Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mario ima problema sa glavom,tesko da ce to ispaviti...
    Moram cestitati manchester sitiju,svaka cast,zaista nisam ocekivao da ce tako da se izrazim razvale united

    Comment


    • Svaka cast JC za podatke, stvarno su fenomenalni... Dosta imamo problema sa tom realizacijom, Suarez mora da reseta kao u Ajaksu, i ako bolje pogledamo, nama je Suarez jedini igrac koji je dao vise od dva gola, i to mora da se menja pod hitno... Pogledaj samo City, pa tamo ima 6 igraca koji su dali vise od 2 gola ove sezone, a da ne pominjem Dzeka, Aguera i Maria koji su zajedno dali 22 gola...;)
      Last edited by Freshman; 25-10-11, 23:24.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ako možete da otključate klubove, tj. Manchester.
        Hvala.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ako možete da otključate klubove, tj. Manchester.
          Hvala.
          Zakljucala se tema sama posle 1-6

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ako možete da otključate klubove, tj. Manchester.
            Hvala.
            Otključana...

            Samo sledeći put naglasi Junajted, jer više Mančester ne asocira samo na trofejniji tim iz tog grada nego samo zbunjuje na koji se tim odnosi

            Junajted ili Siti, više nema Mančestera
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Krle View Post
              Otključana...

              Samo sledeći put naglasi Junajted, jer više Mančester ne asocira samo na trofejniji tim iz tog grada nego samo zbunjuje na koji se tim odnosi

              Junajted ili Siti, više nema Mančestera
              Jos uvek je samo Mancester,kada odu seici i Mancini a to ce biti sledece godine,posto trofeje osvojiti nece...

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Zakljucala se tema sama posle 1-6
                Originally posted by Krle View Post
                Otključana...

                Samo sledeći put naglasi Junajted, jer više Mančester ne asocira samo na trofejniji tim iz tog grada nego samo zbunjuje na koji se tim odnosi

                Junajted ili Siti, više nema Mančestera

                Ha ha ha ha .... duhovito momci, vrlo

                Siti je i do sada postojao, a zna se ko je gazda... ne samo u gradu, već na celom ostrvu...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  Svaka cast JC za podatke, stvarno su fenomenalni... Dosta imamo problema sa tom realizacijom, Suarez mora da reseta kao u Ajaksu, i ako bolje pogledamo, nama je Suarez jedini igrac koji je dao vise od dva gola, i to mora da se menja pod hitno... Pogledaj samo City, pa tamo ima 6 igraca koji su dali vise od 2 gola ove sezone, a da ne pominjem Dzeka, Aguera i Maria koji su zajedno dali 22 gola...;)
                  Suareza ce kad tad procepiti ne vjerujem da ce imati ovoliko problema sa realizacijom,ali problem je sto smo u januaru dali 60 miliona za dva napadaca i mislili smo da smo najjaci na toj poziciji ali kako prvenstvo odmice pokazuje se da tu skoro najvise i skripi.Carroll mora vise igrati,ja sam siguran da je igrao protiv Norwicha i Manchestera od pocetka da bi dao makar jedan go jer smo imali milion centarsuteva a on je najjaci u skok igri i mislim da ga treba forsirati pa i pod cijenu da lose igra jer sigurno da ce kada zabije nekoliko golova u seriji biti to stari Carroll iz prosle sezone.Po meni fali nam neki klasican golgeter,Suarez nije to,on se vise izvlaci vani i kreira sanse mada zna nekad biti sebican pa umjesto da asistira pokusava zavrsiti sam,a Carroll jednostavno previse zavisi od ostalih igraca i to mu je najveca mana.Morat cemo vrlo brzo popraviti realizaciju jer u jednom City-u Dzeko i Aguero postizu go svakih 50 minuta,a kod nas najbolji strijelac postize go svakih 170 minuta.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Pa to mora Kerol u prvu, pa makar i gubili utakmice, ne moze covek posle onakve polusezone u Njukaslu, biti ceo zivot u kanalu, kad tad ce se njegova forma vratiti ali zato mora da igra. Valjda ce poceti vcrs protiv Stouka...;)
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • http://www1.skysports.com/football/n...ez-move-closer

                      Corinthians se sprema da posalje ponudu za Teveza,ali umjesto 40 miliona sto su nudili ljetos sada ce ponuda biti teska 18 miliona.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Po ovoj statistici se vidi da City trenutno odlicno igra, i da stvaraju dosta sansi. A posledica toga je i dosta golova!

                        S tim da u derbiju zadnja tri gola su dali u zadnjih 10ak minuta. Ne bi bio toliki debakl da United nije napadao posle datog gola u 80. minutu!

                        I ono sto se ne sme zaboraviti, United je odigrao skoro sve teze meceve do sada a City-u tek predstoje... Tako da cemo videti kako ce ova statisika izgledati tamo oko nove godine.

                        Comment


                        • MU se nece danas izlijeciti protiv Evertona,siguran sam!Celsi ce se igrati danas sa protivnikom..dok od Norwicha ocekujem laganu pobjedu protiv nejakog Blekburna..i naravno sjutra Totenhem ce da ispzi QPR


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            MU se nece danas izlijeciti protiv Evertona,siguran sam!Celsi ce se igrati danas sa protivnikom..dok od Norwicha ocekujem laganu pobjedu protiv nejakog Blekburna..i naravno sjutra Totenhem ce da ispzi QPR
                            Ne znam sta da ti kazem na sve ove konstatacije, ali Chelsea se nece sigurno igrati sa Arsenalom koji se vraca. ;)
                            Kakvi smo baksuzi, vracaju se bas kada trebaju igrati protiv nas..
                            Ja bih bio zadovoljan bilo kakvom pobjedom, samo da je pobjeda!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment



                            • Subota 29. oktobar

                              13:00 Everton - Man UTD
                              13:45 Chelsea - Arsenal
                              16:00 Man City - Wolves
                              16:00 Norvich - Blackburn
                              16:00 Vigan - Fulham
                              16:00 Sunderland - A Villa
                              16:00 Svansea - Bolton
                              18:30 West Brom - Liverpool

                              Nedelja 30. oktobar

                              17:00 Tottenham - QPR

                              Ponedeljak 31.oktobra

                              21:00 Stoke City - Newcastle



                              Premier League preview
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Po ovoj statistici se vidi da City trenutno odlicno igra, i da stvaraju dosta sansi. A posledica toga je i dosta golova!

                                S tim da u derbiju zadnja tri gola su dali u zadnjih 10ak minuta. Ne bi bio toliki debakl da United nije napadao posle datog gola u 80. minutu!

                                I ono sto se ne sme zaboraviti, United je odigrao skoro sve teze meceve do sada a City-u tek predstoje... Tako da cemo videti kako ce ova statisika izgledati tamo oko nove godine.
                                Utd. je imao srece sto je vec igrao sa ASN i TOT koji su bili u kurcu na pocetku sezone. Nije isto sad igrati protiv Tot. i na pocetku, ali da bi se titula osvojila mora se imati srece !

                                Comment

                                Working...
                                X