Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fanta View Post
    Dok je Falcao u ovoj formi, sigurno da ce dogurati
    Ma nije toliko bitno dal je on u formi, on je masina za golove, ali je bitno da igraci oko njega budu raspolozeni i u formi, i golovi ce padati kao kisa...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Milan i Real su već riješili prolaz. Dok će žestoko biti na utakmici APOEL - Lyon, te Benfica - Zenit. Kakav je samo utakmica bila u Rusiji, još po onakvom vremenu temperatura daleko ispod minusa + loš teren. Ali su se momci i jednog i drugog tima snašli i pružili sjajnu partiju. Nadam se da će i u Lisabonu isto igrati, da uživamo u još jednoj utakmici.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Lion prolazi sa pola snage, mnogo su jaci od APOEL-a, nazalost sto su igrali igrali su.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Lion prolazi sa pola snage, mnogo su jaci od APOEL-a, nazalost sto su igrali igrali su.
          Kako kad ce veliki as Trickovski da da 2 gola za prolaz
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Kako kad ce veliki as Trickovski da da 2 gola za prolaz
            Tanki su za Lion velika je to ekipa. Mnogo velika.

            Comment


            • Što su Moskovljani uvjereni u prolaz. Prepuni samopouzdanja najavljuju izbacivanje i Barce i Reala. Iskreno ja bih volio da prođu Real, ali preteško da ne kažemo nemoguća misija. Ja inače volim kada ove manje ekipe pobijeđuju veće.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • "Minus 10 stupnjeva Celzijevih nije isto kao plus 15. Zatim morate igrati na plastičnoj travi, što nije lako, pogotovo po hladnom vremenu"
                Puno je ljepše kada se igra na prirodnoj travi. Ipak, očekujem pozitivan rezultat sutra. Najbitnije je da ukupan rezultat bude u našu korist i da se plasiramo u četvrtfinale. Ne mislim odmarati igrače zbog hladnoće ili plastičnog terena. Imamo jaku momčad, svi igrači su u velikoj formi, a izbor ću napraviti na temelju protivničke momčadi".


                Mourinhova izjava prije sutrasnjeg matcha, a nakon njega i Coentrao je dao svoju.

                "Naravno, hladnoća bi nam mogla otežati utakmicu. Ali ne radi se samo o hladnoći i ne smijemo o tome brinuti. CSKA je jaka momčad, navikli su se na hladnoću, poznaju teren, tako da će nam biti jako teško"

                A ko zna, ako CSKA bude imao srece, mozda mogu izboriti nerjesen rezultat ali daleko od toga da imaju neke vece sanse za prolaz, pa i da sutra bude 1:0 za njih.

                Comment


                • Murinjo dao gotovo istu izjavu kao pre 2 godine kada je gostovao sa Interom u Moskvi... Veštačka trava, hladno vreme bla, bla, bla...

                  Bez 2 gola u mreži CSKA mislim da ne može da prođe...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Tanki su za Lion velika je to ekipa. Mnogo velika.
                    Znam ali voleo bih da prodje Apoel zamisli ludnicu na Kipru lecili bi se 3 dana posle prolaza.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Ma APOEL ispada, niko ih nece izvuci. Meni bi recimo bilo draze da je prosao Porto ili Shaktar, oni bi sigurno imali sanse u ovakvim trenucima. Ne kazem da ih APOEL nema, ali mnogo manje u odnosu na timove koje sam nabrojao.

                      Comment


                      • Originally posted by Fanta View Post
                        Ma APOEL ispada, niko ih nece izvuci. Meni bi recimo bilo draze da je prosao Porto ili Shaktar, oni bi sigurno imali sanse u ovakvim trenucima. Ne kazem da ih APOEL nema, ali mnogo manje u odnosu na timove koje sam nabrojao.
                        Svestan sam toga da je realnije da prodje Lion...samo sam rekao da bih voleo da prodje APOEL
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Milan i Barca su u cetvrtfinalu , mozda cemo veceras znati prije i uzvratnih utakmica jednog ili dva putnika u cetvrtfinale Lp

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Svestan sam toga da je realnije da prodje Lion...samo sam rekao da bih voleo da prodje APOEL
                            Ma znam

                            Veceras od 18h igraju CSKA i Real Madrid. CSKA ce gledati da iskoristi prednost domaceg terena i vremenske prilike koje idu njima na stranu, i uz malo srece pokusati da izbore neki pozitivan rezultat koji ce ih ostaviti u igri i u revansu. Vec sam rekao, CSKA ne moze puno traziti u ova 2 matcha sa Realom, toga su i oni svjesni, no ako nista, mozda mogu namuciti malo Madridjane. Isto tako, CSKA nije izgubio zadnjih 5 utakmica protiv Spanskih ekipa, bilo kuci ili na strani.

                            Drugi match se igra u Italiji, imedju Napolia i Chelsea. Ukoliko Napoli ima onu formu s kojom je igrao u grupnoj fazi, kada je namucio jos jedan Engleski tim, onda s pravom mogu da traze dobar rezultat ovdje i mozda cak i prolaz dalje. Chelsea nije u nekoj formi u domacem prvenstvu, a nije ni Napoli, tako da ovdje predvidjam jednu gustu utakmicu. Chelsea vjerovatno jedini ima sanse da od Engleskih klubova ide u cetvrtfinale.

                            Comment


                            • Mumi brate izvini ali nadam se da će Napolitanci večeras pred 60 000 vatrenih tifoza da razbiju rivala...

                              Već vidim kako El Matador slavi na atletskoj stazi iza gola...

                              A ne verujem da su Macariju prvo dali 2 meča zabrane vođenja tima u LŠ i da su posle žalbe Napolija kaznu povećali na još jedan meč!
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Celsi prolazi,hteli to mi ili ne...Na iskustvo
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X