Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tony_G View Post
    @S-Nash

    Bila je tema igracki kadar, a ne sistem igre i ko ce kako izgledati u buducnosti. Na kraju sezone bi taj sistem igre i mogao da odluci, ali ne pricamo o tome, vec igrac vs igrac.
    Za mene su u pitanju nijanse.
    Ja kad poredim igrace volim da poredim iskljucivo njihove fudbalske sposobnosti, to da li je neko sampion, vodja i sl. je tesko za proceniti, mnogo i zavisi pod kakvim trenerom igraju, u kakvom timu i sl.
    Pa igracki kadar sam ja lepo uporedio pa sam se posle nadovezao ali ajde da rezimiramo:

    Reina je dosta bolji golman od Fridela, Dzonson trenutno bolji od Vokera, Ager bolji od svih stopera u Totenhemu, Karager od svih osim Kinga, Enrike kud i kamo bolji od Asu-Ekota, Parker i Lukas su podjednaki, Modric je bolji od Adama, Bejl od Dauninga, Lenon od Hendersona mada su oni razlicite pozicije ali ajde kad vec Hendo igra tu, Suarez je bolji od Adebajora, Kerol od ostalih napadaca kad je u formi, Belami takodje, a Dzerard je najbolji od svih kad je zdrav. VDV je trenutno bolji od Dzerarda ajde posto je ovaj povredjen ali zdravom i spremnom ni primaci kao ni bilo ko iz oba tima.
    Last edited by Casiraghi; 31-10-11, 00:03.
    sigpic

    Comment


    • Da odgovorim samo na mumiev post od 3 stranice prije Siguran sam da ce City kiksati, nema teorije da ovako do kraja sezone ostane, mozda sljedece sezone vec mogu za titulu ali ove ne.. Ustvari, ako i u januaru ostanu na prvom mjestu onda skidam kapu i priznajem da su zasluzili titulu, decembar ce biti mnogo tezak za njih.

      Comment


      • Originally posted by Fanta View Post
        Da odgovorim samo na mumiev post od 3 stranice prije Siguran sam da ce City kiksati, nema teorije da ovako do kraja sezone ostane, mozda sljedece sezone vec mogu za titulu ali ove ne.. Ustvari, ako i u januaru ostanu na prvom mjestu onda skidam kapu i priznajem da su zasluzili titulu, decembar ce biti mnogo tezak za njih.
        Pa ni da me citiras, kakav mrskotizam.
        Ma cinjenica je da im zasad ide sjajno, ali bezbroj puta sam vec rekao da jos nista nije gotovo, ali da su glavni favoriti, jesu.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Pa ni da me citiras, kakav mrskotizam.
          Ma cinjenica je da im zasad ide sjajno, ali bezbroj puta sam vec rekao da jos nista nije gotovo, ali da su glavni favoriti, jesu.
          Ma bio sam u zurbi pa sam zaboravio quote :P kakogod, i dalje gajim nadu da ce Chelsea na njima sav bjes istresti

          Comment


          • Originally posted by Fanta View Post
            Ma bio sam u zurbi pa sam zaboravio quote :P kakogod, i dalje gajim nadu da ce Chelsea na njima sav bjes istresti

            Gajim i ja, ali ne ocekujem previse, jedino ako se dotad ne popravimo. Ali bez obzira na sve, sa nestrpljenjem cekam tu utakmicu, pa makar izgubili 5:0.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Napadač Arsenala Robin van Persi demantovao je da je jedan od tri gola koje je postigao u pobedi nad Čelsijem, sa navijačima proslavio nacističkim pozdravom.
              Meni to njegovo "radovanje" nije promaklo.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sto se tima tice po igrackom kadru je Siti najjaci, pa Junajted, Celsi, Liverpul, Totenhem i Arsenal
                Nash brate,uz duzno postovanje tvom nacinu razmisljanja i rada na ovom forumu,ali mislim da si subjektivan u analizama
                samo sam ovo citirao,a htio sam jos...znaci,tebi je Liverpul jachi od Totenhema znaci,uporedi samo,znaci samo sredinu terena odnosno vezni red Liverpula i Totenhema,pa zar nije smijesno i pomisliti da je Liverpul na tim djelovima jaci!sto se odbrane tiche i tu su Kabul,King a i Walker mnogo jachi!..


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Meni to njegovo "radovanje" nije promaklo.
                  Mozda mu se omaklo.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Mozda mu se omaklo.
                    Omaklo mu se

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Omaklo mu se

                      A koji si ti car, ja evo bas sad poceo traziti na ytb-u da vidim...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        Nash brate,uz duzno postovanje tvom nacinu razmisljanja i rada na ovom forumu,ali mislim da si subjektivan u analizama
                        samo sam ovo citirao,a htio sam jos...znaci,tebi je Liverpul jachi od Totenhema znaci,uporedi samo,znaci samo sredinu terena odnosno vezni red Liverpula i Totenhema,pa zar nije smijesno i pomisliti da je Liverpul na tim djelovima jaci!sto se odbrane tiche i tu su Kabul,King a i Walker mnogo jachi!..
                        Toliko i o tvojoj subjektivnosti.Za vezni red nista ne sporim, ali sa odbranom si preterao.
                        Videce se to na kraju sezone cija je odbrana funkcionisala bolje.

                        Comment


                        • Kabul i Walker ne mogu da se porede sa Aggerom i Glenom. Bolji je dvojac Liverpoola.

                          Comment


                          • Maricu,poceo si polako da shvatas jacinu Totenhema;)Ljubo,ne slazem se


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Maricu,poceo si polako da shvatas jacinu Totenhema;)Ljubo,ne slazem se
                              A ne mozemo se uvek svi sloziti

                              Comment


                              • heheh tako je, chasti mi! Ih kad ce taj mech,ehhhhhh


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X