Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ekipe iz Londona za sada 3-0 - Celzi, Arsenal i Totenhem.
    sigpic

    Comment


    • Yakubu 3 komada danas!
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • E Arsenal kvari prosek, 0-4, Van Persi konacno .
        sigpic

        Comment


        • Silovanje Wigan-a...

          Tottenham nastavlja sa sjajnim rezultatima, imaju tekmu manje, pa ce biti zanimljivo. Cini mi se da je ta zaostala protiv Wigan-a...
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Silovanje Wigan-a...

            Tottenham nastavlja sa sjajnim rezultatima, imaju tekmu manje, pa ce biti zanimljivo. Cini mi se da je ta zaostala protiv Wigan-a...
            Protiv Evertona...
            sigpic

            Comment


            • Norwich dolazi do gola, Morison strijelac. Sada je 3:1 za City a 10 minuta do kraja.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Protiv Evertona...
                Aha...ja sam nesto mislio Wigan, ne znam zasto..

                Yakubu 4. gola danas.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Aha...ja sam nesto mislio Wigan, ne znam zasto..

                  Yakubu 4. gola danas.
                  Znamo ko ce biti igrac kola .
                  sigpic

                  Comment


                  • Kapiten za kraj ! kakva tekma
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Znamo ko ce biti igrac kola .
                      City na kraju opet uvjerljiv, 5:1.

                      Mozda sutra neko iznenadi, ali tesko... Sjajno kolo zasada, 24 gola na 6. meceva a jos je ostala jedna tekma za danas. U prosjeku, 4 gola po mecu.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • City u proseku daje 3.5 gola po mecu, zaista neverovatno. Uz Real najefikasniji tim u Evropi, ako se gleda samo liga. Arsenal vec primio 23 gola, mora cika Wenger to da popravlja.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          City u proseku daje 3.5 gola po mecu, zaista neverovatno. Uz Real najefikasniji tim u Evropi, ako se gleda samo liga. Arsenal vec primio 23 gola, mora cika Wenger to da popravlja.
                          Valjda ce na Bridge-u podbaciti sto se prosjeka tice.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • DOKLE VISE!!!!!!

                            Jos jednom li ne stavite Manchester City na sk ili sk+ uzivo izlomicu televizor a kablovsku cu da otkazem. Da li ste vi norlmalni najjacu ekipu i prvu ekipu na tabeli ne prenosite na kanalima u osnovnom paketu. Kakva je ovo zajebancija? Prenosite glupi Totenhem i onu balavurdiju iz Arsenala, a sampione stavljate u osmi kanal. Poludeo sam danas kad sam video program. Sad su dali petardu Norwichu, jel to nije dovoljno za prvi kanal SK?!!!!!!!!!!!??????????? Dokle vise favorizovanje propalih klubova, a najbolje izostavljate. Razocaran sam u vas!!!

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Valjda ce na Bridge-u podbaciti sto se prosjeka tice.
                              Amen to that!
                              sigpic

                              Comment


                              • Vidim Yakubu eksplodirao, 4 komada.... Mozete da preskocite glasanje za najboljeg igraca ovog kola, zna se ko je... Totenhem veoma dobar, Bejl sve bolji i bolji, evo danas gol i asistencija, fantastican, mada je Bolton igrao bez Kejhila zbog crvenog 72 min, ali bi i ovako Spursi dobili... Siti dominira, 3,5 gola po mecu, to je nenormalno koliko su efikasni, nastavljaju i dalje dominirati, sledecu na Bridzu igraju, e to ce biti zanimljivo... Arsenal bogami ubedljivo, a sta je ovo VP samo jedan gol... Nema, pao je u formi izgleda...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X