Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo gola!!!!!!!!!!!!!!!!

    Da, da, drži se Čelsi, imao je i one sportske sreće, ali mogu do pobede!

    Kontra, najlepše oružje u fudbalu!
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Tako je bre PUNI PUNI KLOSARE
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Који крај!

        Comment


        • Karaj breeee...Drogbaaaaaa
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Neka,sto se mene tice super je ovako.Bice lakse Bajernu u finalu...
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • gol gol gol gol gol!!!!!!! DROGBAAAAAAAAAAA!!!!! IDEMO,KARAJ BREEEEEE!!!!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Udri gamad katalonsku udri najsladje na svetu kad se dobacuju uz kurac sa 300 i nesto paseva daju kurac gol.... Bravo bre ajmo Celsi ajde neka se vrati sve molim te ajde ajde ajde ajde!
                Drogba da dobije statuu na ulazu u Stamford!
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! !!!
                  Jebi, jebi!!!!!!!!!!!!
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                    Neka,sto se mene tice super je ovako.Bice lakse Bajernu u finalu...
                    Bezi bre Aco koliko si dosadan majko moja, prestani sam sa sobom da pricas.

                    Comment


                    • Odusevljen sam koliko se voli Farsa na ovom forumu
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ovo sto igramo je neka 4-3-3 sa Mikelom, Lampsom i Meirelesom na sredini, a Mata desno, Ramires lijevo. Mislim da bi bilo pametno Matu staviti na sredinu, da ima ko slati lopte. Meireles ocajan...

                        Imali smo srece kod one precke ali mora nas pratiti sreca. Messi dosta dobro zaustavljen, Cole nevjerovatno raspolozen.

                        A onda pred sami kraj, Lamps iz mjesta genijalnu loptu salje, Ramires sav smiren (opet me iznenadio) a onda Tiiiitooooo! Iz kontre, najljepse.

                        Odlicno! Idemooo!!!

                        Samo u nastavku nastaviti disciplinovano, kazem Matu po mogucnosti vratiti u sredinu.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • U pravom trenutku gol za Celzi! Samo neka nastave ovako, iz kontre... vazno je da sacuvaju ovakav rezlutat.

                          Eto cisto sto sam ja primetio posto se do sada cesto desavalo da igrac ostane da lezi pa se lopta izbaci u aut. Kada su igraci Celzija vracali loptu, oni su je lepo vratili golmanu... A kod Barse je bio slucaj da su dali bukvalno najblizem igracu i odmah nakon toga poceli da vrse presing. Nije nista bilo od toga ali opet na neki nacin pokvareno...

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            U pravom trenutku gol za Celzi! Samo neka nastave ovako, iz kontre... vazno je da sacuvaju ovakav rezlutat.

                            Eto cisto sto sam ja primetio posto se do sada cesto desavalo da igrac ostane da lezi pa se lopta izbaci u aut. Kada su igraci Celzija vracali loptu, oni su je lepo vratili golmanu... A kod Barse je bio slucaj da su dali bukvalno najblizem igracu i odmah nakon toga poceli da vrse presing. Nije nista bilo od toga ali opet na neki nacin pokvareno...
                            Gamad je to teska sve to njih uce...
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Genije SuperFrank.

                              Comment


                              • Ajmo momci...mora bolje u drugom...Bog nas je pogledao.

                                Comment

                                Working...
                                X