Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Mogla si pretpostaviti da ce biti prozivki. Nista cudno. Dosad sam vidio tonu prozivki za tonu igraca, potpuno normalno. Svi ga prozivaju jer se samo pricalo o Realu i Barcelonu a Bayern i Chelsea su bili zanemareni. Normalno da ce prozivati igrace iz najjacih klubova, a ne tamo neke pacenike iz iranske lige. Ali nebitno. Moglo je biti gore, da je u finalu ovako osutao.
    Bilo pa proslo, idemo dalje. Proci ce i te sale, sigurno da nece trajati k'o one za Torresa.
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Originally posted by Sara View Post
      Bilo pa proslo, idemo dalje. Proci ce i te sale, sigurno da nece trajati k'o one za Torresa.
      Vjeruj mi, gore bi ti bilo da je u finalu promasio. Provjereno znam kako je.

      Nek traju i dalje. Nije mi bilo jaceg osjecaja kad je 100.000 Katalonaca bilo u nevjerici a on zabija.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        -Ne znam da li sam imao prilike da komentarisem Pepea ali on je defitivno covek koji ima Daunov sindrom. Sto se mene tice odavno on meni ne bi bio u Realu...Pored nebrojeno odvratnih poteza u karijeri sinoc pravi mnogo glup penal kad je Real imao 2-0 i mogao da prelomi mec... Gomez onu loptu ne bi mogao da stigne pa sve da je Jao Ming. I jos nesto: Pepe ima majmunsku facu i 1 majmun ne treba da igra za kraljevski klub
        Ovo je baš ružno ;)

        Svakome od nas neki igrač iz ekipe koju ne volimo ide na živce ali mislim da nije lepo to isticati zbog poštovanja drugara sa foruma koji su navijači tih klubova
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by milicica View Post
          Ovo je baš ružno ;)

          Svakome od nas neki igrač iz ekipe koju ne volimo ide na živce ali mislim da nije lepo to isticati zbog poštovanja drugara sa foruma koji su navijači tih klubova
          Nemoj da me shvatis pogresno ali veruj mi da ovo sto sam napisao nije nista strasno... Ja prvenstveno navijam za Inter ali ako mi je neko drag to su jos Celsi i Real od kad znam za sebe. Tako da i ja sebe smatram za simpatizera Reala... Ono sto sam rekao za Pepea je za mene cista objektivnost i nadam se da me ovi sa foruma razumeju...Mozda sam mogao malo blaze ali neverovatno je to koliko covek iritira i kakve glupe poteze pravi...Stoji da je on vrhunski stoper kad se sve sagleda ali ja ne mogu ocima da ga vidim pogotovu posle onog sinoc...A ono od sinoc nije nikakva greska i nimalo los potez kakve on ume da napravi jos + to radi u kontinuitetu. Nije na meni da sudim ali od kada pratim fudbal nisam naisao na veceg krvnika i degenerika...Bilo je mnogo strasnih startova, lomova nogu itd itd ali evo ti cist primer zasto ja ne mogu da podnesem ovog coveka i zasto on za mene ne zasluzuje mesto u najvecem fudbalskom klubu na svetu!
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

            Comment


            • Originally posted by Condition23 View Post
              Mrsko mi je da priznam ali kad se sve sabere Bayern je zasluzio prolaz i cestitke svim navijacima ovde na forumu

              -Ne znam da li sam imao prilike da komentarisem Pepea ali on je defitivno covek koji ima Daunov sindrom. Sto se mene tice odavno on meni ne bi bio u Realu...Pored nebrojeno odvratnih poteza u karijeri sinoc pravi mnogo glup penal kad je Real imao 2-0 i mogao da prelomi mec... Gomez onu loptu ne bi mogao da stigne pa sve da je Jao Ming. I jos nesto: Pepe ima majmunsku facu i 1 majmun ne treba da igra za kraljevski klub
              -Kaka je verovatno mnogo dobar covek i lik ali je na terenu bleda senka onakvog umetnika kakav je nekad bio...Taj je umeo da naslaze 3 igraca a da se ne zadise...Povreda je ocigledno ostavila traga na njemu...Gotivim ga ali je definitivno postao veliko razocaranje.
              Za kraj: Svim silama i svim srcem sa Celsi u finalu oni momci stvarno zasluzuju da osvoje...i Di Mateo a i Roman kojem je LS opsesija i neostvarena zelja odavno<3
              ja sam veliki navijac reala od kad znam za sebe i potpuno se slazem sa ovom konstatacijom. da nije pepea gledali bismo real u finalu. sto se tice kake on je oduvek bio precenjen ni blizu nije igrac kakvim su ga predstavljali. umeo je da zablista ponekad ali mnogo cesce se ne vidi na terenu. u finalu cu navijati za bajern jer su mi i oni na siroj listi omiljenih klubova, i ne volim fudbal koji celsi igra mada mi je drago sto su izbacili ove folirante
              @dwade murinjova taktika za ovaj mec je bila ocajna. prvo uvesti iguaina i kaku mesto benzeme i de marije u situaciji kada real mora da postigne gol da bi izbegao penale je sumanuto. jos je ludje dati ramosu da sutira odlucujuci penal, a ronaldo nikako nije trebao prvi da sutira
              Last edited by Killuminati; 26-04-12, 14:13.

              Comment


              • Originally posted by Killuminati View Post
                sto se tice kake on je oduvek bio precenjen ni blizu nije igrac kakvim su ga predstavljali. umeo je da zablista ponekad ali mnogo cesce se ne vidi na terenu
                Ne znam kako neko moze da kaze ovako nesto. Onaj nivo na kojem je Kaka bio u Milanu Ronaldo moze samo da sanja. Taj Kaka nije visok 170 kao Mesi i nije napucan hormonima rasta pa je znao da se stusti i da izvodi takve slalome, neuhvatljiv je bio. Mentalno izuzetno stabilan igrac, igrac za najvece utakmice, to je bio monstrum od igraca, monstrum.
                Ovo je vec neki drugi Kaka ali taj iz Milana je bio jedan od najboljih svih vremena, cudoviste. Da je zadrzao taj nivo konkurisao bi za tu titulu
                sigpic

                Comment


                • Nemojte Kaka-u da dirate. Unistila ga je povreda kolena, nije to onaj igrac. Ali, velikan sigurno, genije kakav se retko radja. Jbg, nije se proslavio u Realu, ali ove sezone nije lose igrao, sasvim dobro u vecem delu utakmica.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • @Killuminati

                    Kaka precjenjen igrac

                    Jesi li gledao kako je taj precjenjeni igrac za Milan igrao?
                    Last edited by Rossonero; 26-04-12, 14:26.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ne znam kako neko moze da kaze ovako nesto. Onaj nivo na kojem je Kaka bio u Milanu Ronaldo moze samo da sanja. Taj Kaka nije visok 170 kao Mesi i nije napucan hormonima rasta pa je znao da se stusti i da izvodi takve slalome, neuhvatljiv je bio. Mentalno izuzetno stabilan igrac, igrac za najvece utakmice, to je bio monstrum od igraca, monstrum.
                      Ovo je vec neki drugi Kaka ali taj iz Milana je bio jedan od najboljih svih vremena, cudoviste. Da je zadrzao taj nivo konkurisao bi za tu titulu
                      Kako je meni zao Kaku trenutno, onakava karijera odjednom dobila potpuni obrt. Tuzno, ali sad barem znate kako je meni kad se spomene ime Del Piera,a nije medju najvecima imenima upravo zbog njegove povrede kolena. Kako te povrede kolena uniste ili jednostavno umanje kvalitet igraca da jo to strasno.

                      Comment


                      • Originally posted by Killuminati View Post
                        ja sam veliki navijac reala od kad znam za sebe i potpuno se slazem sa ovom konstatacijom. da nije pepea gledali bismo real u finalu. sto se tice kake on je oduvek bio precenjen ni blizu nije igrac kakvim su ga predstavljali. umeo je da zablista ponekad ali mnogo cesce se ne vidi na terenu. u finalu cu navijati za bajern jer su mi i oni na siroj listi omiljenih klubova, i ne volim fudbal koji celsi igra mada mi je drago sto su izbacili ove folirante
                        @dwade murinjova taktika za ovaj mec je bila ocajna. prvo uvesti iguaina i kaku mesto benzeme i de marije u situaciji kada real mora da postigne gol da bi izbegao penale je sumanuto. jos je ludje dati ramosu da sutira odlucujuci penal, a ronaldo nikako nije trebao prvi da sutira
                        Prva stvar, postoje tasteri shift ili caps lock, zavisi koji ti je drazi, nauci da ih koristis. Druga stvar Kaka je igracina koja je 6 godina u Milanu igrala na nivou koji ja sem Ronalda par puta nisam video nikada, u tada najjacoj ligi sveta je dominirao i igrao kako je hteo, Italija je 6 puta teza liga za napadace bila slaba ili jaka, ko se tu igra u napadu taj je majstor zato svi i beze od nje ali najbolji su se dokazali. Ova dvojica proklamovanih fudbalskih kraljeva jos uvek ne. Trece Celzi igra moderan, prilagodljiv fudbal, ako treba da se napadne sa 9 napasce sa 9 ako treba da se brani sa 9 opet i to moze i cetvrto ti ako mislis da znas bolje od Murinja sto ti nekog ne treniras majstore? Sve sto je uradio sinoc, uradio je posle duboke, duboke analize i sa debelim razlgom tako da je to sto pricas velika glupost.

                        P.S. Ponovo apelujem na caps lock ili shift, ako pogledas u tastaturu primetices da su ti neka slova izlizana dok ova dva tastera mozes nakaciti na neku novu tastaturu i prosla bi.

                        Comment


                        • Da se razumemo sve se ja sa vama slazem za Kaku i nepobitna je cinjenica da je on veliki umetnik i majstor kakav se retko radja...Daleko od toga da sam ga ja nesto pljuvao (niko mi to nije ni prebacio) i svestan sam da ga je povreda mnogo omela i meni je mnogo krivo zbog toga pogotovu sto se to sve desava u Realu... Sinoc se videlo koliko je daleko od onoga sto je pokazivao pre. Nadao sam se da moze delimicno da se vrati u nekadasnju formu ali od toga definitivno nema nista.
                          Nije ni to toliko bitno on je genije i sigurno jedan od najboljih svih vremena. Ja sam samo za to da je Pepe moron.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Ja se nadam da ce Kaka napustiti Real, zbog njega samoga a i zbog nas...ljubitelja fudbala koji ne zelimo da ga gledamo u ovako losim izdanjima!

                            Realno je da ce otici u PSZ.

                            Comment


                            • Vjerujes li da bi ga volio i sad vidjet' u Mancester, mislim da bi se odlicno uklopio. Izgubio je brzinu, izgubio je tu prodornost ali je ostao pregled igre, pas, ukoliko se pametno iskoristi moze on jos par dobrih godina da odigra.

                              I batalite vise sa tim Ramos forama, sacekajte bar da padne lopta na zemlju
                              sigpic

                              Comment


                              • овако се пуца пенал:

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X