Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alo ljudi mi smo vecina navijaci stranih klubova, u svakom klubu se ponekad desi nesto na sto se nabijaju razne sale. Ne vidim u cemu je problem sto se malo salimo ovdje. Koliko su puta samo ove sezone zajebavali Man Utd zbog 6:1 pa ispadanje iz lige prvaka i tako to, pa ja, a nijedan se navijac nije bunio za ove vase sale i slikice sto stavljate. Dajte malo, opusteno, ja nemam nista od Uniteda, kao sto ni vi nemate od vasih klubova, ajmo se zajebavati prije svega i diskutovati kako Bog zapovjeda

    btw. sta serete vise sa tim forama za Ramosa... sacekajte bar da lopta padne pa onda zezajte

    Comment


    • @Fanta

      Bar ako prodajes foru pogledaj da je vec nije neko napisao na ovoj temi;) i to dva posta iza tebe.
      Last edited by danijelkr; 26-04-12, 16:47.

      Comment


      • Originally posted by Fanta View Post

        btw. sta serete vise sa tim forama za Ramosa... sacekajte bar da lopta padne pa onda zezajte
        Originally posted by Vladan View Post
        I batalite vise sa tim Ramos forama, sacekajte bar da padne lopta na zemlju



        Comment


        • Brat Fanta bolje isprica foru od Vladana masu puta.

          Comment


          • Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Kako je meni zao Kaku trenutno, onakava karijera odjednom dobila potpuni obrt. Tuzno, ali sad barem znate kako je meni kad se spomene ime Del Piera,a nije medju najvecima imenima upravo zbog njegove povrede kolena. Kako te povrede kolena uniste ili jednostavno umanje kvalitet igraca da jo to strasno.
              Mozda malo off-ujem ali kod Aleksa je ta povreda dosla u najgore moguce vreme , kada je bio najbolji, i ta sezona pauze je ubila bukvalno ubila Juve , medjutim ja ne mislim da mu je imalo umanjila kvalitet , jer Del Pijero je ostao fudbalski carobnjak i posle toga . Samo je imao tu nesrecu da ga je gadna povreda zadesila kada je bio na vrhu i kao posledica toga je jedna OGROMNA fudbalska karijera koja je mogla da bude jos veca . On i Ronaldo su tada bili isto sto i danas ova dva picopevca , samo sa mnogo vise duha i fudbalske elegancije .
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Mozda malo off-ujem ali kod Aleksa je ta povreda dosla u najgore moguce vreme , kada je bio najbolji, i ta sezona pauze je ubila bukvalno ubila Juve , medjutim ja ne mislim da mu je imalo umanjila kvalitet , jer Del Pijero je ostao fudbalski carobnjak i posle toga . Samo je imao tu nesrecu da ga je gadna povreda zadesila kada je bio na vrhu i kao posledica toga je jedna OGROMNA fudbalska karijera koja je mogla da bude jos veca . On i Ronaldo su tada bili isto sto i danas ova dva picopevca , samo sa mnogo vise duha i fudbalske elegancije .
                Nikada nije bila ovolika razlika a i u to vreme je Totti za mene bio jaci igrac od Aleksa. Da ne pricam o Figu i Zidanu.

                Comment


                • Nemam sada vremena , ali verovatno ne mislis na istu sezonu kao i ja , ja govorim o sezoni 97-98 . Zidan je postao igrac posle ep 96 u Engleskoj a eksplodirao na sp 98 u Francuskoj , tako da nije isti period , a Toti ... Toti je druga prica on tada nije mogao da prismrdi Aleksu , ....
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Nemam sada vremena , ali verovatno ne mislis na istu sezonu kao i ja , ja govorim o sezoni 97-98 . Zidan je postao igrac posle ep 96 u Engleskoj a eksplodirao na sp 98 u Francuskoj , tako da nije isti period , a Toti ... Toti je druga prica on tada nije mogao da prismrdi Aleksu , ....
                    Pa necemo da pricamo samo o jednoj sezoni...

                    Comment


                    • Da je Totti odigrao barem 30% velikih utakmica kao Del Piero pa mogli pricati ko je bolji... Totti sve do 2006 nije imao nijednu tezu povredu, ma cak ni neku malo ozbiljniju. Za mene je Totti stvarno fantastican igrac, legenda ali nije ni kolena Del Pieru. Glupo je i porediti.

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Da je Totti odigrao barem 30% velikih utakmica kao Del Piero pa mogli pricati ko je bolji... Totti sve do 2006 nije imao nijednu tezu povredu, ma cak ni neku malo ozbiljniju. Za mene je Totti stvarno fantastican igrac, legenda ali nije ni kolena Del Pieru. Glupo je i porediti.
                        Da je napusti Romu imao bi puno vise trofeja ali ovako je ostao i zrtvovao sve to zbog lojalnosti. Bolji je fudbaler a nije veci igrac.

                        Comment


                        • Svaka cast obojici i na skilu i na lojalnosti.Bufon se takodje dokazao po tom pitanju,a mogao je da predje bilo gde...

                          Comment


                          • Susaetaaaaaaaaaaaaa. Gori San Mames i nadam se da ce proci dalje Baskijci.

                            Comment


                            • Očekivano i zasluženo vodstvo Bilbaoa. Nadam se da će uspjeti zadržati ovu prednost do kraja i proći u finale.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Ja bih voleo slican scenario kao sinoc... dobra utakmica, koja bi isla u produzetke i eventualno penale!

                                Comment

                                Working...
                                X