Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dusan View Post
    To bre, Dortmund nadomak titule!

    Sta je sve uspeo da promasi Robben.

    A Robben mrtav 'ladan.
    Robben je samo veliki sportista ispao u onoj situaciji
    Mogu samo da zamislim sta bi uradili Gatusso, Balotelli ili neko treci da se nasao u onoj situaciji gdje je bio Robben, titula se gubi a kao slag na tortu dodje ti protivnicki igrac i na pola metra ispred face te zajebava

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Zaista je uzitak gledati Dortmund kako igra.Kagawa nije bio veceras na svom nivou ali meni nije jos jasno kako je momak prije ovoga igrao u japanskoj drugoj ligi.Prosle sezone Barrios,a sada je Lewandowski taj koji melje.Jedna ruka je vec na salatari i nadam se da ce uzeti titulu drugi put zaredom.Kad vec Liverpool ne moze neka Dortmund bude taj .Ako ostanu Kagawa,Gotze,Subotic,Hummels na ljeto dolazi i Reus i uz jos jedno dva dobra pojacanja siguran sam da mogu igrati i znacajnu ulugu u Ligi Prvaka.
      Ne pratis dobro Dortmund kao sto pratis Liverpul ocigledno.
      Sto se tice odlazaka, najverovatnije ce otici Barios i ako ne ode Kagava, najverovatnije ce otici Kuba posto za njega nece imati mesta i ugovor mu istice 2013, jos ako zablista ne Evropskom moci ce se uvaljati za dobre pare.Ne verujem da ce Subotic ili Humels da napuste Dortmund, pogotovo sto se sve cesce pominje odlazak Santane u Menhengladbah i kao njegova zamena doci ce Kirhof iz Majnca.
      Sada je najbitnije za Dortmund barem da ostane neporazen u Gelzenkirhenu prekosutra, urade li to odradili se tezi deo posla.Ako pobede 99% je njihova titula.Blizu su toga da odbrane titulu, ostali su od tezih rivala Salke i Menhengladbah.Posle je tu otpisani Kajzerslautern i za kraj Frajburg koji ce do tada sigurno izboriti opstanak.

      Comment




      • To je inace ova sutkinja:



        Izgleda da joj je lijepo u Bundesligi
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Čestitke rivalima na pobjedi, pogotovo Lewi strijelcu pogotka. BvB je sinoć odigrala fantastičan meč, ali također uprkos sjajnoj igri ,,Millionera'', ne mogu reći da je Bayern odigrao slabo. Kao jednog od najlošijih iz sinoćnjeg meča izdvajam Arjen Robbena koji je mašio strašne zicere kao što je penal i ona šansa kada je promašio prazan gol, obe šanse mogle su donijeti pogodak za izjednačenje, ali kako je tako je

          Comment


          • Vedo je legenda,svaku tekmu dobije posebne pohvale od Bobica i Labbadia-e,ali ovo je nesto bas posebno

            Labbadia: Naša igra se zove Vedad!


            "Vedad budi u meni neka stara sjećanja na velike igrače sa kojima sam igrao. On daje završni dodir našoj igri. Ustvari, naša igra se zove Vedad! On je dio slagalice koji smo tražili. Od kako je došao u klub, Martin Harnik ima mnogo više prostora u igri, dok Julian Schieber može napredovati", kaže Labbadia.

            Ibišević je od dolaska u Stuttgart za ovu ekipu odigrao 11 utakmica, u kojima je postigao čak osam golova, a Švabe su sada na petoj poziciji na tabeli, sa velikim izgledima da naredne sezone igraju u Evropskoj ligi.

            "Ukoliko svakoj utakmici pristupimo kao u prošloj protiv Augsburga, onda možemo sebi obezbijediti mjesto koje vodi u Evropsku ligu na kraju sezone", rekao je Ibišević.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Blanco View Post
              Čestitke rivalima na pobjedi, pogotovo Lewi strijelcu pogotka. BvB je sinoć odigrala fantastičan meč, ali također uprkos sjajnoj igri ,,Millionera'', ne mogu reći da je Bayern odigrao slabo. Kao jednog od najlošijih iz sinoćnjeg meča izdvajam Arjen Robbena koji je mašio strašne zicere kao što je penal i ona šansa kada je promašio prazan gol, obe šanse mogle su donijeti pogodak za izjednačenje, ali kako je tako je
              Dobrodosao, plavac.Drago mi je i da vas takvih ima, kad bi vas bilo vise pa da u sbuotu bude prepucavanja izmedju plavaca i zutaca.
              Samo da znas imamo na forumu jednog simpatizera Salkea, da se ne osecas usamljenim.
              Cenim puno igraca na tvom avataru i valjda ce na leto poptisati novi ugovor, nekako se nigde ne pominje produzenje njegovog ugovora.

              Kada bi Werder izasao u ovom sastavu, verovao bih da mogu pobede.Al posto je saf tvrdoglavo tele verovatno ni ove sezone Evrope nece biti.
              Vize-Fric-Sokratis-Naldo-Papastatopulos-Smic-Ignjovski-Junuzovic-Tribul-Marin-Rozenberg-Pizaro
              Kuzmanovic ce zbog kartona propustiti sutrasnji mec sa Verderom i umesto njega ce igrati Gentner.

              Comment


              • Ne pratim bas puno Bundesligu ove godine (mnogo vise sam je pratio prosle, sad je aktuelan NBA kod mene ), ali ono sto radi Lewandowski je strasno. Ima ogroman fudbalski IQ, veoma je spretan, nesebican je, stvarno je klasa. Svaka cast upravi Dortmunda na njegovom dovodjenju iz Lecha Odusevio me je onim lobom, steta samo sto nije uslo. Mnogi igraci bi na njegovom mestu zapeli iz sve snage pa gde ide, nek ide.

                Inace, navijac sam Wolfsburga (nema od njih 'leba ove sezone xD), a gotivim jos Schalke i Dortmund. Ima jos malo do kraja sampionata, pa cu se potruditi da ispratim vise utakmica i taman malo da ucestvujem u diskusijama
                sigpic

                Comment


                • Da se ne zaboravi da je Semi Hipia zabiljezio prvu pobjedu u trenerskoj karijeri Koliko se Benitez mota po Njemackoj kao "ekspert" ne bi me cudilo da ga Rudi Feler zaposli na ljeto.


                  EDIT: Keln otpustio Solbakena http://eurosport.yahoo.com/12042012/...-schaefer.html
                  Last edited by powerslave; 12-04-12, 22:49.

                  Comment


                  • Ne verujem da ce se Rafa spustiti na nivo jednog Leverkuzena, koliko ce mu platu samo dati.On bi mogao u Nemackoj samo da vodi Bajern, eventualno Salke zato sto im je budzet veliki zbog Gasproma, ostale ekipe ga ne mogu priustiti.
                    Ako Hipija zabelezi dobre rezultate do kraja i barem zadrze sesto mesto, neka vodi ekipu i sledece sezone.

                    Colke, nisi trebao to da kazes.Mogao si barem jednu utakmicu vikendom da pogledas, pogotovo nedeljom.Kaka nba, trebas to znati da kombinujes.
                    Ma koliko god bacali pare u Volfzburgu i sledece sezone e biti jaki.Mislim da je Magatu vec sada jasno na koga bi mogao ozbiljno da racuna sledece sezone, koga bi mogao dovesti, a koga naravno prodati ili pozajmiti sada kada mu je sve jasnije.Doziveli su nezgodan poraz u Hanoveru i tesko da ce sledece sezone videti Evropu, ali ako pruze partije u sledecoj sezoni kao sto pruzaju u prolecnoj polusezoni, garantujem da ce makar igrati LE.Sledeca sezona ce za njih biti sigurno odlucujuca, da li ce da se popnu na visi nivo ili ce stagnacija da se nastavi.

                    Comment


                    • Au , kakva golcina Gentnera .

                      Bravo majstore
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Vala zasluzeno.Nije se Verder naigrao u ovih 40-ak minuta.

                        Comment


                        • Kako sere ovog Gentnera, nigde ga nema i da gol Dortmundu , pa sada Verderu.
                          Ista taktika kao i u mecu sa HSV-om, samo sto dok Afolter igra dzaba igraju to sto igraju, on je glavni krivac za gol.Tako mu je i Hanke prosli put dao gol, zato sto ovaj nije stigao da mu blokira sut nego je stojao u mestu,.

                          Treeba Naldo da igra stopera kakva crna sestica.

                          Nisu mogli gol da daju, nego na odbitak.Ovo je gotova utakmica, primili gol u poslednjim sekundama, nema sanse da se oporave od ovoga.

                          Sugavi Gentner sahranio Verder.
                          Last edited by Ricma; 13-04-12, 20:19.

                          Comment


                          • Kako samo Stuttgart preokrenu. Werder od onog gola i suta Marina nista nije pokazao.

                            Malo je se naelektrisala utakmica pa bi moglo svaceg biti u nastavku.

                            Comment


                            • Sad ce njima Stutgart jos jedan da uvali.

                              Eto ga taman sam kucao kad se ovaj spremao za korner Bilo je malo rukometa...

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Sad ce njima Stutgart jos jedan da uvali
                                Uvali ga , ali je Harnik igrao rukom.

                                Comment

                                Working...
                                X