Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • samo ne u lejkerse

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Ima li nekih najava za neki trejd vezano za Boston? Za koga biste vi uvaljali Ronda??
      Mislim da je Danny vec rekao da ne zele da trade-uju Rondo-a. Moguce da je vec bilo razgovora oko trade-a i da Danny nije zadovolja ponudom.
      Mislim da ove godine Boston nema mnogo prostora za manevar, cap im je pun, imaju mnogo veterana i nemaju cime da trguju.
      Cini mi se da ce morati da cekaju kraj sezone kada KG-u i Allen-u isticu ugovori, kako bi mogli da krenu u neki ozbiljniji rebuild.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Unrestricted free agent T.J. Ford is leaning toward signing with the San Antonio Spurs, according to league source.
        Roger Mason Jr. is leaning toward signing with the Washington Wizards, according to league source.
        Earl Watson is leaning toward signing with the Atlanta Hawks, according to a league source.

        Malo nezvanicnih informacija...
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • E da oce Paul otici u Clipperse to bi bilo do jaja! Ako oce njega moraju se odreknuti dobrih igraca npr. Gordon-Bledsoe-Jordan za Paula-a.Nece NO ni u ludilu davati najboljeg igraca za neke tamo lunje sto ce da upropaste fransizu! Jbg ako oce naj pleja moraju se odreknuti svojih naj igraca.

          Comment


          • takodje bih volio da Jamal dodje u Bullse kao i J-Rich...mislim da se zbog ove dvojice nebi morali odreci dobrih igraca!

            Comment


            • Drago mi je sto ce Tmac preci u Atlantu (moj drugi najomiljeniji tim na istoku posle Bullsa ;) ) imace on solidnu minutazu tamo.
              Sto se tice Bullsa vise bi voleo da vidim J Richa pre nego Jamala pogotovo ako im je u planu da bude startna 2ka?! Afflalo bi naravno bio najbolja opcija.

              Sta se desava sa ovim igracima Nuggetsa sto imaju ugovore u Kini kad se njima zavrsava sezona, i kad i kako postoji mogucnost da se oni prikljuce Nba timu?
              Last edited by PeXy3; 08-12-11, 01:26.

              Comment


              • Zanimljivo.
                Kings source confirms Sacramento has offered four-year deal at midlevel exception ($20 million) to Chuck Hayes and optimistic he'll accept.
                sigpic

                Comment


                • The #Celtics are close to reaching an agreement to bring Marquis Daniels back this season, according to two sources.
                  Boston's delivered New Orleans multiple 3-team trade scenarios for CP3, trying to find something acceptable to Hornets, sources tell Y!
                  Clippers management has assured Eric Gordon that he will not be included in any trade package for Chris Paul, league source tells Y!


                  Ipak ni GS, ni LAC ne zele da se odreknu svojih mladih zvezda, tako i treba.



                  EDIT: Butler zeli u Chicago i prihvatice daleko vise para. Butler i Jamal? Hmmm...
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Chuck Hayes ako dodje u Sacramento to znaci da se odricu Dalambera!

                    Comment


                    • Sta ocekujete od Jana i Rikija ove sezone,dali ce se naigrati ?

                      Comment


                      • Originally posted by brankokg View Post
                        Sta ocekujete od Jana i Rikija ove sezone,dali ce se naigrati ?
                        Jan je idealan fit Dzonu Volu i cenim da ce imati bar 15 minuta ove sezone ako ne i vise, dok ce Riki u pocetku igrati puno ali kad shvate koliko je ocajan padace mu minutaza.

                        Comment


                        • Ko ima ESPN Uk,neka zna da ce 25.decembra moci gledati direktno meceve NY-Boston od 18.00,Dalas-Majami 20.30, Lejkers-Cikago od 23:00 i Oklahoma-Orlando 02:00.

                          Comment


                          • Sto se tice Paula, zaista ne verujem da ce GSW ponuditi nesto dobro, osim Curry-a, ali decko je ipak mnogo talentovan i mlad i sto rece LBJ, ne bi bio pametan potez da se odreknu tako dobro pleja koji ce ove godine sigurno biti lice franshize, a Paul za Montu, gotovo nemoguce, osim ako menadzment NOH nije na drogama pa prihvate to..
                            Drago mi je sto Klipersi nece dati Gordona, to bi bila velika greska, on i Blake ce biti sjajan tandem a tu dodajte mladog Bledsoa koji ce biti sjajan u narednim godinama, tako da njima prakticno ne treba plej tj Paul, a videcemo ko ce vec igrati SF naredne sezone u njihovom timu..
                            E sad sto se nas tice, vidim da ce Mac verovatno u Atlantu, znaci Butler ili Jamal ??? Tough call, mada cemo sigurno pokusavati da dovedemo nekog drugog SG-a, Afflalo bi nam legao ko budali samar...
                            A Veseli ce verovatno ucestvovati na Slam Dunk Contest-u 2012, ako se bude odrzao all-star ove sezone...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Najava prvog dana...



                              Dallas i Chicago



                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • ma majami-dalas najaca tekma za otvaranje nove sezone u nba

                                Comment

                                Working...
                                X