Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nekoliko utisaka sa jucerasnjih utakmica, pre svega, neverovatni Valensija, mislim da se ne moze prebrojati koliko je prilika stvorio svojim saigracima, onda Mark Dejvis, u onako bledom Boltonu decko pokazuje iz utakmice u utakmicu da je veliki talenat, nadam se da ce preci u neku jacu ekipu i da ce tu pokazati sve sto zna, Tores odigrao odlicnu utakmicu, steta sto on nije postigao gol, mada je na tom mecu igrac utakmice bio Sesenjon, jedan od kandidata za igraca sezone, po meni. Neubedljivi Totenhem nije mogao do pobede, ali jos jedna sjajna partija Modrica, ovog puta krunisana golom. Hoze Enrike - najbolji levi bek u ligi, a Liverpulu ocajnicki treba napadac, jer Kaut jednostavno ne moze da odigra to, pogotovo ne u mecu protiv ekipe kao sto je Stouk

    Comment


    • Da li neko gleda Njukastl-KjuPiAr?

      Kakvi su ovo dresovi gostiju?
      sigpic

      Comment


      • Loto poslednjih godina, pre njih su imali fine dresove Le Kok Sportif...K'o kecelje neke.

        Comment


        • Evo upravo iznose Kabaja sa terena. Veliki udarac za Njukastl. Bez glavnog tandema na sredini terena Kabaj-Tiote, izgleda na neko vreme.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Evo upravo iznose Kabaja sa terena. Veliki udarac za Njukastl. Bez glavnog tandema na sredini terena Kabaj-Tiote, izgleda na neko vreme.
            Ako je Kompani za ono dobio crveni, onda je Deri zasluzio dva crvena zbog ovoga, a dobio je samo zuti...

            EDIT: Leon Best, sjajan gol, 1-0...
            Last edited by Freshman; 15-01-12, 14:08.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              Da li neko gleda Njukastl-KjuPiAr?

              Kakvi su ovo dresovi gostiju?
              Pa fudbalski su dresovi..... salim se.... Nznm pocele gostujuce ekipa bas da eksperimentisu sa bojama...

              Inace ovaj Newcastle je cudo, mogli bi cak sesti da zavrse ako Liverpool ne popravi formu na Anfieldu. Steta za Cabaye-a, odlican igrac, uh kakav bi bio Newcastle sa 2/3 pojacanja na leto...
              sigpic

              Comment


              • Neko je izgleda razmisljao kao ti Tony jer je jutros na tviteru izasla strasna buva da je Hazard na stadionu Njukastla . Cak su i ovi sa Skaja objavili, bez da prvo provere info.

                Da, odlican gol Besta, mada QPR dosta bolji .
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Neko je izgleda razmisljao kao ti Tony jer je jutros na tviteru izasla strasna buva da je Hazard na stadionu Njukastla . Cak su i ovi sa Skaja objavili, bez da prvo provere info.

                  Da, odlican gol Besta, mada QPR dosta bolji .
                  Nemoj da me trzas s ovim izjavama ziv bio,kakav Newcastle i Hazard,nije to ista liga nikako

                  Covjek je veceras najavljen u prvih 11 protiv Marseille-a
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Nemoj da me trzas s ovim izjavama ziv bio,kakav Newcastle i Hazard,nije to ista liga nikako

                    Covjek je veceras najavljen u prvih 11 protiv Marseille-a
                    Lepo rekoh, buva sa tvitera .
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Lepo rekoh, buva sa tvitera .
                      Ma skontao sam ja,ali sam opet morao provjeriti,nikad se ne zna,sta moze biti istina a sta ne...tako su mislili da je za Figa onaj predugovor buva,pa dodje covjek na Bernabeu,ima svakakvih gluposti naravno ali nikad ne znas...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by vladream View Post
                        Hoze Enrike - najbolji levi bek u ligi
                        E kad sam ja to rekao... (naravno odnosi se na ovu sezonu)
                        sigpic

                        Comment


                        • e jel se zna ko ce da komentarise Swansea-Arsenal i kakve su sanse da vidimo Henry-a u prvih 11?

                          Comment


                          • Anri ne igra prvu al je na klupi
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • to se i meni cini logicnim,iako je Wenger govorio nesto o tome kako Van Perise i Henry mogu zajedno igrati ne vjerujem

                              Comment


                              • el maestro je vec postigao gol...kakav ludak
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X