Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Znam da imaju toliko posjed, ali me uzasno nervira kada neko to naglasava kao neki vazan faktor. Eto neko ko nije sinoc gledao utakmicu kada bi pgledao statistiku, preko 700 pasova, mislio bi da je Barcelona ubila Milan a nije.
    upravo to, i jos kada krenu da hvalisaju takvu igru, kao Stanojevic sinoc npr, kao Barsa plese po terenu i slicno, mislim...
    i moram reci da mi je drago sto ima vas vise kojima je takav stil igre preko glave, posto ja u igri ''ja tebi ti meni'' ne vidim toliko lepote o kojoj svi toliko pricaju. Da se razumemo, daleko od toga da igraju ruzno, ali nije ni toliko spektakularno.
    in another life
    I will love you again, RF.

    Comment


    • Veceras mislim da Lille lagano sovlada Ruska CSKA...
      >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

      Comment


      • Zaboravih da napomenem da sam se iznenadio kada sinoc nisam video Jirgena Klopa u trenerkama.Znam zasto nije nosio trenerice.xD
        I previse mi je stalozeno delovao kada je
        Borusija izjednacila, a on se od svih trenera u Nemackoj najvise raduje za bilo koji gol.Boas je negde u rangu sa njim.
        Ispada Klop gospodin.

        Comment


        • Originally posted by Shardonnay View Post
          upravo to, i jos kada krenu da hvalisaju takvu igru, kao Stanojevic sinoc npr, kao Barsa plese po terenu i slicno, mislim...
          i moram reci da mi je drago sto ima vas vise kojima je takav stil igre preko glave, posto ja u igri ''ja tebi ti meni'' ne vidim toliko lepote o kojoj svi toliko pricaju. Da se razumemo, daleko od toga da igraju ruzno, ali nije ni toliko spektakularno.
          Posle svega vidjenog ovog leta, misljenje i rec ovog coveka ne treba niko da uzima za ozbiljno.

          Klop je car stvarno, mnogo pozitivan lik i odlican trener. Vizija igre jedna od najboljih na svetu.
          sigpic

          Comment


          • Interesantno je da se u pojedinim krajevima CG-a sinoc pucalo iz raznog oruzja kada je Pato postigao gol za 0-1.Ima kod nas mnogo navijaca Milana (neke je komentator Nebojsa Sofranac sa svojom pricom naveo na to),a ima i dosta simpatizera Barselone.

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Phenome, ne mozes ti ovde nikome govoriti sta da radi i sta da igra, to da zapamtis!

              A niko nije rekao da je Milan bio bolji, vec je vecina presrecna sto su pokazali da mogu da se nose sa Barsom na Kamp Nou s obzirom na kvote i na price o "vanzemaljcima" kojih je svima dosta.

              Sto se Mesija tice, nije video Pedra, cinjenica. To kazem ja kom je jedan od 2 omiljena igraca. On je hteo da ide do kraja i da zavrsi ali je ispalo drugacije.
              Ne razumem ovo prvo.

              Da,vecina vas je presrecna,ja radim u kladionici pa sam stavio tu kvotu na Barsu i ja pisem tekstove o Barseloni.

              Nikad ti nisi igrao fudbal vidi se.Messi je pokusao sam da zavrsi,lopta mu je pobegla iz nogu,pretrcao je Abatea i bez gledanja ubacio na 5metara nadajuci se da je neko tamo,sto je naravno ispravna odluka jer se skoro bas uvek neki drugi saigrac nadje tamo..

              O kom fudbalu vi pricate?
              Ne moze ekipa da ima 11 napadaca,mora biti golmana,odbrane,igraca veznog reda koji razigravaju ostale igrace,kako napred tako i nazad,to i jeste Xaviev i Iniestin zadatak,da se dobacuju i pokusavaju da nadju prazan prostor i da rasire odbranu Milana.
              Necu da se raspravljam o igri i zadacima pojedinaca na terenu posto to ne moze u teoriji,mora da se iskusi u praksi.Vi ne znate o cemu sve trener govori za vreme treninga i utakmica,kakve zadatke imaju pojedini igraci..nije fudbal samo da uzmes loptu 50 metra od gola i da predriblas sve i da das gol,niti je 3 pasa i gol.

              Pogledajte sa leve strane moj nick,pa red dole.Pobedili ste.

              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

              Comment


              • Originally posted by Phenom View Post
                Ne razumem ovo prvo.

                Da,vecina vas je presrecna,ja radim u kladionici pa sam stavio tu kvotu na Barsu i ja pisem tekstove o Barseloni.

                Nikad ti nisi igrao fudbal vidi se.Messi je pokusao sam da zavrsi,lopta mu je pobegla iz nogu,pretrcao je Abatea i bez gledanja ubacio na 5metara nadajuci se da je neko tamo,sto je naravno ispravna odluka jer se skoro bas uvek neki drugi saigrac nadje tamo..

                O kom fudbalu vi pricate?
                Ne moze ekipa da ima 11 napadaca,mora biti golmana,odbrane,igraca veznog reda koji razigravaju ostale igrace,kako napred tako i nazad,to i jeste Xaviev i Iniestin zadatak,da se dobacuju i pokusavaju da nadju prazan prostor i da rasire odbranu Milana.
                Necu da se raspravljam o igri i zadacima pojedinaca na terenu posto to ne moze u teoriji,mora da se iskusi u praksi.Vi ne znate o cemu sve trener govori za vreme treninga i utakmica,kakve zadatke imaju pojedini igraci..nije fudbal samo da uzmes loptu 50 metra od gola i da predriblas sve i da das gol,niti je 3 pasa i gol.

                Pogledajte sa leve strane moj nick,pa red dole.Pobedili ste.
                Zato mi stalno pucamo,kada ti postavis tiket...salim se

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Posle svega vidjenog ovog leta, misljenje i rec ovog coveka ne treba niko da uzima za ozbiljno.

                  Klop je car stvarno, mnogo pozitivan lik i odlican trener. Vizija igre jedna od najboljih na svetu.
                  Mislim da je ona mislila na komentatora Acu Štrebera Stojanovića a pomešala ga sa Stanojevićem
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Phenom View Post
                    Ne razumem ovo prvo.

                    Da,vecina vas je presrecna,ja radim u kladionici pa sam stavio tu kvotu na Barsu i ja pisem tekstove o Barseloni.

                    Nikad ti nisi igrao fudbal vidi se.Messi je pokusao sam da zavrsi,lopta mu je pobegla iz nogu,pretrcao je Abatea i bez gledanja ubacio na 5metara nadajuci se da je neko tamo,sto je naravno ispravna odluka jer se skoro bas uvek neki drugi saigrac nadje tamo..

                    O kom fudbalu vi pricate?
                    Ne moze ekipa da ima 11 napadaca,mora biti golmana,odbrane,igraca veznog reda koji razigravaju ostale igrace,kako napred tako i nazad,to i jeste Xaviev i Iniestin zadatak,da se dobacuju i pokusavaju da nadju prazan prostor i da rasire odbranu Milana.
                    Necu da se raspravljam o igri i zadacima pojedinaca na terenu posto to ne moze u teoriji,mora da se iskusi u praksi.Vi ne znate o cemu sve trener govori za vreme treninga i utakmica,kakve zadatke imaju pojedini igraci..nije fudbal samo da uzmes loptu 50 metra od gola i da predriblas sve i da das gol,niti je 3 pasa i gol.

                    Pogledajte sa leve strane moj nick,pa red dole.Pobedili ste.
                    A ti znas sta trener govori? Ja sam dogurao do kadetske reprezentacije svojevremeno tako da mi ti zasigurno ne mozes pricati o tome. Ovo sto igra Barselona moze samo neznalicama da bude prelepo besomucno dobacivanje bez prave svrhe prebacivanje seve na teren, dosadno bolesno dosadno. O protekciji ne zelim da pricam, najprljavije sportsko drustvo svih vremena, bez ikakve konkurencije.

                    Comment


                    • Originally posted by Phenom View Post
                      Ne razumem ovo prvo.

                      Da,vecina vas je presrecna,ja radim u kladionici pa sam stavio tu kvotu na Barsu i ja pisem tekstove o Barseloni.

                      Nikad ti nisi igrao fudbal vidi se.Messi je pokusao sam da zavrsi,lopta mu je pobegla iz nogu,pretrcao je Abatea i bez gledanja ubacio na 5metara nadajuci se da je neko tamo,sto je naravno ispravna odluka jer se skoro bas uvek neki drugi saigrac nadje tamo..

                      O kom fudbalu vi pricate?
                      Ne moze ekipa da ima 11 napadaca,mora biti golmana,odbrane,igraca veznog reda koji razigravaju ostale igrace,kako napred tako i nazad,to i jeste Xaviev i Iniestin zadatak,da se dobacuju i pokusavaju da nadju prazan prostor i da rasire odbranu Milana.
                      Necu da se raspravljam o igri i zadacima pojedinaca na terenu posto to ne moze u teoriji,mora da se iskusi u praksi.Vi ne znate o cemu sve trener govori za vreme treninga i utakmica,kakve zadatke imaju pojedini igraci..nije fudbal samo da uzmes loptu 50 metra od gola i da predriblas sve i da das gol,niti je 3 pasa i gol.

                      Pogledajte sa leve strane moj nick,pa red dole.Pobedili ste.
                      Pa ko si ti da ovde govoris ljudima da igraju PES i pravis se pametan? To ne radi niko, neces ni ti.

                      Znam ja da u njegovom polozaju treba uraditi to sto je on uradio ali na snimku se jasno vidi da je hteo da sutira, Abate ga je malo omeo i on je frljnuo prema Pedru i ispalo je dobro. To ne umanjuje cinjenicu da je najbolji na svetu vec znaci da je u ovoj situaciji imao srece.

                      A dobro ja znam koji su zadaci kog igraca i o tome se nije ni pricalo. Pricalo se o tome da to mlacenje lopte bez stvaranja sansi uopste nije superiorna igra kako je mnogi vide. Superiorno je ono sto su Mancesteru uradili ili 5:0 protiv Reala, ono sinoc nikako, onako bezidejno nisu izgledali jos od Celsija 2009.

                      @ Krle, opet nisam ni ja pogresio jer je i ovaj debil.

                      A mislio sam da je Stanojevic mozda dao neku izjavu povodom toga jer voli covek Barsu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        A ti znas sta trener govori? Ja sam dogurao do kadetske reprezentacije svojevremeno tako da mi ti zasigurno ne mozes pricati o tome. Ovo sto igra Barselona moze samo neznalicama da bude prelepo besomucno dobacivanje bez prave svrhe prebacivanje seve na teren, dosadno bolesno dosadno. O protekciji ne zelim da pricam, najprljavije sportsko drustvo svih vremena, bez ikakve konkurencije.
                        Pa eto zasto nam je fudbal u govnima.Kad takvi kao ti sa tim razmisljanjem dolaze do kadetske reprezentacije...

                        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                        Comment


                        • Kao navijac Junajteda kazem da su finale odigrali bez greske i da su pregazili Junajted,ali prljavija ekipa od njih ne postoji!Jesu najbolji,ali zasto ih svi forsiraju i guraju?Od Barselone se ne moze zivljeti kada sezona malo odmakne.Cak i Sofro koji je die hard navijac Milana umire od srece kada igra Barselona...nije bitan protivnik Barse jer ga on 2 puta tokom meca ne pomene,samo se o Barsi prica...tako rade skoro svi komentatori.Svi "strucnjaci" koji gostuju u emisijama stalno favoriziju i uzdizu Barsu...otvorim sportske novine,prvo sto vidim je Barsa...nadam se da ce im ova generacija sto prije propasti i da ce Gvardiola otici i truliti u nekom slabijem timu jer je ovo previse!Eto toliko.

                          Da vidimo kako ce timovi iz Mancestera otvoriti takmicenje Nadam se da ce i jedni i drugu napraviti show.

                          Comment


                          • Ma koliko neko bio uspesan,nikad mu ne bih zeleo zlo.

                            Da ovako razmisljaju i ostali,daleko bi mi dogurali u sportovima i uopste u svetu.

                            Ali ne,cim je neko bolji od nas,bolje odmah da ga pljujemo i da mu lomimo noge,a ni ne razmislimo o tome da li malo da poradimo na sebi pa mozda dostignemo nivo pomenutih...tuga.

                            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                            Comment


                            • Originally posted by Phenom View Post
                              Pa eto zasto nam je fudbal u govnima.Kad takvi kao ti sa tim razmisljanjem dolaze do kadetske reprezentacije...
                              Verujem da si ti kompetentan da to ocenis.

                              Comment


                              • Originally posted by Phenom View Post
                                Ma koliko neko bio uspesan,nikad mu ne bih zeleo zlo.

                                Da ovako razmisljaju i ostali,daleko bi mi dogurali u sportovima i uopste u svetu.

                                Ali ne,cim je neko bolji od nas,bolje odmah da ga pljujemo i da mu lomimo noge,a ni ne razmislimo o tome da li malo da poradimo na sebi pa mozda dostignemo nivo pomenutih...tuga.
                                Kad neko odigra na nivou pomenutih i zaustavi ih, dobija ili crveni ili penal ili mu ne sude penal, dva, cetiri i sta onda raditi, nista.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X