Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta radi Njukara,vodi 0-2 protiv Stoke
    Ba dva gola,oni su prijatno iznenadjenje prvenstva,igraju odlicno i bez pritiska
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      Maricu,poceo si polako da shvatas jacinu Totenhema;)Ljubo,ne slazem se
      Bio sam svestan njihove snage u veznom redu, samo su me njihovim proslogodisnjim partijama razocarali pogotovo sto su gubili bodove, a i pobede u poslednjim minutima zbog njihove neefikasnosti u napadu, al izgleda da malo bolje stoje po tom planu.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Kabul i Walker ne mogu da se porede sa Aggerom i Glenom. Bolji je dvojac Liverpoola.
        Pa zar rezultat u medjusobnom duelu negovori nesto o odbrani dva tima? (bez obzira na iskljucenja!)
        sigpic

        Comment


        • Ba postigao het-trik za pobedu Njukasla... Sta rade ljudi, prestigli su Celzi i sada su treci... Otisli najbolji igraci, ali ljudi igraju bolje nego ikad...

          EDIT: Da se nadovezem na Mikijev post... @miki Ne bih racunao medjusobni duel jer ova dvojica tad nisu igrali, ako vec uporedjujemo igrace... Walker je izuzetan igrac, ali nije bolji od Glena. A Kabul definitivno nije bolji od Agera, o tome i ne treba pricati dalje.
          Last edited by Freshman; 31-10-11, 22:44.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by miki7878 View Post
            Pa zar rezultat u medjusobnom duelu negovori nesto o odbrani dva tima? (bez obzira na iskljucenja!)
            Ali zaboravljas na to da Dzonson tada nije igrao i da je Ager bio zamenjen vec u ranoj fazi meca, i tri gola su bila postignuta tek kada je Liverpul imao dva igraca manje, a to se sve desilo u drugom poluvremenu.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Ali zaboravljas na to da Dzonson tada nije igrao i da je Ager bio zamenjen vec u ranoj fazi meca, i tri gola su bila postignuta tek kada je Liverpul imao dva igraca manje, a to se sve desilo u drugom poluvremenu.
              E pa moras gledati i prvu i drugu postavu. A ta iskljucenja dokazuju samo nemoc, zar ne? I totenhemu je VDV usao tek u drugom poluvremenu, i Douson nije igrao. Al dobro...
              Last edited by miki7878; 31-10-11, 22:48.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by miki7878 View Post
                E pa moras gledati i prvu i drugu postavu. A ta iskljucenja dokazuju samo nemoc, zar ne? I totenhemu je VDV usao tek u drugom poluvremenu, i Douson nije igrao. Al dobro...
                Koliko je razlika onda izmedju vas i City-a jos ste 5 primili kuci?
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  Koliko je razlika onda izmedju vas i City-a jos ste 5 primili kuci?
                  niko ovde nije ni uporedjivao citi. Oni su ipak iznad svih. Sto i rezultati pokazuju
                  sigpic

                  Comment


                  • Ali vidi vas je dobio United a mi smo nerjeseno igrali sa njima,sto po tvome znaci United jaci od vas a mi smo isti ko United samim tim smo jaci od vas.Kako dobro zakljucujem,vazda sam jak iz logike bio.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Ako se gleda medjusobni duel ono sto se vidi je da je Liverpul primio skoro pola golova koliko je primio tokom ove sezone, a i iskljucenja su samo uticala da ih bude toliko.Ta prica nije pije puno vodu.
                      I ovo je konkretno uporedjivanja Kabula i Vokera sa Agerom i Dzonsonom.Ne sa time ko je sta kada igrao i koliko je igrao.Otisao si malo van teme.
                      OVo sve sto ja i Ljuba govorimo dobija na znacaju zato sto se na nas dvojicu moze reci da gledamo sve to objektivno zato sto ne navijamo ni za Totenhem ni za Liverpul.

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Ali vidi vas je dobio United a mi smo nerjeseno igrali sa njima,sto po tvome znaci United jaci od vas a mi smo isti ko United samim tim smo jaci od vas.Kako dobro zakljucujem,vazda sam jak iz logike bio.
                        Ali zar se u medjusobnom duelu ne dokazuje najbolje ko je bolji?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Ako se gleda medjusobni duel ono sto se vidi je da je Liverpul primio skoro pola golova koliko je primio tokom ove sezone, a i iskljucenja su samo uticala da ih bude toliko.Ta prica nije pije puno vodu.
                          I ovo je konkretno uporedjivanja Kabula i Vokera sa Agerom i Dzonsonom.Ne sa time ko je sta kada igrao i koliko je igrao.Otisao si malo van teme.
                          OVo sve sto ja i Ljuba govorimo dobija na znacaju zato sto se na nas dvojicu moze reci da gledamo sve to objektivno zato sto ne navijamo ni za Totenhem ni za Liverpul.
                          Ma naravno. Samo mi se cini da odbrana Voker,Ekoto, King i Douson je mozda za nijansu slabija, a ne toj meri kolko se ovde kaze
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Ako se gleda medjusobni duel ono sto se vidi je da je Liverpul primio skoro pola golova koliko je primio tokom ove sezone, a i iskljucenja su samo uticala da ih bude toliko.Ta prica nije pije puno vodu.
                            I ovo je konkretno uporedjivanja Kabula i Vokera sa Agerom i Dzonsonom.Ne sa time ko je sta kada igrao i koliko je igrao.Otisao si malo van teme.
                            OVo sve sto ja i Ljuba govorimo dobija na znacaju zato sto se na nas dvojicu moze reci da gledamo sve to objektivno zato sto ne navijamo ni za Totenhem ni za Liverpul.
                            Kad gleda ko je bolji igrac iz medjusobnog duela onda i ja mogu gledati ko je bolji tim iz medjusobnog duela.Ionako cemo vidjeti na kraju sezone ko je bolji.Jos nek se povrijede VDV i Bale i Tottenham se moze slikati,a nema sanse da ce biti zdravi cijele sezone.Liverpool ima boljeg golmana,bolju odbranu,Tottenham ima bolju sredinu i Liverpool ima bolji napad.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Kad gleda ko je bolji igrac iz medjusobnog duela onda i ja mogu gledati ko je bolji tim iz medjusobnog duela.Ionako cemo vidjeti na kraju sezone ko je bolji.Jos nek se povrijede VDV i Bale i Tottenham se moze slikati,a nema sanse da ce biti zdravi cijele sezone.Liverpool ima boljeg golmana,bolju odbranu,Tottenham ima bolju sredinu i Liverpool ima bolji napad.
                              Da, al totenhemom kompletan vezni red je bolji ( pa cak i od dzerarda, jer nece on vise biti na onom nivou) a Liverpul ima vise boljih pojedinaca u odbrani i napadu. I nije bas sve kod Totenhema u Bejlu i VDV-u. Bili su i ranijih godina povredjivani pa nije se bas tolko odrazavalo
                              Last edited by miki7878; 31-10-11, 23:12.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako se Tottenhem moze slikati bez VDV-a i Bale-a, sta onda reci za Liverpool bez Suareza? Ne da se slikaju, nego photo session...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X