Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma kakav gomez
    on ima srecu sto ima fantasticne igrace iza sebe, koji mu salju lopte i on uz pomoc njih daje golove
    a dok falcao ne zavisi od drugih i sam mze da stvori sebi poziciju za sut

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Dok ne bude na mestu Gomeza mislim da nemate argument za ovu raspravu.
      Pa nisam bas siguran, ova nas ima trenutno 3-4 aktivnih koji se ne slazu sa tobom...

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Pa nisam bas siguran, ova nas ima trenutno 3-4 aktivnih koji se ne slazu sa tobom...
        Moze da vas ima 20 opet cu da dobijem raspravu. Jednostavno se ne porede, Falkao nije liznuo fudbal na nivou koji Mario igra vec 3 godine. Nema tu price, ovaj je prva Radamel je druga liga. Nevezano za sposobnosti, koliko samo supertalentovanih igraca nije osetilo taj fudbal, na stotine, nisam ja kriv sto se uplasio izazova i presao u prosecni Atletiko ili sto jednostavno nije ubedio ljude iz top klubova da vredi te pare. Decko jos uvek nije igrao u top klubovima evrope a ima 26 godina. Kada bude onda cemo ga videti i ako bude uspesan kao i do sada, kapa dole stavis ga na tas pored Maria i onda kazes, aha igraju na istom nivou a Radamel ima jednostavno vise skila, on je bolji. Molim lepo. Dok ne dodje dotle, nije se kvalifikovao za tas.

        Comment


        • Kada Gomez ode u ozbiljniju ligu ,onda cemo ga porediti sa Falcaom . To je nekakva fraza s kojom se sluzi ovaj gore .Mnogo je teze Falcau igrati u Spaniji nego li Mariu u Bayernu odnosno Budnes ligi ,gdje se 90% timova brani protiv njih . Liga gdje taj Bayern na gostovanjima zabije 6 komada ,zamislite onda kako je tesko napadacu koji igra u tom timu odnosno ligi . I da,Falcaa traze City,Chelsea,Madrid,Inter, nude po 50 mil eura,no pitanje je hoce li ga Atleti prodati . Uostalom,ne moze mu biti bolje ni u jednom drugom klubu .
          Last edited by Vieri; 22-04-12, 11:44.

          Comment


          • Jbg, Mvp, sad se vadis govoreci da ne igraju u istoj ligi, da nisu isti nivo... A prvi si poceo da poredis ovu dvojicu, rekavsi da je Nemac bolji... Ja te pitam po cemu je bolji ???

            Pa sta ako igra u Atletiku, jer mu to mozda ne dozvoljava da bude bolji od Gomeza ??? Da nije mozda Spanska primera slabija liga od Bundesa ?? Rekao sam vec u kakvoj je situaciji bio kad je presao u Madrid, 35 miliona se ne odbija, kao sto Porto to i nije uradio. To je bila njegova nesreca, pa svi su na forumu pricali da je to los potez, jbg. Nije njegova krivica sto u tom trenutku nijednom vecem klubu nije bio potreban napadac, ili nisu zeleli da preplate Kolumbijca, jer 35 miliona ogroman novac.

            Igracki kvaliteti su na strani Radamela, voleo ti to ili ne, on je daleko kompletniji napadac od Gomeza, sto ga cini boljim igracem...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Vieri View Post
              Kada Gomez ode u ozbiljniju ligu ,onda cemo ga porediti sa Falcaom . To je nekakva fraza s kojom se sluzi ovaj gore .Mnogo je teze Falcau igrati u Spaniji nego li Mariu u Bayernu odnosno Budnes ligi ,gdje se 90% timova brani protiv njih . Liga gdje taj Bayern na gostovanjima zabije 6 komada ,zamislite onda kako je tesko napadacu koji igra u tom timu odnosno ligi . I da,Falcaa traze City,Chelsea,Madrid,Inter, nude po 50 mil eura,no pitanje je hoce li ga Atleti prodati . Uostalom,ne moze mu biti bolje ni u jednom drugom klubu .
              Pa onda ovo mozes reci i za Benzemu i Higuaina. I protiv njih se brani 90% ekipa. Nije to dobro mjerilo nikako. Gomez igra za Bayern i to valjda nesto znaci, mada je i meni Falcao kompletniji napadac. Gomez je trenutno bolji golgeter, ali je Radamel svestraniji i ne zavisi toliko od saigraca. A i on je masina za golove.

              Moze osvojiti vise trofeja i dozivjeti veci uspjeh.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Nikad niti jedan klub nije igrao finale Lige prvaka na svom stadionu, niti je odbranio titulu. Tako poštujući statistiku Real ili Čelzi dižu trofej ove sezone !!! ;)

                Comment


                • To možda od osnivanja LŠ (LP) 92'. Roma je na primer osamdesetih igrala finale u Rimu...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    To možda od osnivanja LŠ (LP) 92'. Roma je na primer osamdesetih igrala finale u Rimu...
                    Ma i misli se na taj period, jer do 92 imamo nekoliko klubova koji su odbranili titulu a i ti si naveo Romu koja je igrala finale na svom stadionu

                    Comment


                    • Au veceras saznajemo prvog finalistu, bit ce spektakl na tribinama, bar je tako Xavi najavio. Iskreno, ovog puta bez ikakvog trolanja, svejedno mi je ko ce da dobije, mada volio bi da ga Barca prva utjera i da onda bude full neizvjesno.

                      Comment


                      • Navijam za Barsu, ali nešto mi smrdi na X ...

                        Comment


                        • Mozda gospodin Cakir odsudi ovaj mec na viskom nivo, ali ovo su iskopali novinari

                          Cakirovo delegiranje da sudi veliki obračun na Nou Campu našlo se odmah na meti “teorija zavjere”, s obzirom da je jedan od ljudi koji ga je predložio i Senes Erzik, također Turčin, koji ima jake poslovne veze s Barceloninim sponzorom Unicef-om.

                          Jose Mourinho, trener Reala izazvao je veliku buru prošle godine kada potegnuo pitanje veze upravo između Uefa-inog funkcionera Erzika i Barcelone, nakon što su Madriđani izgubili od Katalonca baš u polufinalu Lige prvaka.

                          Comment


                          • Navijam za Čelzi večeras. I ja nešto mislim da će biti X.

                            Comment


                            • Samo da ne prodju ovi glumci, navijam i ja za Chelsea.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • haha

                                Comment

                                Working...
                                X