Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa neka prozivaju gospodina na netu, i treba. Nece on nikad ovo zaboraviti, to je sigurno. I nocna mora ce mu postati

    Jedno je sigurno, najvise je omanuo Murinjo. Pogresan odabir, pogresan redosled izvodjaca, pa neka se molio i klecao na onoj travi, dzaba. Ne pomazu Bogovi ako ti taktika ne valja

    Ostaje veliki zal za propustenim, ali dobro, bar ce uzeti titulu, pobedili su Barsu pa i to je nesto.
    One and only - Rafael Nadal

    Dream it, and then make it happen!

    Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

    Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

    Comment


    • Juče Realovci presrećni jer je Barsa izgubila (potrefi se od engleskog kluba), a sada tu istu Barsu hvale protiv Engleza...

      Moje skromno mišljenje. Real i Barsa jači od svih na svetu, ali Premier Liga zanimljivija zbog mnogo veće konkurencije. Ja lično to oduzeto mesto Italijanima bih dao Premier Ligi zbog ogromne konkurencije a ne Nemcima jer nemaju elitne klubove, prosta stvar.

      U finalu sam za Čelsi, gotivniji tim od Bajerna.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Presrecan sam sto je Bayern prosao u finale. Posle Milana su mi omiljeni strani tim

        Svaka cast momcima na borbenosti i igri.

        Jos jednom - Svabo je to

        Comment


        • Hm... posle svega ovoga dajem vecu sansu Nemcima na EURO-u 2012!

          Prvi favoriti Nemacka, pa onda Spanija.

          Comment


          • Nikad se ne zna. Njemci su strasni ove godine, al otom potom, necemo ovdje o tome.

            Za kraj, evo jos jedna slika od mene, ko svati, svatice

            Comment


            • U posljednjih 8 godina 7 puta je barem jedan engleski tim bio u finalu:Man Utd 3x, Chelsea 2x, Liverpool 2x, Arsenal 1x.Cetri razlicita engleska tima su u zadnjih 8 godina igrala 7 finala
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by Fanta View Post
                Nikad se ne zna. Njemci su strasni ove godine, al otom potom, necemo ovdje o tome.

                Za kraj, evo jos jedna slika od mene, ko svati, svatice
                umirem Javi ako je nadju
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Volim Real, ali necu sad tugovati, dali su sve od sebe, nije bilo dovoljno, vise srece naredne godine.
                  A i ovo je jace od mene.

                  Došli bakica i Sergio Ramos pred
                  raj.
                  - Bakice, zašto bi vi trebali ući u
                  raj?
                  - Pa molila sam se, bila dobra,
                  čuvala djecu...
                  - Ajde uđi!
                  - Sergio Ramos, zašto bi ti trebao
                  ući u raj?
                  - Ma ništa, ja sam samo došao po
                  loptu...
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • 14-04-12, 19:45

                    Originally posted by Arnel.S View Post
                    Ja bi' rekao da je Nojer bolji golman od Ikera, ali takodjer ne zelim da ulazim u bilo kakve rasprave.
                    Vidjet cemo u utorak
                    Bilo je i komentara tipa:

                    "Nojer meni licno nije ni u 5 golmana, maksimalno izvikan."

                    "Iker,Buffon,Akinfeev,Hart i on."

                    "Reina je jaci od Nojera, Ceh takodje. Mozda ne ove sezone ali generalno da."

                    Bilo je tu jos odgovora za diskusuju, al' mi je mrsko traziti.
                    Naravno da su to sve vrhunski golmani, ali Nojer ima nesto, nesto sto ostali nemaju!
                    Nadam se da ce odvesti Bajern do titule lige sampiona, kao i Njemacku do prvog mjesta na EP-u.

                    I ostajem pri tome da je Nojer za mene trenutno najbolji golman.

                    sigpic

                    Comment


                    • Pogledaj kakav je gol Reus dao tom navodno najboljem golmanu trenutno, pa onda razmisli, pa onda napisi da nisi bio pri sebi kad si to napisao. Neur najbolji golman trenutno Naslusah se viceva o Ramosu nisam ocekivao nesto u vezi Nojera.

                      Comment


                      • ma nemogu daverujem koliki je onaj kaka kreten
                        od kad je usao umesto dimarie
                        cim primi loptu pogresi i uspori napad
                        po mom misljenju je on krivac zasto real nije u finalu

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Pogledaj kakav je gol Reus dao tom navodno najboljem golmanu trenutno, pa onda razmisli, pa onda napisi da nisi bio pri sebi kad si to napisao. Neur najbolji golman trenutno Naslusah se viceva o Ramosu nisam ocekivao nesto u vezi Nojera.
                          Svaki golman pravi kikseve, to je normalno, a kod Nojera su ti kisksevi na minimalnom nivou i stvarno mi je krivo sto nije dosao u United, mada i De Gea vrsi posao Obrni malo utakmice od one godine kad su bili u grupi sa Celsijem i Valensijom, branio je i moguce i nemoguce. Ako vec nije najbolji, u top 3 je sigurno..
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Pogledaj kakav je gol Reus dao tom navodno najboljem golmanu trenutno, pa onda razmisli, pa onda napisi da nisi bio pri sebi kad si to napisao. Neur najbolji golman trenutno Naslusah se viceva o Ramosu nisam ocekivao nesto u vezi Nojera.
                            Naravno, znao sam da ces to napisati, pa sam zbog toga dobro razmislio da l' da napisem taj post, i eto, izgleda da sam se prevario, nisam trebao.
                            Ti imas svog miljenika (golmana), ja svog. I ulazak u raspravu ne donosi nista, ti u klin, ja u plocu.
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Kad se setim sta je sve branio u Schalke-u... Odlican golman! Top 3 trenutno na svetu, a o najboljem je vec teze raspravljati jer je to vise do licnog ukusa.

                                Comment

                                Working...
                                X