Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jucer odlicna utakmica izmedju Manchestera i Newcastle-a.Krul je bio fenomenalan na golu .Dok Jonas nije dobio crveni utakmica je bila izjednacena i mislim da je za borbenost i igru Newcastle zasluzio da odnese bod iako onaj start Ferdinanda nije bio penal.

    Danas ocekujem odlicnu utakmicu i nadam se pobjedi Liverpoola jer ocigledno dobro igramo protiv jacih timova.Mislim da bi utakmica mogla biti 3+ jer Liverpool prima od skoro svakog go,a i u stanju je svakom dati.
    Last edited by Joe Cole 10; 27-11-11, 13:16.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • City je svjestan da su im sanse za prolazak u drugu fazu LS svedene na minimum, tako da ce se sigurno maksimalno posvetiti utakmicama u PL. Ali opet nista nije sigurno...

      Mogao bi neki X sjesti, mozda 2:2.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Vidim svi pominju taj penal nepostojeci, za koji je tacno da nije postojao a niko ne pominje da nije bio faul nad Cicaritom za slobodni, ono bi se samo sviralo Barsi u Spaniji ili kad je neka namestaljka u Kalcu.
        sigpic

        Comment


        • http://www1.skysports.com/football/n...ed-passes-away

          Ode veliki igrac engleskog fudbala .

          R.I.P Gary Speed
          Last edited by Joe Cole 10; 27-11-11, 13:27.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Nisam mogao da vjerujem kad sam vidio maloprije

            R.I.P Gary
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Pocivaj u miru legendo.

              sigpic

              Comment


              • Jbt u zadnje vrijeme dosta ih umrlo.

                Ode i ova legenda nazalost...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Od cega je umro?
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Samoubistvo najverovatnije.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by Dacha View Post
                      Od cega je umro?
                      Samoubistvo.

                      Veliki majstor, toliko konstantan, pouzdan igrac, pravi lider.
                      sigpic

                      Comment




                      • Pocivaj u miru majstore.

                        Comment


                        • Bili su nerazdvojni Sej i Geri.

                          sigpic

                          Comment


                          • Tragedija. Sigurno jedan od najvecih igraca Premijer Lige od njenog osnivanja. Neka mu je laka crna zemlja.

                            Comment


                            • Belami danas nece igrati zbog smrti Gerija Spida, mnogo ga je pogodilo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Starting 11: Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Enrique, Henderson, Lucas, Adam, Downing, Kuyt, Suarez

                                Subs: Doni, Kelly, Carragher, Coates, Spearing, Maxi, Carroll
                                Kerol na klupi, steta, a 2x je korisniji trenutno od Kujta za tim iako ne da gol. Nadam se da prvi ulazi u nastavku. Hendo pocinje ali desno, valjda ce potvrditi dobru formu iz mlade repke i meca sa Celsijem.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X