Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asad jopet gledamo golove i sporski pregled
    toes ovde na terevizoru u rumunjskoj kavani
    doxe dabomen u smeni radi ona komfrčasta konobarica
    svelkim sisama smalim tesnim minićom i sobilatim dekoltejom
    pa
    ondak
    nije nikoji lu damu pane napamet
    disprembacuje na teniski program
    jar zna dabi omak pojo marinjanje






    lutajući reporter tuta bugarin
    nežno šapće sneguljici
    dok patuljci ruju
    u rudnici

    Comment


    • Ne vidim razlog za toliko spustanje Boasa,covek jeste kriv za neke stvari,ali ne verujem da bi i neki drugi trener bolje prosao.Nije vise Celzi ono sto je bio.Takodje,ne vidim razlog za toliko uzdizanje italijanske serije A.Milan je dobio raspali Arsenal,a Napoli je dobio raspali Celzi.Kad budu dobili neku ekipu u kojoj je normalno stanje,onda neka se uzdizu.Svaka njima cast i za ove pobede,ipak su to Arsenal i Celzi,iako posrnuli,veliki su to klubovi,ali videcemo kako ce Italijani proci u QF...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Sta ste napali toliko na Boas-a, covek nema ekipu uopste...Lampard je u poznim godinama, ne mogu vise on i Drogba, a Essien-a su povrede unistile...Treba njima ceo tim renovirati, pa onda suditi o njemu..
        Potpuno se slazem sa ovim! Chelsea mijenja trenere kao carape i rijetko koji uspije sta napraviti, to je znak da je do ekipe, a ne do trenera.

        Comment


        • Pa bas je zbog toga vecinom do uprave koja menja trenere ... Umesto da nadju jednog trenera i da ga imaju 3-4 sezone mozda bi nesto i napravili , realno su trebali Ancelotija ostaviti na klupi
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Boas je imao ogroman propust veceras, suprotstavio se onakvoj vezi Napolija sa Ramiresom i Raulom po sredini od kojih nijedan nije defanzivno bog zna koliko dobar, jeste Esijen mozda bio rovit cak i Lamps ali to ga je kostalo ovoga veceras, nije iskljuceno da bi opet izgubili ali ne bi se Inler i Hamsik onako igrali da su imali ispred sebe Esijena i Frenka, njih dvojica bi pokrili 'ektar one livade i mnogo bi Napoli imao problema. Sam je kriv.

            Comment


            • Tesko da bi se ROVITI Lampard i Esijen proslavili protiv Hamsika i Inlera...
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                Tesko da bi se ROVITI Lampard i Esijen proslavili protiv Hamsika i Inlera...
                U svakom slucaju puno bolje nego ova dvojica. Shvatio je on to ali je malo zakasnio 70. minut pogledaj dve izmene ;)

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  U svakom slucaju puno bolje nego ova dvojica. Shvatio je on to ali je malo zakasnio 70. minut pogledaj dve izmene ;)
                  To sta bi bilo,samo Bog sad zna. Uglavnom,Celsi se raspada...ne verujem da je samo do one dvojice. ;)
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by Bogi View Post
                    Najveca prednost dobrog trenera je da prepozna kvalitete igrackog kadra i da na osnovu toga stvori formacijski i takticki plan. Ali opet, ne vidim zasto ne bi igrao 4-3-3. Ima Esiena, ima Romeua, koji sasvim dobro mogu igrati zadnjeg veznog u takvom sistemu. Ima Lamparda, Ramiresa, Mairelesa koji igraju ispred defanzivnijeg veznjaka. Mata moze na krilnoj poziciji da igra, moze ofanzivnog veznog. U Valensiji je imao sirok spektar zadataka na terenu na svakom mecu. Rekonstrukcija veznog reda i krilnih pozicija treba Celziju, sveza krv, doza drskosti naspram ove pasivnosti. Ako ose Viljas-Boas aktivno ukljuci u sastavljanje tipa trazeci igrace koji mu zaista trebaju, moze uraditi dosta toga. Po mom misljenju morali su da kupe Mutinja, a ne da se opterecuju Kakom, Modricem i ostalima koji su imali manje sanse da se nadju u Celziju iz niza razloga.
                    Jednostavno je nemoguce igrati kvalitetan i dobar fudbal sa 4-3-3, i trenutnim igracima koje on ima... On je u Portou imao odlicnog kreativca u vidu Mutinja koga si i naveo (da su njega doveli druga bi pesma bila).. Meireles jednostavno je fizicki slab, o cemu sam ja pricao i dok je igrao za Liverpul kada su govorili da je svetska klasa, a ne moze da izdrzi duze od 80min na terenu, plus ima 29 godina, a to su vec pozne godine. Lampard je nije kreativac, vec klasican engleski igrac drvoseca, ofanzivni vezni igrac, takodje u poznim godinama, o ostatku veznog reda ne bi da pricam... Oni imaju trojku za napred, Mata, Staridz i Drogba koji je takodje na zalasku karijere, a Tores je nebitan lik u ovom trenutku... Mnogo treba da se ocekuje od mladog Mekehrana koji je izuzetno talentovan i trenutno na pozajmici u Svonsiju, i njemu treba pruziti sansu ako se dobro pokaze na pozajmici..
                    Ja sam dosta pratio Porto prosle sezone, i poznajem taj sistem, i znam vrlo dobro da to ne moze da zazivi u Celsiju, osim ako se ne dovedu adekvatni igraci za to, pre svega kreativac i napadac...

                    @Nash Guarinu je upravo AVB spasao karijeru, jer taj decko uopste nije igrao pre dolaska AVB-a... E sad razlog zasto on ne igra dobro ove sezone treba traziti u rotaciji koju je koristio Pereira, gde su se Bellushi, Souza, Defour i Guarin, konstanto rotirali... Ovaj se posle povredio, i kasnije se na njega nije racunalo sto je velika greska, jer je on po meni fantastican fudbaler. A posle je i prodat, i valjda ce spasiti karijeru... I u pravu si za AVB-a, on kad je otisao totalno druga prica, ja svaki put kidam zivce kad vidim Hulka na poziciji napadaca. Od onog Pereire nesposobnijeg trenera nema, sve sto je AVB napravio, on je usrao totalno...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Nego,sta mislite o sutrasnjim mecevima?
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Sta ste napali toliko na Boas-a, covek nema ekipu uopste...Lampard je u poznim godinama, ne mogu vise on i Drogba, a Essien-a su povrede unistile...Treba njima ceo tim renovirati, pa onda suditi o njemu..
                        Bit ce zanimljivo pogledati Basel i Bayern. Bayern nema neku dobru formu u bundes ligi, a Basel je upravo nas izbacio, tj oteo nam drugo mjesto i zbog toga se nadam da ce da idu maksimalno dobro sutra i da nam obje ekipe prirede odlicnu tekmu
                        Sto se tice druge utakmice, volio bi da Inter dobije, zbog Ranieria.

                        Comment


                        • pravimo se ludi
                          kida ni negledamo fudbal
                          na terevizoru u rumunjskoj kavani
                          jarse u smeni radi i ona komfrčasta konobarica
                          svelkim sisama smalim tesnim minićom i sobilatim dekoltejom
                          a
                          usvari
                          miti samo čekamo
                          nećeli koji mladžani krelac
                          dase napravu pametat pa disprembacu na kanal steniskim utaknicama
                          pa
                          damuse mal naprmcamo keve





                          lutajući reporter tuta bugarin
                          nežno šapće sneguljici
                          dok patuljci ruju
                          u rudnici

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Boas je imao ogroman propust veceras, suprotstavio se onakvoj vezi Napolija sa Ramiresom i Raulom po sredini od kojih nijedan nije defanzivno bog zna koliko dobar, jeste Esijen mozda bio rovit cak i Lamps ali to ga je kostalo ovoga veceras, nije iskljuceno da bi opet izgubili ali ne bi se Inler i Hamsik onako igrali da su imali ispred sebe Esijena i Frenka, njih dvojica bi pokrili 'ektar one livade i mnogo bi Napoli imao problema. Sam je kriv.
                            Ne znam uopste sta je razmisljao kad je spremao taktiku i sta je ocekivao sa startnom veznom trojkom Malouda, Meireles, Ramires.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Ne znam uopste sta je razmisljao kad je spremao taktiku i sta je ocekivao sa startnom veznom trojkom Malouda, Meireles, Ramires.
                              Tragikomedija. Mada mislim da mu je Mata igrao tog isturenog veznog ali svejedno, bilo koja trojka od te dve ne bi mogla da u defanzivi odradi posao protiv Hajduka iz Kule a kamoli protiv Napolija.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Tragikomedija. Mada mislim da mu je Mata igrao tog isturenog veznog ali svejedno, bilo koja trojka od te dve ne bi mogla da u defanzivi odradi posao protiv Hajduka iz Kule a kamoli protiv Napolija.
                                Jeste ali pogledaj Esienu ledja i gde ces kud' ces kako da ga zaobidjes?? Lamps unese sigurnost i rutinu i molim lepo do vidjenja bar bi malo drugacije bilo.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X