Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E koliko god bih volio da Bayern osvoji , drago mi je sto je ovaj fulio ..
    Trci po loptu da mu ko slucajno ne bi uzeo , fuj , bravo Romane , i cestitke Dortmundovim navijacima na tituli
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Bravo Romane majstoreeeee.

      Comment


      • hhahah Kako se Subotic unese Robbenu u facu

        Uhvati mu Weidenfeller zivu loptu

        Comment


        • Tako je momci, apsolutno zasluzeno. Malo sam se prepao na Robbenov penal ali odlicno je zavrsilo. Suboticu nije trebala ona glupost, mozda cak i neku suspenziju navuce na sebe, ali Robben je odlicno reagovao i ostao smiren.
          6 bodova prednosti po svemu sudeci, tesko da ce to BVB prokockati.

          edit: umalo...

          Comment


          • Tako je Robben sine ti se ces meni pare donijeti hvalaaaaaaaaaaaa.

            Comment


            • Opet precka,Lewandowski mogao i dokrajciti Bayern,bolja ekipa je novi/stari sampion Njemacke

              Otisao Neuer po titulu...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Tako je Robben sine ti se ces meni pare donijeti pare hvalaaaaaaaaaaaa.
                A ja cu dobiti po dzepu...

                Comment


                • Au mati moja mila kakva utakmica BRAVO LJUDINE!!!Potpuno zasluzena pobjeda.Potukli su Bajern u svakom pogledu! 4. pobjeda za redom...nabise im kompleks jbt Bravo Klope!

                  Comment


                  • Originally posted by danijelkr View Post
                    Puno se ocekivalo od utakmice ali nije mnogo toga donijela.
                    Ovo napisa pa se desise one precke i prilike. Zavrsnica utakmice je bila fenomenalna.

                    Salihovic ponovo postigao gol iz penala i asistirao.

                    Comment


                    • Ja napisao u najavi da ce biti malo golova i da ce jedan gol odluciti.

                      Jos jedan dokaz koliki je Dortmund kao kolektiv jak, igrali bez Gecea, izvadili Kagavu kojeg su Bajernovi mesari par puta startovali zesce, i posle toga dadose gol.Posle tog gola sve i svasta se izdesavalo, a ja sam to odgledao miran i stalozen zato sto Bajern nece posle ovog kola biti prvi.Dortmund je u prvom poluvremenu bio malo bolji i steta sto nije postigao gol, od pocetka drugog Bajern je bio taj opasniji, imali su par dobrih sansi, ali na kraju su sve to bili traljavi sutevi.Jos zamalo na kraju da daju gol, nego Roben fulao nemoguce.

                      Valjao sam se od smeha kada se Subotic uneo Robenu.Napomenuo sam ranije da Gomez ima psihicicku blokadu kada dodje velika utakmica, isto sada mislim i za Robena, sem u Mancesteru pre dve godine kada je doneo svom timu polufinale, posle toga se nije video ni u jednom bitnom mecu za njegov tim, da ne pomenem njegove promasaje sa finala SP kada je mogao Holandiji doneti titulu.

                      Jup Hejnkes moze da kupi prinje, a Manuel Nojer moze zaliti sto nije presao u Junajted.

                      Imao sam osecaj da ce se Dortmundu vratiti za ono sto je nesrecno izgubio bodove od Stutgarta i sto se Bajern dan kasnije provukao protiv Nirnberga.Sada neke navijace Dortmunda vise nece progoniti gol Gentnera u poslednjim sekundama.Moram priznati da sam te noci sanjao kako DOrtmund dolazi do pobede u poslednjim sekundama.

                      DEUTSCHER MEISTER NUR DER BVB, NUR DER BVB, NUR DER BVB!!!!!

                      Comment


                      • Nisam gledao Dortmund, ali pogledacu obavezno snimak, video sam jednio sansu Robben-a, kada je sa peterca promasio. Cestitam Dortmund-u na nastavku dominacije u Bundesligi.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Moram na ovom da se nasladim, ne zbog Bajerna vise zbog Beniteza ko ji je izjavio da ce Bajern ovde sigurno pobediti.E moj kralju, zalutao si ti odavno...
                          Roben je veceras bio samoubica, prvo zakasnio za ofsajd zamku kod prvo gola, drugo promasen penal, mada kako je dosudjen tako je izveden(barem se meni cini) i na kraju sa 3 metra lopta daleko preko gola.Krivo mi je na kraju sto LevanTORski nije jos jednom savladao Nojera, al sto kaze komentator njegov gol ima sigurno ubuduce da se vrti u spicama.

                          Video sam i kompletnu situaciju nakon promasenog penala, umirao sam od smeha cim sam odmah video Subotica kako prilazi Robenu i kako mu se uneo u lice.Ko zna koju mu je psovku na srpskom rekao.

                          Comment




                          • Subotić objasnio neke stvari ;)

                            Roben spusti se na zemlju, nisi da ne kažem ko ;)

                            Comment


                            • To bre, Dortmund nadomak titule!

                              Sta je sve uspeo da promasi Robben.

                              A Robben mrtav 'ladan.

                              Comment


                              • Zaista je uzitak gledati Dortmund kako igra.Kagawa nije bio veceras na svom nivou ali meni nije jos jasno kako je momak prije ovoga igrao u japanskoj drugoj ligi.Prosle sezone Barrios,a sada je Lewandowski taj koji melje.Jedna ruka je vec na salatari i nadam se da ce uzeti titulu drugi put zaredom.Kad vec Liverpool ne moze neka Dortmund bude taj .Ako ostanu Kagawa,Gotze,Subotic,Hummels na ljeto dolazi i Reus i uz jos jedno dva dobra pojacanja siguran sam da mogu igrati i znacajnu ulugu u Ligi Prvaka.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X