Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • samo je izgledalo kao start za crveni, nista strasno cevanica o cevanicu to jest kostobran okostobran sve ostalo je gluma kao i riberi ne treba mu to da se baca i glumi

    Comment


    • Ma dajte,covek je isao na koleno namerno...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Murinjo je dva puta izbacio Bajern, ali su Bavarci najviše puta, čak 10 pobedili Madriđane.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by AleksandarD View Post
          osecali su se nemocno i uklizavali bez potrebe sva sreca pa sudija nije podlegao pritisku, kod nekog ne bi bio samo jedan crveni karton
          Dobro bre, shvatili smo da ti je Real kriminalno odgirao, ne moras hiljadu postova tome da posvetis.

          Kao prvo, Real je odigrao najlosiju tekmu sezone, a imaju dobar rezultat. Na Bernabeu ce oni sanjati Ronalda. Covek je odigrao lose danas, nije ga islo, ali toliko pljuvanje je u najmanju ruku preterano. Kada je sam pobedio Atletico niko mu nista nije rekao. Ovo mu je uz tekmu protiv Valencia-e najlosija tekma, zato da nije ni blizu Messi-a je smesno. Kao drugo, Mourinho nije ispao od Bayern-a, a gol su primili samo zato sto je on hteo da se odbrani, da je Real nastavio da igra svoju igru, siguran sam da ne bi izgubili. Teska tekma ce biti na SB-u, ali opet smatram da je Real favorit za prolaz dalje. Zna Mou sta radi, pljuvanje je sada nepotrebno, treba o Realu i Ronaldu govoriti kada se dvomec zavrsi.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ne znam sta ce sada murinjo kada su mu igraci kao pogubljeni na terenu, valjda ne mogu odigrati gove od ovoga neka im to bude jedina nada

            Comment


            • Originally posted by AleksandarD View Post
              Ne znam sta ce sada murinjo kada su mu igraci kao pogubljeni na terenu, valjda ne mogu odigrati gove od ovoga neka im to bude jedina nada
              Kao da su izgubili 5-0. Sta li si se pogubio.

              Comment


              • Odlicna utakmica sa dosta trke i tempa, napadi se smjenjuju svakih 20 sekundi, sudjenje korektno. Bayern je zasluzeno pobijedio, ali malo je reci da ovdje nije nista gotovo. Svakako da je ovaj Gomezov gol donio pobjedu, ali ja takvog napadaca ne bih nikada u timu. Pa covjek nije 3 puta posteno primio loptu, 3 sekunde je nije u stanju zadrzati, a da ne govorim o razigravanjima saigraca, o tehnici. Ono je Lahmov gol 95%, covjek sve sam odradio, probio po strani i bukvalno pogodio Gomeza. Da Bayern ima napadaca profila recimo Benzeme, jos opasniji bi bili. Real me negativno iznenadio neorganizovanom igrom. Nakon uvodnih 10-15 minuta, mislio sam da ce oni kontrolisati tekmu, ali ipak se to nije desilo. Ribery je klasa strasna, uvijek bio i uvijek razigran. Ronalda nije nista islo u utakmici, Ozil je namjestio 2 sanse Benzemi (jedna na pocetku kada je Neuer odbranio, a kasnije u zadjnoj sekundi uklizao Badstuber msm). Ali da je on mogao bolje, mogao je. Nevjerovatno je sta pritisak cini svakoj ekipi. Real opet nije dobio u Minhenu, a sada ce i El Classico. Dvije utakmice sezone za Real. Sigurno je da Real nece biti ovakav u revansu, Mourinho ce im objasniti neke stvari.

                U Madridu ce tek biti klanja.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Kaže Boris Bilić sa FTV-a:"Ako treba udvojit će ga i trojica!!!" ..........bravo majstoreeeee ;)

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Murinjo je dva puta izbacio Bajern, ali su Bavarci najviše puta, čak 10 pobedili Madriđane.
                    Iz statisticke riznice gospodjice Olje,uzivajte

                    Arbeloa je stvarno zlocinac,ali danas ipak nista konkretno uradjeno preko njega

                    Robben isto nista nije uradio.Oni koji gledaju Real znaju da je ovo ocajno i da ce sigurno biti daleko bolje na Bernabeu
                    Last edited by AK47; 17-04-12, 22:06.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Gomez kao nekada darko pancev, da mu nije takvih igraca sto sve odrade i njemu samo gurnu loptu ili on saceka odbijenu, pih, nista on nije, najlosiji centarfor i spic sto se tice velikih klubova ubedljivo

                      Comment


                      • Real je odigrao sasvim solidnu utakmicu.Bajern je jednostavno bio bolji.Na Realovom stadionu ce biti sve otvoreno.Apsolutno je sve moguce.
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Ko zna, da li je i dalje dva zuta kartona (u razlicitim utakmicama) suspenzija za naredni mec, ili je sada tri?
                          sigpic

                          Comment


                          • koliko znam jos uvek dva

                            Comment


                            • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                              Real je odigrao sasvim solidnu utakmicu.Bajern je jednostavno bio bolji.Na Realovom stadionu ce biti sve otvoreno.Apsolutno je sve moguce.
                              Kad si ti gledao Real Madrid,objasni mi malo,jer da jesi ovo sad ne bi napisao 100%
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AleksandarD View Post
                                Gomez kao nekada darko pancev, da mu nije takvih igraca sto sve odrade i njemu samo gurnu loptu ili on saceka odbijenu, pih, nista on nije, najlosiji centarfor i spic sto se tice velikih klubova ubedljivo
                                O cemu pricas ti?

                                10 golova u 12 utakmica LŠ najlosiji centarfor?

                                Comment

                                Working...
                                X