Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otkako smo presli na Emirate cuda se desavaju.Danas 2 autogola!
    Ne bih krivio sudije ali stvarno su imali danas dosta gresaka.

    Comment


    • A vidi se koliko je Vermalen bitan faktor kad su uspeli da prime 4 gola od ekipe koja ja mislim nije ni jednom imala 4 suta u okvir gola. Sa njim ce biti druga prica u odbrani.
      sigpic

      Comment


      • 2 gola smo primili jeftino iz prekida i treci autogol,Koscielny ko da je sakat oce da izbije desnom nogom i zabije sebi.,ovo samo u Arsenalu ima.
        Trebamo poceti igrati sa 2 napadaca ovo vise ne funkcionise. RvP ne moze ovako previse se trosi.

        Comment


        • Prvenac Svonsija u PL, Sinkler iz penala.

          A Vigan igra mnogo tecnije nego prosle godine i ako budu napredovali lepo ce to izgledati. Prosle godine nisu mogli 4 pasa da sastave.

          Barton dao svoj prvi gol za QPR, vode vec 2:0 protiv Vulvsa.
          sigpic

          Comment


          • Vigan vodi,sta se desava sa Evertonom?

            Comment


            • Originally posted by Funkerman View Post
              2 gola smo primili jeftino iz prekida i treci autogol,Koscielny ko da je sakat oce da izbije desnom nogom i zabije sebi.,ovo samo u Arsenalu ima.
              Trebamo poceti igrati sa 2 napadaca ovo vise ne funkcionise. RvP ne moze ovako previse se trosi.
              Ne razumem kako se Wengeru nije smucio taj Koscielny. Pa lik je najveca kiksara, u prvom poluvremenu par puta nije znao da ispuca loptu, a auto gol je vrhunac.
              Arsenal na pocetku drugog poluvremena kao da nije ni igrao, a ocajna odbrana je ucinila svoje.
              Nego navijaci Arsenala, jel ste zadovoljni Mertesackerom? Meni se cini da je on prespor, kod prvog gola mu je Yakubu lagano pobegao.
              sigpic

              Comment


              • Everton 1-1

                Comment


                • Dobro je sto se SK odlucio za mec na Gudisonu od ovih u 16:00. Paralelno gledam Vila-Njukastl, ocekivao sam vise od derbija dana. Dosta staticna oba tima.
                  sigpic

                  Comment


                  • Katastrofa Arsenala.Treba im jedan stoper i bek,ovako ne ide.Nikad mi nece biti jasna kupovina Kosijelnog i ako oni takvog igraca nemaju u svom podmlatku onda su u opasnim problemima.Takvo drvo se ne kupuje!
                    Zao mi je Scesnog,fenomenalan je golman.Zervinjo pokazao da je ogromno pojacanje
                    sigpic

                    Comment


                    • Arsenal je izgubio od jedne od losijih ekipa u PL trenutno,bice ovo teska sezona za njih ako ovako nastave,a sto se tice Koscielny-og meni to nije jasno,morao je on prosle godine krenuti po Hummelsa iz Dortmunda koji je tada kostao manje,a odlicno je rijesenje,ili barem sada da su kupili Cahilla bilo bi bolje nego sto je sada
                      Last edited by AK47; 17-09-11, 17:48.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Arsenal je zasluzio da izgubi.

                        Comment


                        • Ima ovaj Blekburn potencijala,uboli su sa Jakubuom.KPR se ocekivano budi,dobro su se pojacali i nadam se da ce ostati u PL
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ima ovaj Blekburn potencijala,uboli su sa Jakubuom.KPR se ocekivano budi,dobro su se pojacali i nadam se da ce ostati u PL
                            To da ali trenera nema.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              Ne razumem kako se Wengeru nije smucio taj Koscielny. Pa lik je najveca kiksara, u prvom poluvremenu par puta nije znao da ispuca loptu, a auto gol je vrhunac.
                              Arsenal na pocetku drugog poluvremena kao da nije ni igrao, a ocajna odbrana je ucinila svoje.
                              Nego navijaci Arsenala, jel ste zadovoljni Mertesackerom? Meni se cini da je on prespor, kod prvog gola mu je Yakubu lagano pobegao.
                              Koscielny nije los stoper,ali eto danas je napravio glupost. Mertesaker jeste spor,ne znam sta bih rekao o njemu,treba vidjeti jos koju utakmicu za sada nije imao gresaka,onaj gol ide na dusu Santosu,nije bio u liniji sa stoperima ,Per je izasao ispred Yakubu-a ,bio je u liniji sa Koscielnim ali je Santos bio uvucen nije ih pratio.

                              EDIT:
                              article-2038618-0DF2CFB300000578-852_468x286.jpg
                              Last edited by Funkerman; 17-09-11, 22:01.

                              Comment


                              • Swansea konačno dade golove....
                                Gledao sam meč Arsenala i ne mogu da kažem da je Arsenal zaslužio da izgubi, bolji su tim i bolje su igrali, ali jednostavno nema ubitačnosti. Odbrana mora da bude mnoooooooooooooooogo bolja. Ramsay, opet svaka malom čast! Blackburn, tuga, mada nisu imali pedersena i Dunna danas... Mora novi trener što pre.
                                Villa vs. newcastle - to se od nove godine znalo da će da bude nerešeno.
                                Nisam još gledao Norwich mada ih mrzim kao instituciju. Fucken canaries!! (Možda zato što volim Ipswich Town )

                                Comment

                                Working...
                                X