Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad treba cekati do pocetka sledece nedelje da ovi odluce sta ce da rade. Woj i Stein su dobili neke info da ce igraci odbiti ponudu, navodno imaju preko 200 glasova za desertifikaciju. Ako prihvate, sezona ce poceti 15. decembra i igrace se 72 tekme.

    Kao sto T-Mac rece, ponuda vlasnika jedva da je i promenjena, sad je samo pitanje dal je vecina igraca za ovakav dogovor ili su spremni da izgube celu sezonu.

    Moguce je da danas agenti pocnu sa procesom desertifikacije za sta treba 45-60 dana

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Al' smo se istrcali sinoc, Stern nije promenio ponudu gotovo ni za pedalj... Sto je najtuznije, ja dam glavu da je on zeleo da modifikuje neke stvari, ali nije mogao jer nema podrsku.
      Znas kako? I treba Stern da ih jebe. Ako ovo ne prihvate nece biti sezone. Nek se tera stoka.

      Comment


      • Ljubo, ja to govorim vec 4 meseca. Ako dodje do desertifikacije em nece biti sezone, em ce igraci dobiti kurac od 40% BRI-a i ultra hard cap. Ja stvarno ne mogu da verujem da neko moze da bude toliko glup.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Ljubo, ja to govorim vec 4 meseca. Ako dodje do desertifikacije em nece biti sezone, em ce igraci dobiti kurac od 40% BRI-a i ultra hard cap. Ja stvarno ne mogu da verujem da neko moze da bude toliko glup.
          Apsolutno prava rec-GLUP. Mi odavde vidimo da ce biti kako Stern hoce i nikako drugacije. A oni se prave pametni...

          Comment


          • Ajde malo da iskuliramo sa lockoutom. Veceras se igra 131 utakmica u koledz kosarci i valjalo bi ispratiti dosta velikih talenata

            Napisacu nesto o timovima i igracima koji igraju u 1 sat posle ponoci po nasem vremenu-North Carolina,Kentucky i Connecticut(proslogodisnji sampion).

            Obratiti paznju na sledece igrace:

            - North Carolina -

            Kendall Marshall, odlican organizator igre i glavni motor ove ekipe. Uvek prvo gleda da doda saigracu. Nije preterano talentovan, ali je neverovatno bitan za ovaj tim.

            Sledi John Henson, strasan atleta. Prva runda drafta zagaranotvana, oko sredine. Odlican PNR igrac, ali slabiji sa perimetra. Meni jako zanimljiv.

            Tu je i freshman James McAdoo, ako pokaze ove sezone zasto je regrutovan u ovaj tim i potom izadje na draft, mnogi mu prognoziraju top10. Takodje fizicki mocan igrac. Veliki potencijal.

            Pod kosem je sjajan centar - Tyler Zeller. Prosle sezone je eksplodirao i bio jedan od glavnih igraca ove ekipe. Svestran igrac, od kojeg uvek mozete ocekivati da pruzi 200% svojih mogucnosti. Moja prognoza je da ce biti na zalasku prve runde drafta.

            I na kraju, po mom misljenju trenutno najbolji koledz igrac - Harrison Barnes. Prosle sezone je slabije poceo i odma bio proglasen za busta. Kako je sezona odmicala covek je pokazao da ce biti veliki igrac. Top3 na draftu, a ja mislim da ce biti prvi pick. Porede ga sa Dengom. Sto je svakako velika cast. Talentovaniji je od Luola, jos "samo" treba to da pokaze. Igra veoma zrelo, ima pravi stav prema igri. Sve u svemu - kompletan igrac.

            - Kentucky -

            Michael Gilchrist, freshman sa sjajnom radnom etikom. Strasan odmbrabeni igrac, od kojeg se ocekuje veliki napredak i u napadu, pogotovo kad je sut s' polja u pitanju. Ako izadje na draft, prva runda zagarantovana.

            Jos jedan freshman, Anthony Davis. Dosta strucnjaka ga smatra najtalenotvanijim igracem sa koledza. Ima visok kosarkasi IQ, fizicki mocan, ako izuzmemo nedostatak misica koji ce lako da se nabace. Dugacak raspon ruku. Mnoge podseca na Bosha. Definitivno dijamant koji treba brusiti.

            Treba spomenuti i Doron-a Lamb-a koji mozda nije najtalentovaniji igrac u ovoj ekipi, ali jedan je od najvaznijih. Motor ekipe i strasan odbrambeni igrac.

            Sledeci je Marquis Teague. Mladji brat Jeff-a Teague-a. Dosta ljudi se slaze da je talentovaniji od starijeg brata. To nam odmah govori o kakvom se igracu radi. Neverovatno brz, eksplozivan, agilan. Strasan prvi korak. Samo treba da popravi sut.

            I na kraju igrac kojeg ja nikako nisam mogao da svarim na pocetku prosle sezone, ali me je vremenom kupio. Rec je o Terrence-u Jones-u. Definitvno glavni igrac ove ekipe. Pravi all around igrac. Gde je lopta, tu je i on. Skace, asistira, krade lopte, lupa banane, daje poene. Covek tim.

            - Connecticut -

            Centar Alex Oriakhi. Svakako nije buduci All Star igrac. Ali je strasan koledz igrac. Sigurno ce zavrsiti u NBA. Prosle sezone je bio jako bitan u pohodu na titulu. U NBA ce verovatno morati da predje na poziciju krilnog centra. Bio je glavna snaga svoje ekipe u reketu. Kako skokovima, tako i blokadama i dobrom odbranom. Uz pravi napredak ove godine, moze premasiti ocekivanja.

            Oko Andre Drummond-a(freshman) se podigla najveca prasina ove godine. Po nekima je i zagarantovani prvi pik na sledecem draftu, naravno ukoliko izadje na isti. Rodjen je 93' i vec je prava zver, a jos ima vremena za razvijanje. Neverovatan je talenat i uz puno rada i srece je buduci super star, bez dileme. Bice zanimljivo videti kako ce se uklopiti u ovaj tim koji je ipak ostao bez svog vodje - Kembe Walker-a.

            I za kraj jedan od mojih omiljenih koledz igraca. Rec je o Jeremy Lamb-u. Dobar atleta, sa bolesnim rasponom ruku. Odlican suter. Odlicno trci kontre i jos bolje se krece bez lopte. Moja prognoza je gornja polovina prve runde drafta. Ima jaku radnu etiku, odlican je odmbrambeni igrac i novi vodja ove ekipe.


            To bi bilo to za sada. Obratio sam paznju na igrace koji igraju u neko normalno vreme za nase uslove

            Ja cu veceras svakako gledati ova tri tima, nadam se da ce biti jos ljudi
            Last edited by Ljuba90; 11-11-11, 15:11.

            Comment


            • Cekajte, hoce biti kakvih sastanaka veceras?
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Cekajte, hoce biti kakvih sastanaka veceras?
                Ne,ja mislim...sad igraci treba da se nadju i da odbiju Sterna

                Comment


                • Ma nek se teraju svi onako kolektivno u... Muka mi je vise stvarno... Nadam se da ce vas biti veceras da gledamo NCAA, red je da se malo prati kosarka, a da se zajebu ove gnjide i olos.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Hoce li biti sta od koledz kosarke veceras na ESPN Americi?
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Nema, veceras standardno CFB petkom... A, taman sam se ponadao da ce biti barem sutra jer sam kuci, pa mogu da gledam ESPN, al' nista od toga.
                      Ne brinite, naci cemo neke kvalitetne strimove, pa ce se gledati.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Jos da mogu da gledam streamove, imam 3g net Nista vi cete pisati ovde pa cu pratiti, a i ako bude nesto senzacionalno ukljucice se ovi.

                        Btw, bolje otvorite temu za koledz basket ili pisite tamo ako ima vec da ne opterecujemo ovo remek delo ljudske pohlepe. Mislim nije da nesto sad pametujem ali bilo bi dobro
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ne brini, u planu je to, ovo je samo u hodu za danas jer nismo imali vremena da pripremimo sve kako treba.




                          Elem, sad sam malo iscitao izjave sa konferencija i jedno je sigurno - igraci bolji deal dobiti nece one way or another. Stern je vec rekao da ako se ovo odbije, oni idu na 47% i odatle vise nema vracanja na gore. Pa sad, ako su Hunter i ostali toliko glupi odbice i tako jos vise iznervirati i nas i vlasnike, a Boga mi verujem i vise od 50% igraca. Problem je sto ima njih par debila tipa Pierce, Allen, Wade, Parker koji vrbuju ostale momke koji nisu toliko upuceni u celu pricu i njih je lako nahvatati na kvalitetnu zvaku. Recimo Dudley je pitao na svom Twitter-u pre par dana fanove da li treba prihvatiti ovu ponudu. Problem je sto se on tu pita isto kao i mi sa foruma.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • http://www.firstrowsports.tv/sport/basketball.html

                            Strimovi za koledz.

                            I dalje ne znam za koga da navijam Kemba mi je otisao Duke mrzim tako da Ostine jbg. I Salindzer mi ide na k***c, videcemo, moguce da cu prvi put u americkom sportu navijati za tim a ne za pojedinca, mozda Gonzaga uleti

                            Comment


                            • Mozda budem uz Duke iskljucivo zbog Rivers-a, mada ih nesto i ne volim...North Carolina mi deluje kao zanimljiv tim.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ja sam definitivno uz Severnu Karolinu...strasno zanimljiv tim

                                Comment

                                Working...
                                X