Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta onda za taj plan sto ce u finalu igrat' Bajern i Celsi.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Steta onda za taj plan sto ce u finalu igrat' Bajern i Celsi.
      Ti si jos naivniji.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Steta onda za taj plan sto ce u finalu igrat' BajernReal i Celsi.
        E sada je ok...
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Sad cu malo o igracima da pricam jer mislim da ni tu neko nesto ne primecuje.....
          Nema danas fudbalera koji se nalaze na nivou Zidana, Ronalda (onog pravog), Ronaldinja, Maradone...
          Pogotovo Cristiano....decko sinoc nije znao NISTA...covek koji je na glasu kao jedan od najboljih fudbalera sveta, a neki govore kao i da je jedan od najboljih svih vremena, sinoc nije pokazao APSOLUTNO NISTA !!! Nije predriblao nijednog fudbalera (strasan podatak), promasio je priliku kakvu bi pravi Ronaldo zmureci iskoristio...zaboravite njegovu "asistenciju"...da ja igram za Real i da se napad pravi na meni i mene bi bar jednom usralo da imam takvu polu-asistenciju....dakle igrac koji hoce da stane rame uz rame sa onima iz prvog nivoa ne sme da imam takav ucinak na utakmici (tj. nikakav ucinak)..pogotovo ne u jednoj tako vaznoj utakmici...dakle covek je drugi nivo....i to je njegov najvisi domet....
          Messi je bolja prica...po meni je on tu izmedju prvog i drugog nivoa....veoma je predvidljiv i nije tesko procitati njegove poteze medjutim on to radi brzinom svetlosti i skoro nemoguce ga je zaustaviti i zato zasluzeno nosi titulu najboljeg igraca danasnjice...
          ukratko nije zanimljivo gledati ni jednog ni drugog jer su ili predvidljiivi ili nemaju nikakav ucinak....i zato ja ne razume zasto je nekom zanimljivo gledati Mesija ??? On svaku utakmicu igra isto....da pustis snimke od dve utakmice barse protiv recimo npr espanola ne bi ni primetio da su razlicite utakmice u pitanju da nema razlicith dresova i zato NIKAD nece biti kao ZiZu ili Zuba jer ne nude nista novo na terenu....to je moje misljenje i vidjenje fudbala....
          Last edited by fudbalinho; 18-04-12, 23:34.

          Comment


          • Samo da se javim net mi je uzas jedva ja stranicu otvorim , da napisem da je ipak pomogao moj avatar i moj potpis

            Gazi UEFALONU !!!

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Steta onda za taj plan sto ce u finalu igrat' Bajern Zvezda i Celsi.
              Originally posted by D-Wade View Post
              E sada je ok...
              Jok, tek sad
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Bravo DROLE majtore nek si im ga uvalio, iz jedne jedine nase sanse na utakmici !

                Nista jos nije gotovo,moramo dati u farsaloniji dva komada i prolazimo !

                Comment


                • Nema sanse da prodju i Real i Barsa,jedan ispada.Mislim da ce pre to biti Real
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • Originally posted by Drogba View Post
                    Bravo DROLE majtore nek si im ga uvalio, iz jedne jedine nase sanse na utakmici !

                    Nista jos nije gotovo,moramo dati u farsaloniji dva komada i prolazimo !
                    Zabit jedan gol i onda bunker

                    Comment


                    • Nema teorije da Chelsea prodje na bunker protiv Barse.

                      Siri je teren na Camp Nou-u, mislim da ako se Chelsea bude zatvorio da ce ih Barsa unistiti.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Nema teorije da Chelsea prodje na bunker protiv Barse.

                        Siri je teren na Camp Nou-u, mislim da ako se Chelsea bude zatvorio da ce ih Barsa unistiti.
                        Tako su govorili Hidinku pre tri godine.
                        To je bio jedini tim u toj sezoni koji je otisao sa Kamp Noua neporazen.

                        Prvo je na vas red da ih izbacite jos vise iz balansa.

                        Comment


                        • Originally posted by fudbalinho View Post
                          Sad cu malo o igracima da pricam jer mislim da ni tu neko nesto ne primecuje.....
                          Nema danas fudbalera koji se nalaze na nivou Zidana, Ronalda (onog pravog), Ronaldinja, Maradone...
                          Pogotovo Cristiano....decko sinoc nije znao NISTA...covek koji je na glasu kao jedan od najboljih fudbalera sveta, a neki govore kao i da je jedan od najboljih svih vremena, sinoc nije pokazao APSOLUTNO NISTA !!! Nije predriblao nijednog fudbalera (strasan podatak), promasio je priliku kakvu bi pravi Ronaldo zmureci iskoristio...zaboravite njegovu "asistenciju"...da ja igram za Real i da se napad pravi na meni i mene bi bar jednom usralo da imam takvu polu-asistenciju....dakle igrac koji hoce da stane rame uz rame sa onima iz prvog nivoa ne sme da imam takav ucinak na utakmici (tj. nikakav ucinak)..pogotovo ne u jednoj tako vaznoj utakmici...dakle covek je drugi nivo....i to je njegov najvisi domet....
                          Messi je bolja prica...po meni je on tu izmedju prvog i drugog nivoa....veoma je predvidljiv i nije tesko procitati njegove poteze medjutim on to radi brzinom svetlosti i skoro nemoguce ga je zaustaviti i zato zasluzeno nosi titulu najboljeg igraca danasnjice...
                          ukratko nije zanimljivo gledati ni jednog ni drugog jer su ili predvidljiivi ili nemaju nikakav ucinak....i zato ja ne razume zasto je nekom zanimljivo gledati Mesija ??? On svaku utakmicu igra isto....da pustis snimak od prosle utakmice protiv recimo npr espanola ne bi ni primetio da su razlicite utakmice u pitanju da nema razlicith dresova i zato NIKAD nece biti kao ZiZu ili Zuba jer ne nude nista novo na terenu....to je moje misljenje i vidjenje fudbala....
                          Ma nisi dugo na forumu, vecina je ovo odavno zakljucila. Jednostavno Ronaldo i Messi su roboti, ciji ucinak(golovi) ih cini najboljima na svetu. Ali mogu samo da sanjaju o potezima Ronaldinha, Zizua i sl. Sad da li bi ih svrstao u igrace drugog nivoa to je pitanje. Ako je kriterijum lucidnost Ronaldinha i Zizua onda su svakako drugi nivo. Ali to ne moze biti jedini kriterijum, ipak bih ih stavio u prvi nivo, takav kontinuitet i kolicina golova se ne vidjaju...
                          sigpic

                          Comment


                          • Kad bi mogli kao 2009. da izdrze tamo, neverovatno je kako su tada odigrali odbranu.

                            Comment


                            • Originally posted by fudbalinho View Post
                              Sad cu malo o igracima da pricam jer mislim da ni tu neko nesto ne primecuje.....
                              Nema danas fudbalera koji se nalaze na nivou Zidana, Ronalda (onog pravog), Ronaldinja, Maradone...
                              Pogotovo Cristiano....decko sinoc nije znao NISTA...covek koji je na glasu kao jedan od najboljih fudbalera sveta, a neki govore kao i da je jedan od najboljih svih vremena, sinoc nije pokazao APSOLUTNO NISTA !!! Nije predriblao nijednog fudbalera (strasan podatak), promasio je priliku kakvu bi pravi Ronaldo zmureci iskoristio...zaboravite njegovu "asistenciju"...da ja igram za Real i da se napad pravi na meni i mene bi bar jednom usralo da imam takvu polu-asistenciju....dakle igrac koji hoce da stane rame uz rame sa onima iz prvog nivoa ne sme da imam takav ucinak na utakmici (tj. nikakav ucinak)..pogotovo ne u jednoj tako vaznoj utakmici...dakle covek je drugi nivo....i to je njegov najvisi domet....
                              Messi je bolja prica...po meni je on tu izmedju prvog i drugog nivoa....veoma je predvidljiv i nije tesko procitati njegove poteze medjutim on to radi brzinom svetlosti i skoro nemoguce ga je zaustaviti i zato zasluzeno nosi titulu najboljeg igraca danasnjice...
                              ukratko nije zanimljivo gledati ni jednog ni drugog jer su ili predvidljiivi ili nemaju nikakav ucinak....i zato ja ne razume zasto je nekom zanimljivo gledati Mesija ??? On svaku utakmicu igra isto....da pustis snimke od dve utakmice barse protiv recimo npr espanola ne bi ni primetio da su razlicite utakmice u pitanju da nema razlicith dresova i zato NIKAD nece biti kao ZiZu ili Zuba jer ne nude nista novo na terenu....to je moje misljenje i vidjenje fudbala....
                              Imas pravo prijatelju. Nema vise igraca koji su nekada vazili za klasicnu desetku. Takvi igraci izumiru bukvalno. Rivaldo, Bergkamp, Zidane, Del Piero, Zola, Rui Costa, Totti... igraci koje si nisu oslanjali na brzinu i sirovu snagu, vec na suvu tehniku. Takvih virtouza je sve manje, bukvalno ih ni nema vise. Nekada cuveni broj 10 je nekako i izgubio znacaj, kad je jedan Gallas moze da nosi taj sveti broj sve je otislo pm.

                              Comment


                              • @Tony_G
                                Njihov golgeterski ucinak jeste za respekt ali je cinjenica da ih protiv najjacih ekipa u najjacim utakmicama ne ide bas nesto ;) pogotovo ne Kristijana...a tek ucinak na SP...tu nisu nista pokazali da bi zasluzili nivo majstora poput ZiZua, Zube, Maradone....ma najzeim se kad se setim sta su ti ljudi radili na terenu.....bukvalno se najezim...zbog takvih igraca zavolis fudbal....

                                Comment

                                Working...
                                X