Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Young Buck View Post
    Pa nisu ludi da daju Odena koji bi mogao u naredne nekolike godine da bude medju boljim centrima lige,on je jos mlad igrac i siguran sam da bi vec ove sezone mogao da napravi boom kao sto je Oldriz napravio prosle...samo da ga povrede ne sputavaju!Od kad je doso u NBA nije imo jedne krstene sezone!Uz zdravog Odena i B-Roy a Blazersi bi ove sezone mogli biti medju 5 timova na Zapadu...
    Ma Roja ce amnestirati 99% 15 miliona je ipak puno za 20 minuta koliko igra. A sa njima dvojicom su oni legitimni konkurenti na zapadu.

    Comment


    • Steta ako ga amnestiraju,on je po meni najbolji igrac Portlanda u prethodnih 5 godina i mislim da zasluzuje jos jednu sansu! E sad neznam kakvo mu je stanje sa kolenima i ima li problema sa jos nekim povredama.Siguran sam da ga nece amnestirati iako im oduzima mnogo novca on je strasno dobar igrac i ima vremena da dokaze da nije za bacit!

      Updating one more story from earlier: Bulls linked with lots of 2s/3s but I'm told they'd be quite eager to have a crack at Vince Carter Ako ga dovedu moracu opet pocet da navijam za Bullse A I R B U L L

      Comment


      • Originally posted by Young Buck View Post
        Steta ako ga amnestiraju,on je po meni najbolji igrac Portlanda u prethodnih 5 godina i mislim da zasluzuje jos jednu sansu! E sad neznam kakvo mu je stanje sa kolenima i ima li problema sa jos nekim povredama.Siguran sam da ga nece amnestirati iako im oduzima mnogo novca on je strasno dobar igrac i ima vremena da dokaze da nije za bacit!

        Updating one more story from earlier: Bulls linked with lots of 2s/3s but I'm told they'd be quite eager to have a crack at Vince Carter Ako ga dovedu moracu opet pocet da navijam za Bullse A I R B U L L
        Ako ga dovedu ja odoh da se napijem u ime sampiona istoka Daj boze! Go Vince go!

        Comment


        • Bezi bre, kakav Vince, samo nam jos fali ujedinjenje Mac-a i VC-a. Bilo bi do jaja, al' da je 2000. godina u pitanju. Hill-a bih sa druge strane vrlo rado voleo da vidim u timu, jedan od mojih omiljenih igraca, moze da igra jos najmanje 3 godine u kakvoj je kondiciji.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • ma sta bezi, to bi bilo super VC i Mac o.O ohohho u pravu si za to da je 2000. ali jbg bice 2012

            Comment


            • Valjda Blejzersi nisu ludi da puste Odena... Mada je ovo kao neki deja vu, Bill Walton je isto u Blejzerima pauzirao dve godine, pa kad se vratio dominirao u skokovima i blokadama... Ovo za Vince-a, pfff ne znam jeli to pametno, ali nadam se da se nece desiti...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • nzm, 9 miliona godisnje ce dobiti Oden , za igraca koji 4 sezone igrao 82 partije, deluje mnogo. ali kad se pogleda nestasica '' pravih '' centara u ligi, i koliko je Oden bio dominantan u odbrani kada je igrao, onda mu je bas to prava cena...

                Comment


                • Ma kod njega je najveci problem bio sto je posle prve operacije kolena, poceo odma za sledecu sezonu da radi u teretani i prebrzo nabio mnogo veliku kilazu i misice, i kolena su opet stradala, slican slucaj sa Bynum-om... Posle, ostale povrede su samo nastavak njegove do sad nesrecne karijere...
                  Ali mlad je, iako po faci izgleda kao da ima 35 god, ali ima vremena za njega...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • In early stages of free-agent dialogue, Jamal Crawford has heard from the Hawks, Pacers, Magic, Bulls, Hornets and Nets, says a source.
                    Krenule ekipe u lov na Jamal-a

                    Predvidjam da ce da ode u Netse
                    Last edited by Ljuba90; 05-12-11, 16:26.

                    Comment


                    • U sta su krenule Ljubo?



                      Ja mislim da ce u Pacers-e. Ili ce sad doci Boki legenda da nam kaze kako on, Nene, Battier i Paul dolaze u Heat.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Lov

                        Who tha f*ck is Boki?

                        Ja zelim da svi zivi idu u Netse,da bi D-Will tamo ostao...

                        Comment


                        • Ja mislim da su krenule u high

                          Voleo bih da ga vidim u Bullsima.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • @Mac
                            Ko je Boki koji će sa svim onim igračima u Heat?

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Ja mislim da su krenule u high

                              Voleo bih da ga vidim u Bullsima.

                              No, no, no, no, noooooooooooooooooooooo...




                              Bane, pojavice se on sam kad krene Free Agency, pa cete videti i sami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                No, no, no, no, noooooooooooooooooooooo...




                                Bane, pojavice se on sam kad krene Free Agency, pa cete videti i sami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
                                Samo da sedne Dalembert i mozete 2 Kroforda da dovedete

                                Comment

                                Working...
                                X