Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Izgleda da nam dolazi Jamal u S&T-u oko Ronnie-a. Rekao sam da ga ne zelim, ali na pomisao da ce on i Derrick igrati u tandemu, svrsavam.

    Oslabljenji u svakom pogledu. Moze on da bude ofanzivno sta god hoce zamisli ga kako cuva Flash-a, koliko je to meni smesno.

    Comment


    • Thibs ga je licno zvao, a ako uzmes sve u obzir, Jamal ima potencijal da bude odlican odbrambeni igrac. Ako cemo realno, kojeg je on to trenera imao da ga je terao da igra odbranu? Duge ruke, brzina, visok za svoju poziciju, odlicne atletske sposobnosti, valjda ce Thibs to znati da iskoristi.


      I, uzmite ovu informaciju sa rezervom, nije toliko pouzdan lik.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by lenjivac View Post
        Woj


        Sad postoje velike sanse da Butler zavrsi u San Antoniu
        Ili Nets-i-i i Clippers-i za 7 miliona ili Bulls-i i SA za MLE. Videcemo...
        Last edited by Ernesto; 07-12-11, 19:41.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Thibs ga je licno zvao, a ako uzmes sve u obzir, Jamal ima potencijal da bude odlican odbrambeni igrac. Ako cemo realno, kojeg je on to trenera imao da ga je terao da igra odbranu? Duge ruke, brzina, visok za svoju poziciju, odlicne atletske sposobnosti, valjda ce Thibs to znati da iskoristi.


          I, uzmite ovu informaciju sa rezervom, nije toliko pouzdan lik.
          Ne znam za tebe, ali ja imam utisak da bi nam sa njim backcourt bio premali pogotovo za igru sa nekim fizicki nadmocnim protivnikom. Postizace njih dvojica 40 ppg, ali ce nas svaki fizicki jaci 1 ili 2 unistiti sa druge strane. Hajde valjda Thibs zna sta radi, do sada je sve potrefio.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Thibs ga je licno zvao, a ako uzmes sve u obzir, Jamal ima potencijal da bude odlican odbrambeni igrac. Ako cemo realno, kojeg je on to trenera imao da ga je terao da igra odbranu? Duge ruke, brzina, visok za svoju poziciju, odlicne atletske sposobnosti, valjda ce Thibs to znati da iskoristi.


            I, uzmite ovu informaciju sa rezervom, nije toliko pouzdan lik.

            Gde ce sad pri kraju karijere da se uci odbrane... Bogans i Brewer su vrhunski odbrambeni igraci, osetice to Chitown a glavna snaga vam je odbrana, pusti Rouza pusti sve, odbrana je ono sto je vas je dovelo do finala istoka prosle godine.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Gde ce sad pri kraju karijere da se uci odbrane... Bogans i Brewer su vrhunski odbrambeni igraci, osetice to Chitown a glavna snaga vam je odbrana, pusti Rouza pusti sve, odbrana je ono sto je vas je dovelo do finala istoka prosle godine.
              To je fakat, ali ne moze se sa "nekreativnim" bekom dalje od finala istoka iako su 4 utakmice u seriji bile na jednu loptu. Postoji mnogo boljih opcija od Jamal-a, to stoji, ali moze to mnogo dobro da izgleda. Evo sad je tu i Jefferson, J-Rich... Videcemo, meni ce samo biti krivo ako ni ne pokusaju da dodju do Afflalo-a, Young-a i Mayo-a.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                To je fakat, ali ne moze se sa "nekreativnim" bekom dalje od finala istoka iako su 4 utakmice u seriji bile na jednu loptu. Postoji mnogo boljih opcija od Jamal-a, to stoji, ali moze to mnogo dobro da izgleda. Evo sad je tu i Jefferson, J-Rich... Videcemo, meni ce samo biti krivo ako ni ne pokusaju da dodju do Afflalo-a, Young-a i Mayo-a.
                Moras da uzmes u obzir da ce Majami ove sezone biti sigurno jaci bez obzira na to da li ce i kako promeniti roster. Verovatno ce redje upadati u prazne minute kada se igra dug napad bez resenja a Chitown je pre lagano zaustavljao te napade a sada ce morati da udvaja Vejda ako je Jamal na terenu i eto prostora. Naravno ako dodje.

                Comment


                • Izgleda da GSW ispada iz price oko trade-a Paul-a, ne zele da se odreknu Steph-a.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Originally posted by Ernesto View Post
                    Izgleda da GSW ispada iz price oko trade-a Paul-a, ne zele da se odreknu Steph-a.
                    Hrabar potez, a i dovoljan im je Chandler za PO. Bar po meni.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Hrabar potez, a i dovoljan im je Chandler za PO. Bar po meni.
                      A zamisli da uvaljaju Steph-a (i sta jos treba uz njega, ali da zadrze Monta-u) za Paul-a + Chandler. Smrt ekipa.
                      Last edited by Ernesto; 07-12-11, 20:38.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Originally posted by Ernesto View Post
                        A zamisli da uvaljaju Steph-a (i sta jos treba uz njega, ali da zadrze Monta-u) za Paul-a + Chandler. Smrt ekipa.

                        Steph im je lice fransize, mozda nije trenutno jaci od Pola ali niko ne moze da mi garantuje da nece biti, u defanzivi je puno losiji ali ima puno bolji sut za 3. Naravno sa elbow-a ne moze niko Polu ni prici ali ako Steph odradi defanzivu kroz kilazu koju ce da nabije bice top 3 plej, uskoro.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Steph im je lice fransize, mozda nije trenutno jaci od Pola ali niko ne moze da mi garantuje da nece biti, u defanzivi je puno losiji ali ima puno bolji sut za 3. Naravno sa elbow-a ne moze niko Polu ni prici ali ako Steph odradi defanzivu kroz kilazu koju ce da nabije bice top 3 plej, uskoro.
                          Nije njima problem da daju Steph-a za Paul-a, nego se oni plase da im CP ne utekne na kraju sezone jer mu istice ugovor, time bi izgubili i Steph-a i Paul-a. Mnogo je manji rizik sa Steph-om jer on ima ugovor na jos 3 sezone.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Originally posted by Ernesto View Post
                            Nije njima problem da daju Steph-a za Paul-a, nego se oni plase da im CP ne utekne na kraju sezone jer mu istice ugovor, time bi izgubili i Steph-a i Paul-a. Mnogo je manji rizik sa Steph-om jer on ima ugovor na jos 3 sezone.
                            Ma znam da nije. CP je sigurno top5 igrac trenutno, najbolji plej sve to stoji ali gledano u buducnost ja bih debelo razmislio da li bih se odrekao Steph-a.

                            Comment


                            • Evo sad upravo citam kako Ken pominje extend and trade opciju. Dakle, ocigleno GSW trazi garanciju, odnosno, da CP prvo produzi ugovor sa NOH pa tek onda da se izvrsi trade.
                              Tako bi bili sugurni da mogu da grade fransizu oko CP-a naredne tri godine, a ne da se desi da im pobegne posle godinu dana.
                              Ali male su sanse da ce doci do toga.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • evo i ja samo da se ukljucim malo u nba ako dozvoljavate
                                veliki sam fan nba-a kosarke skoro 23 godina pratim i odmalena sam veliki fan lejkersa,a za njih sam poceo navijati od kako je divac poceo da igra za njih a moj omiljeni igrac je kobe;)

                                Comment

                                Working...
                                X