Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Kada bude Falkao igrao u nekom timu koji je blizu, samo blizu Bajerna i kada bude osvojio ligu kao sto je Nemacka sa raspadom od Stutgarta onda moze da se diskutuje o njegovim fudbalskim kvalitetima.
    Nije ti toliko dobar argument Mvp....

    Pre svega, Stutgart nije bio toliki raspad kada je osvojio ligu. I pricas kao da je Gomez sam osvojio titulu, a decko dao samo 14 golova te sezone. Gentner, Cacau, Hilbert, Pardo, Da Silva, Tasci, sve su to igraci koji su doprineli isto koliko i on, i ne mozes pripisat sve zasluge samo Gomezu.

    Sta tek onda reci za Falkaa, koji je sve, apsolutno sve osvojio sa Portom prosle sezone ?? Ae da zanemarimo kup i ligu, koja jeste postala jedna od najjacih u Evropi, ali nije na nivou Nemacke. Ali osvojiti Europa ligu, i pritom biti ubedljivo najbolji strelac takmicenja sa 17 golova, svakako dokazuje kakav je igrac. Ali naravno ni ovo nije jak argument, jer je odlicne saigrace Radamel imao u timu.

    Pogledaj obojici igracke kvalitete, obojica su strasni finiseri, obojica se nadju na pravom mestu, u pravo vreme, sjajan osecaj za gol imaju, ali Radamel bolje igra glavom, mozda cak i najbolje u Evropi, ima mnogo bolji dribling, mnogo bolji prijem lopte, i moze da sutne sa 20-25 m i da da gol, dakle veci "range" nego Gomez koji 90% svojih golova daje iz peterca. Cinjenica je da je Gomez drvo, ali je i takav fantastican igrac, medjutim ne bih se slozio da je bolji od Radamela.

    Stavi Gomeza u Atletiko, tesko da bi dao onoliko golova u ligi koliko je Falkao dao, ma skoro sam siguran da ne bi. A sa druge strane Falkao bi pored onakvih saigraca u Bayernu cuda pravio.

    Uvek kad bi mi neko nudio ovu dvojicu, bez razmisljanja bi Radamela uzeo, bez razmisljanja...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Bilo bi im bolje da cute, posteno su izgubili, osekle im se noge zato nisu mogli da daju gol, a onaj djilkos Fabregas u Barsi zaduzen za slobodne udarce (da skace i mase rukama ispred protivnickog golmana) opet je to uradio kakav lik totalno se srozao. Celzi sjajno odigrao utakmicu, tako se dobija Barselona samo tesko je to ponoviti u 2 utakmice ali moguce je,nikad se ne zna.
      Originally posted by edohz View Post
      PROVALA DANA: Andres Iniesta " Oštećeni smo za jedan penal "

      Čim nema sudije, nema ni Barcelone !!!

      Comment


      • Ocigledno da se sa tobom ne slaze tuce sportskih direktora najvecih klubova Evrope ili hoces da mi kazes da je Atletiko toliko jak da je u trci za Radamelom izgurao sve velikane? Mislim da ne. Da je toliko dobar kao sto se misli uzeo bi ga neko bolji od Atletika, sigurno.

        Comment


        • Polako, ima vremena za Falkaa... Niko izgleda nije bio spreman da plati toliki novac osim Atletika kojima je trebao neko ko ce da zameni Aguera.

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Polako, ima vremena za Falkaa... Niko izgleda nije bio spreman da plati toliki novac osim Atletika kojima je trebao neko ko ce da zameni Aguera.
            26 godina ima, kao i Gomez

            Comment


            • Gomez se pre pojavio ali stagnira od tada. Falkao je kasnije iskocio ali svakako bolji igrac. Podjednako dobar finisher + kompletniji igrac. Sad zasto nije otisao u jaci klub. Iskreno, ne vidim ni kako je mogao i gde. Porto je trazio mnogo para koje u Italiji tesko da je neko mogao da isplati + sto Milanu on ni ne treba. Real ima Benzemu i Iguaina, u Barsin sistem se ne uklapa, Arsenal ima Robina, Junajted strasan napad + nikad ne bi dao tolike pare, Celsi Drogbu i Toresa od kojeg se ocekivala mnogo jaca sezona, Siti strasan napad, Totenhem nema te pare, jedino je mogao u Liverpul koji i jeste trebao da saceka leto a ne da kupuje Kerola koji ionako tu polusezonu nije igrao zbog povrede + je to Liverpul odlicno odradio u ligi predvodjen Suarezom i Dirkom. Suarez-Falkao, fenomenalno ali jbg, glupi su. Uglavnom, ne vidim gde je to mogao da ode. Atletiko ga je uzeo umesto Kuna i on odlicno igra samo je previse placen, ne vredi te pare i Atletiko je mogao da uzme 2 prava, mozda i 3 igraca uz strpljenje da mogu da naprave razliku i da imaju odlican tim. Oni su se odlucili na ovo. Nisu pogresili ali pitanje je koliko mogu da ojacaju tim na leto. Ovako su mogli i do LS ponovo.

              A Gomez nikako nije bio kljuc titule. Kakau je bio najbolji, mada su bili jak kolektiv. Samo 1 gol manje od Gomeza a mnogo veci doprinos u igri.
              Last edited by Casiraghi; 21-04-12, 19:05.
              sigpic

              Comment


              • Pa dobro, ja Falkaa mogu da vidim u vecem klubu dok Gomeza ne mogu... mada on je svakako u Bajernu.

                Comment


                • Imaju najbolji tim posle Reala i Barselone u Spaniji, od kada ih je preuzeo Simeone imali su priliku da budu cetvrti i onda se desio pad zbog kojeg ce mozda i jedva izboriti LE.Al kad im pogledas sastav, ne znam stvarno gde bi se mogli pojacati.Uz to su doveli Dijega na pozajmicu.
                  Ako Bog da videcemo ga u Celziju sledece sezone, i ako tu bude pokazao svoju klasu cenicu ga vise od Gomeza.
                  Gomez nije imao bas veliki doprinos kada je Stutgart osvojio titulu, ali posle toga se u sledece dve sezone raspucao i zbog toga ga je i Bajern doveo.

                  Comment


                  • U toj sezoni je Gomez proglasen za najboljeg nemackog fudbalera ne znam odakle vadite te ideje da nije bio kljuc titule.

                    Ta njegova sezona krunisana nagradom najboljeg igraca dobija na tezini ako se zna da se u martu povredio, slomio ruku i imao povredu ligamenata levog kolena i nije igrao 2 meseca a opet bio najbolji igrac.
                    Last edited by LBJmvpFORlife; 21-04-12, 19:16.

                    Comment


                    • Mogao je on te sezone da da koji gol vise, ali bas u trenutku kada je Stutgart sustizao Salke on tada nije igrao zato sto je bio povredjen.On je zasluzan za to sto je Stutgart nije puno zaostajao za Salkeom.

                      Comment


                      • Gledao sam tada Bundes mnogo vise i sto se mene tice Kakau najbolji. Mario je radio isto sto i sada, jedino sto zna. Bio je odlican, ne i kljuc po mom misljenju, mada i da jeste, sada nije bolji igrac od Radamela.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Gledao sam tada Bundes mnogo vise i sto se mene tice Kakau najbolji. Mario je radio isto sto i sada, jedino sto zna. Bio je odlican, ne i kljuc po mom misljenju, mada i da jeste, sada nije bolji igrac od Radamela.
                          Ne mogu da se porede, ne takmice se na istom nivou, Radamel vec dve godine ne igra LS, nije u timu koji ima visoke ambicije, Liga Evrope je smejurija, koliko je znacajna pokazuje i nezainteresovanost mancesterskih timova da igraju u istoj. A pritisak koji donosi igranje u Bajernu u poredjenju sa Atletikom i Portom je nauporediv. Mario se sa tim pritiskom lagano nosi, dao je 93 gola za nepune 3 sezone. Kada dodje u lige cetvorke (ne petice Francuzi su smesni u poredjenju sa ove cetiri) u tim koji je uvek favorit onda mozemo da raspravljamo i onda kada ih stavim jednog pored drugog reci cu da je Radamel bolji fudbaler ovako dok nisu na istom nivou jednostavno ne uporedjujem.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Ne mogu da se porede, ne takmice se na istom nivou, Radamel vec dve godine ne igra LS, nije u timu koji ima visoke ambicije, Liga Evrope je smejurija, koliko je znacajna pokazuje i nezainteresovanost mancesterskih timova da igraju u istoj. A pritisak koji donosi igranje u Bajernu u poredjenju sa Atletikom i Portom je nauporediv. Mario se sa tim pritiskom lagano nosi, dao je 93 gola za nepune 3 sezone. Kada dodje u lige cetvorke (ne petice Francuzi su smesni u poredjenju sa ove cetiri) u tim koji je uvek favorit onda mozemo da raspravljamo i onda kada ih stavim jednog pored drugog reci cu da je Radamel bolji fudbaler ovako dok nisu na istom nivou jednostavno ne uporedjujem.
                            Ja sam vec napisao zasto nije mogao nigde da ode u lige cetvorke.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma Gomez nikad u zivotu nece biti kljuc i faktor bilo koje ekipe, evo prvi je strelac u ligi, ali to nista Bayernu ne pomaze, isto je bilo i prosle godine, 28 komada, i opet ista prica, opet ih isti tim tuce...

                              A to sto Radamel nije otisao u drugi tim jeste zato sto niko nije hteo da da tolike pare u tom trenutku, a Atletiko se opario od transfera Aguera i odma su mu nasli zamenu i pljunuli lovu. Valjda ce otici na leto, jer Atletiko je klub bez ambicija, iako imaju dobre igrace, Radamel zasluzuje bolje...
                              Last edited by Freshman; 21-04-12, 22:25.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Dok ne bude na mestu Gomeza mislim da nemate argument za ovu raspravu. Da je vredeo da li bi pare, zavaravate sebe tim argumentima, pogotovo Nash, pogledaj koliko su klubovi davali za spiceve, pogledajte na kraju krajeva koliko je Gomez placen. Da je vredeo drpio bi ga neko, ovako u Atletiku je a ima 26 godina, gde god da ode mislim da nece dostici Gomezove visine.

                                Comment

                                Working...
                                X