Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se dobroj utakmici i iskreno prolazu Barcelone, mada Chelsea ne treba nikako otpisati jedan gol i završena stvar, a do njega mogu iz neke kontre ako ništa.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Idemo svi za Celsi veceras


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Jeste da mi je "ni iz dzepa,ni u dzep", ali navijacu za Celzi kao nikad pre Dosadila je Uefalona i bogu...

        Comment


        • Veceras mora da im se vrati za 2009. i onaj sraman prolaz ali mora.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Veceras mora da im se vrati za 2009. i onaj sraman prolaz ali mora.
            Mora samo da se umre
            Inace ocekujem prolaz Barse.
            Rezultat 3-0.
            sigpic

            Comment


            • Zna se za koga navijam veceras samo udri po Uefaloni
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • sve mi jedno ko ce veceras da pobedi,ne volim ni barselonu ni celziali zato sutra svim uz real
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • Navijam da Celsi prodje dalje,ali mislim da ce Barsa zagristi da pobedi posebno posle poraza od Reala,okrecu se LS punom parom. Naravno voleo bih da ne prodju u finale ali sve je moguce u fudbalu. ;)
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Vec sam poceo da gubim zivce

                    Spoiler
                    Last edited by Drunken Whaler; 24-04-12, 18:12.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • http://www.youtube.com/watch?v=oQbOHX9MTDY
                      Ajmo Didije, moz' ti to !

                      Comment


                      • Lepo je videti koliko je ljudi protiv Uefalone Do jaja bi bilo kada bi ih Bane zakucao nekim golom nakon prekida veceras!
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Chelsea:Cech; Ivanovic, Cahill, Terry, Cole; Meireles, Mikel, Lampard; Ramires, Drogba, Mata.

                          Barcelona:Valdés, Puyol, Mascherano, Piqué; Busquets, Xavi, Iniesta, Cessc; Alexis, Messi y Cuenca
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Chelsea da postigne gol i ja mislim da je to gotova stvar. Bice zanimljivo videti kakvu ce taktiku postaviti Di Mateo. Messi je za njegove standarde predugo bez gola , tako da ocekujem da ce vcrs zatresti mrezu. Moja neka prognoza je 2-1 za Barsu i prolaz plavaca.
                            One and only - Rafael Nadal

                            Dream it, and then make it happen!

                            Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                            Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                            Comment


                            • Celzi ne voli Barsu isto kao sto je ne voli i Real, tako da navijamo za Celzi jer necemo Barsu ni u finalu.
                              Originally posted by denia_el View Post
                              sve mi jedno ko ce veceras da pobedi,ne volim ni barselonu ni celziali zato sutra svim uz real

                              Comment


                              • Sa samo tri defanzivca igra Barsa, previse riskantno, barem se meni tako cini.

                                A, i ne snalaze se bas nesto u toj formaciji.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X