Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze se reci da smo dobili prvu veliku vest, Deron NECE potpisati novi ugovor sa Nets-ima!
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Ce ga odmah trejdovati ili ce cekati kraj sezone,pa da ode za dz...?

      Comment


      • Verujem da ce cekati kraj sezone, ali da sacekamo da se prvo ratifikuje novi CBA, ovako su sve bukvalno samo nagadjanja.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Ja sam citao nesto da Boston zeli Ronda da trejduje,i da nekako docu do CP3-a...

          Comment


          • Haslem reveals that M Miller recovering from hernia surgery, out 8 weeks, which might all but seal an amnesty fate.

            A, Miller vrlo moguce zavrsio svoju epizodu u Heat-u...
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by VuK023 View Post
              Ja sam citao nesto da Boston zeli Ronda da trejduje,i da nekako docu do CP3-a...
              i ja sam to cuo
              Nego evo citam Clippersi zainteresovani za Howarda? Sta mislite o tome?

              Comment


              • Vec smo pisali o CP-u i ustanovili da je njegov prelazak u Boston gotovo nemoguc. Nema logike dolaziti u ekipu ciji okosnicu cine tri veterana, a pritom, i da dodje, morali bi da mu dovedu jos jednu veliku zvezdu, a za tako nesto nema mesta u salary cap-u, a da dovedu nekog u trejdu ne mogu, jer nemaju cime da trguju...

                Btw, Lakers-i bi morali da se odreknu pola ekipe ukoliko zele Dwight-a u svojim redovima, al` takav igrac je zlata vredan, uz Lebron-a najproduktivniji igrac u NBA-u, covek tim, i jo 5-ica, ne moze bolje...
                Verovatno bi morali da daju Andrew-a, LO-a, Ron/Shannon (ako potpise novi ugovor), pare + buduci pikovi.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Originally posted by Ernesto View Post
                  Vec smo pisali o CP-u i ustanovili da je njegov prelazak u Boston gotovo nemoguc. Nema logike dolaziti u ekipu ciji okosnicu cine tri veterana, a pritom, i da dodje, morali bi da mu dovedu jos jednu veliku zvezdu, a za tako nesto nema mesta u salary cap-u, a da dovedu nekog u trejdu ne mogu, jer nemaju cime da trguju...

                  Btw, Lakers-i bi morali da se odreknu pola ekipe ukoliko zele Dwight-a u svojim redovima, al` takav igrac je zlata vredan, uz Lebron-a najproduktivniji igrac u NBA-u, covek tim, i jo 5-ica, ne moze bolje...
                  Verovatno bi morali da daju Andrew-a, LO-a, Ron/Shannon (ako potpise novi ugovor), pare + buduci pikovi.
                  Ali, prvo moraju da naprave trade za Kwame-a.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Kako nemaju veze? Butler-a hoce i Miami, ne samo Chicago. A, sto se tice veze Wade-a i Butler-a....dobro se poznaju i Butler je sam rekao da ne odbija mogucnost da se vrati u Miami.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Ali, prvo moraju da naprave trade za Kwame-a.
                      Vec smo rekli da Kwame kod vas dolazi gde ce zajedno sa Rose-om da cini najbolji big/small man u istoriji. Prepisace Kobe-a i Shaq-a k`o iz pic*e.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Kako nemaju veze? Butler-a hoce i Miami, ne samo Chicago. A, sto se tice veze Wade-a i Butler-a....dobro se poznaju i Butler je sam rekao da ne odbija mogucnost da se vrati u Miami.
                        Covek je jasno rekao da zeli da ostane u Chicago-u, nigde se ne spominje Miami.



                        Erni, aludirao sam na cuveni trade za Gasol-a.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Covek je jasno rekao da zeli da ostane u Chicago-u, nigde se ne spominje Miami.



                          Erni, aludirao sam na cuveni trade za Gasol-a.
                          Poznavajuci Mitch-a utopice on Ratliff-a za Dwight-a.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Kako kazu, CP3 hoce da ga trejduju u Knicks-e. Mislim da bi to bio los potez za NO jer NY nema nista vredno da ponudi. Ne znam kolko CP zaradjuje, ali mislim da bi pametnije bilo da ga zadrze dok mu ne istekne ugovor, pa da uzmu nekog solidnog FA sledece leto.

                            Sa druge strane, bilo bi mi izuzetno drago da predje u NY

                            Comment


                            • Originally posted by lenjivac View Post
                              Kako kazu, CP3 hoce da ga trejduju u Knicks-e. Mislim da bi to bio los potez za NO jer NY nema nista vredno da ponudi. Ne znam kolko CP zaradjuje, ali mislim da bi pametnije bilo da ga zadrze dok mu ne istekne ugovor, pa da uzmu nekog solidnog FA sledece leto.

                              Sa druge strane, bilo bi mi izuzetno drago da predje u NY

                              Zar nije bolje da zarade nesto na njemu, nego da im ode sledece godine kao FA? Zaradjuje oko 16 miliona ove godine.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • O tome sam rekao nema sanse da lakersi dovedu howarda jer ce morati da daju mnogo za njega... CP ne verujem da ce preci i u knickse,jer i tamo nista nece uraditi,jednostavno u knicksima niko ne igra odbranu,melo amare nezainteresovani....

                                Comment

                                Working...
                                X