

                                Ocigledno je svake nedelje zagarantovano nerviranje svim navijacima, samo je pitanje kada ce vas tim biti "izvucen iz bubnja".

                                Strasno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X