Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva utakmica!!! Odavno nisam gledao bolju utakmicu,bolje poluvrijeme od vecerasnjeg.Kakva ludnica,nevjerovatan mec!
    Sve je bilo odlicno za Borusiju kod 2-0,svi su ocekivali novu,laganu pobjedu kao i u prethodnim kolima,ali sjajan je bio Stutgart.
    Fantasticna je ekipa Dortmund,sve majstor do majstora.Leprsaju po terenu,veoma lako dolaze u sansu da postignu gol,transformisu se veoma brzo iz odbrane u napad....Nadam se da ce osvojiti titulu ove godine,ljepse igraju od Bajerna.
    Bundesliga je sve bolja,igra sa fantastican fudbal,svi se bore do zadnjeg daha...

    Comment


    • Mislio sam da se nesto onako moze uraditi samo na sokeru. Fenomenalna utakmica, svaka cast i Stuttgartu i Borussiji. Prije svega nisam vjerovato da se nesto onako moze ispromasivati, precke, stative, skidanje sa gol linije, sve je to Borussia uspjela da uradi na jednoj utakmici. Mislio sam da ce zuti ovo lagano privesti kraju ali odjednom se Stutgart dize i mrtvih, prvo na preokretu na 2:3 i na kraju onaj gol.
      Reakcije trenera, haha
      Ocekujem da ce sutra Bayern dobiti Numberga u gostima i tako cemo ponovo imati dramaticnu trku gdje se u jednom kolu moze dogoditi promjena pozicija.

      Comment


      • Da pomenem sada da ne bi posle zaboravio Cist gol ponisten Bajernu
        Da je ovo PL odma bi bila prica da je to Dortmund platio i namjestio Dobro je sto mi je Leverkuzen samo simpatican tim..da ih volim kao Junajted sva bi mi kosa otisla od nervoze


        ...i evo Roben dovede Bajern u vodjstvo

        Comment


        • Mislim da je sada svima jasno da su Stutgart i Volfzburg uhvatili u pravo vreme formu i kako se sezona blizi kraju verovatno ce ta dva tima igrati LE, Leverkuzen ako se ne bude oporavio na vreme Hanover ce ih preteci.Sto se tice Verdera to je najverovatnije gotova prica, da su pobedili Majnc mogli bi se nadati da ce igrati Evropu.Ovako imaju najtezi moguci raspored i gostuju gorenavedenim ekipama i stvarno cudo treba da se desi da obezbede jedno od ta dva mesta.Na leto ocekujem raspad ekipe i od sledece sezone borbu za sredinu tabele ili opstanak posto bolje od toga nece sigurno moci.

          Comment


          • Steta sto im Perisic nije donio pobjedu. To bi bilo 9 bodova prednosti, mozda bi Bayern i kiksao, ovako se svelo na 4.
            Sad nas ocekuje derbi u Wolsburgu, Wolsburg vs Dorrmund. Vukovi imaju 4 pobjede zaredom i najbolji su tim lige u zadnjih 5 kola (startali su sa remijem u Kaiserslauternu).
            Lijepo je Magath rekao da ce se Vukovi dici na proljece, a sta on kaze to se i desi. U zadnja 4 kola ih nose 3 igraca: Mandzukic, Helmes i Dejagah.
            Svejedno, tipujem na Dortmund. Ipak je to uvjerljivo najboli tim u ligi, mala Barcelona a Wolsburg ima samo 3 jaka igraca. Nece im biti lako pobiedjiti a ako ne zuspiju Bayern se skroz vraca u utrku.
            Last edited by ajmooooooo!!!; 01-04-12, 11:50.

            Comment



            • Spominje se Robben i moguci njegov prelazak u United. Daj Boze

              Evo i raspored Bayerna do kraja sezone.

              Comment


              • Hyypia steps in as Leverkusen sack Dutt!

                http://eurosport.yahoo.com/01042012/...sack-dutt.html

                E ovo boga mi nisam ocekivao...mislim ocekivao sam da otpuste Dutt-a,ali Semi na klupi

                Comment


                • Zelim mu sve najbolje, ali tek od sledece sezone.
                  Posto su smenili Duta imaju porasle su im sanse da igraju LE.Dolaze im Kajzerslautern, Herta i Hanover, a gostuju HSV-u, Hofenhajmu i Nirnbergu.Imaju od svih timova koji se bore za LE najlaksi raspored.Mada vidi ironije, zbog bivseg kluba je Dut otpusten.
                  Hanover ako pobedi danas skoci ce na peto mesto.
                  U sledeca tri kola cemo znati da li ce Dortmund moci da odbrani titulu, gostuju Volfzburgu i Salkeu, a izmedju toga im dolazi Bajern.Osvoje li 7 bodova mogu racunati da su osvojili salataru.
                  Ne znam za vas, ja bih najvise zeleo da ispadnu Keln i Herta zbog par igraca koji ce se mogu kupiti za upola cene posto su ima timovi ispali.

                  Comment


                  • E vala je Salkeu poklonjen penal...

                    Comment


                    • Oba penala su sumnjiva, ako nista drugo Salke nije zasluzio da napusti stadion bez osvojenog boda.Bili su mnogo bolji tim i ispromasivali se i samo sam cekao kada ce stici kazna, a morala je.Kada je najbitnije nestane im koncetracija, posle toga su nastavili u istom ritmu, ludi Stark je branio, pogodili su precku, dobro je da je Hofenhajm na kraju uzeo taj jedan bod.
                      Veceras cu se valjda setiti da pogledam mec Fortuna-St Pauli koja moze da odluci koji ce tim biti treci u Cvajti.Vise bih zeleo da Fortuna pobedi zato sto imaju bogatiju tradiciju od njihovog rivala, veci stadion i grad zasluzuje da imaju prvoligasa, dok Hamburger ima HSV.Sent Pauli me je razocarao na kraju prosle sezone kada su zaredjali sa porazima, a za njih sam navijao da opstanu.Neka sacekaju drugu sansu da se plasiraju u visi rang.

                      Comment


                      • Kako lep niz Dortmund ima protiv Wolfsburg-a, bilo bi idealno da se to nastavi.

                        Posto ce Augsburg verovatno biti potopljen od strane Bayern-a.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Lep gol Werder-a, odlican pas Marina za Rosenberg-a.

                          Lewandowski dao gol za Dortmund, odlicna akcija, a Augsburg izjednacio protiv Bayern-a.

                          http://www.myalea.com/p/channel-1.html

                          Multiprenos, ako nekoga zanima, gde padne gol, oni se ukljuce.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Dobra utakmica Borussia-e za sada,morao sam pogledati do pocetka Chelsea kako ce se postaviti i kako je uticao na njih onaj rezlultat protiv Stuttgart-a...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Gundogan doktorski igra u zadnje vreme, Dortmund je obezbedio ovde pobedu, a sada da Augsburg izdrzi.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Za mene je on veliko iznenadjenje,odlican u zadnje vrijeme i Klopp mu sve vise vjeruje,Dortmud lagano

                                Vedad Ibisevic opet dao go,iako je onu sezonu za Hoffenheim-om zabio masu golova,meni se cini da nikad bolji igrac nije bio nego sada,pretrci najvise u ekipi a napadac je,asistira i zabija,preporodio se majstor...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X