Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam neki osjecaj da ce Andre ili Jordan Ayew dati gol veceras.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Otresce ih veceras Inter samo tako , talijani su tu , ne mogu sve ni oni izgubiti , veceras kada se navuku , jao Marseju , uglavnom iako ne dobiju izvuci ce visok remi 2:2
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ne znam,iskreno sumnjam.Inter ako izvuce nereseno bice super za njih.Lose igraju,losa atmosfera,istroseni igraci i na sve to trener koji je pogubio konce pa svaku utakmicu pocinje u drugacijoj formaciji.Marsej je podigao formu na vreme,blizi su mi oni prolazu.

        edit:Sto se tice ove price Italija vs Engleska.Ne moze koeficijent da se obrne za jednu sezonu,treba italijanskim klubovima par dobrih sezona u kontinuitetu kako bi se vratili na prvo mesto.Italija da bi dostigla Englesku prvo mora da resi infrastrukturu,tu opasno kaskaju za Englezima,Nemcima i Spancima.Druga stvar koja je bitna jeste da se preispita ugovor o raspodeli para od tv prava.

        Takodje jos da napomenem sto se tice situacije sa Nemcima,prestigli su Italiju na osnovu rezultata u LE,gde im konstatno igraju dobro klubovi,i sve to iz razloga sto se pobeda u LE isto boduje kao pobeda u LS sto je za mene nebulozno.LE je takmicenje drugog ranga i samim tim bi trebalo da se manje boduje a koliko italijani cene ovo takmicenje to mislim da svi znamo.

        Za kraj jedna izjava predsednika Monpeljea "Monpelje šampion? Nemoguće. Jedino što me brine je da se ne plasiramo u Ligu Evrope. Kakvo smeće od takmičenja!“
        Last edited by Layzick; 22-02-12, 14:08.

        Comment


        • Ma ne znam , svi pricaju o losoj formi Intera ovo ono , sto i jeste tacno , ali definitivno je Marseille itekako ranjiv na Velodromu ove sezone ... Evo sad za vikend su odigrali samo 1-1 protiv Valenciennesa , a imaju vec ja mislim 6 remija iz nekih 13 meceva kuci , tako da sam siguran da Inter ima velike sanse da ode neporazen kuci .. A sad sta ce biti vidjet cemo
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Ma ne znam , svi pricaju o losoj formi Intera ovo ono , sto i jeste tacno , ali definitivno je Marseille itekako ranjiv na Velodromu ove sezone ... Evo sad za vikend su odigrali samo 1-1 protiv Valenciennesa , a imaju vec ja mislim 6 remija iz nekih 13 meceva kuci , tako da sam siguran da Inter ima velike sanse da ode neporazen kuci .. A sad sta ce biti vidjet cemo
            To su takve ekipe,uvek cuvaju igrace i losije odigraju pred meceve LS,jbg njima je ovaj dvoboj sa Interom utakmica sezone a ko je gledao Inter poslednjih 5 kola jasno im je koliko duva i na koje sve strane.

            Comment


            • Duva , ja kazem , ali Marseille je neubjedljiv od pocetka sezone , start je bio ocajan , sad je to dosta bolje , ali i dalje ni blizu onoga sto mogu .

              Uglavnom , vidjet cemo sve
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Izvuci ce Inter ovaj dvomec, nema nikakve veze sa trenutnom formom ni sa desavanjima cele sezone, potpuno nov dvomec u kojem ce Inter doneti italijanskom fudbalu treceg predstavnika u cetvrt finalu.

                Spoiler
                Neki isto imaju 0.

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Duva , ja kazem , ali Marseille je neubjedljiv od pocetka sezone , start je bio ocajan , sad je to dosta bolje , ali i dalje ni blizu onoga sto mogu .

                  Uglavnom , vidjet cemo sve
                  Slazem se,sve ce se videti veceras,nisam gledao Marsej mnogo,iskreno mi je Fra liga negledljiva ali Inter jesam i nije ih slucajno dobila Novara i Bolonja u sred Milana.

                  Comment


                  • Tesko ce se Italijani vratiti u sam vrh,Milan i Juventus mogu da se vrate,ostali tesko...

                    Comment


                    • Bazel-Bajern,imam osecaj da ce tu biti golova,Bazel ako oce dalje mora da napadne a ne da se brani pa da ceka neki kiks,kao sto obicno rade nasi klubovi i reprezentacija pa ga posle po*use.
                      A Marsej-Inter,daj boze da gresim ali mislim da ce to biti mrtva utakmica u kojoj ce jedna greska da odluci pobednika,isto tako i u revansu prognoziram.
                      Za kladionicu Bazel-Bajern iz 2 u X a Marsej-Inter 0-1
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Za Inter predivdjam da padne 1 gol, 2 maksimalno.

                        Comment


                        • Marsej je favorit vcrs, jednostavno nmg da se otmem utisku da Inter igra ocajno, ocajna forma, losa atmosfera u klubu... Marsej u ligi dobro gura i nemaju poraz na poslednjih 15 utakmica u svim takmicenjima( 12 pobeda i 3 remija)... Jednostavno su sjajni a braca Ayew igraju odlicno, kao i Valbuena, koji im je mozda i najbolji igrac...

                          A pre te tekme, gleda se Porto...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Uz svo postovanje prema tebi i tvom misljenju Marsej ne moze biti favorit provit Intera makar se svet okrenuo naopacke, ne kazem da Marsej nece pobediti, toliko je Inter ocajan trenutno da se moze svasta desiti ali jedno je sigurno, Inter je favorit.

                            Comment


                            • U ovoj trenutnoj situaciji i s obzirom da se igra u Francuskoj Marsej je definitivno favorit.

                              Comment


                              • Marseille je mali favorit veceras jer su u dosta dobroj formi u Francuskoj i igraju kuci,Inter je ocajan,ali sto se prolaza tice Inter naravno...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X