Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Ipak Lietuvos NECE pustiti Valanciunas-a da ode u Toronto ove sezone.
    Pih...a bas si me obradovao...

    Moracemo znaci jos jednu sezonu da gledamo Barnjanija na poziciji koja mu neodgovara. Jedina dobra stvar je sto ce Ed Davis moci da pokaze sta zna.

    Comment


    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
      Petorka: Curry, Ellis, Wright, Lee, Chandler.... Kompletna NBA petorka, njima upravo fali taj kvalitetan centar...
      Dokle god oni imaju Ellisa ne mogu nista uraditi. Ako se ostvari Iggy-Monta deal, + Chandler zaista dodje u Ouklend, bice to neverovatno zajebana ekipa.

      Comment


      • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
        Dokle god oni imaju Ellisa ne mogu nista uraditi. Ako se ostvari Iggy-Monta deal, + Chandler zaista dodje u Ouklend, bice to neverovatno zajebana ekipa.
        To jeste tacno, jeste on strasan igrac u nekim momentima, ali mu je kosarkaski IQ nizak, te stoga ekipa najvise trpi kad on promasi 20 suteva... Iggy bi bio vec dobar dil, videcemo dal ce i do toga doci...

        Ipak Lietuvos NECE pustiti Valanciunas-a da ode u Toronto ove sezone.
        Ja ti rekoh Mac da ce on u Evropi ostati sigurno jos ovu sezonu... ;)
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Plan i jeste bio da Jonas ostane ove godine u Lietuvos-u, ali se pre neki dan otvorila mogucnost da ipak dodje u Toronto, ali ocigledno je preko potreban Rytas-u.



          Sto se tice Monta-e, ne bih bas rekao da mu je kosarkaski IQ nizak, naprotiv, ali jednostavno ima preveliku slobodu u sistemu igre Warriors-a i to je vec do trenera. Bas me zanima kako bi Ellis igrao u nekom kontrolisanom tempu.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Pa dobro, mozda sam preterao malo kad rekoh da mu je nizak IQ, ali nije bas toliko kreativan u igri, i nekad bira dosta nerezonske suteve, ali u pravu si Mac, sve je to do trenera i zbog toga sto ima veliku slobodu u igri... Ali da je nema, i da igra u nekom kontrolisanom tempu, mozda i ne bi postizao 26p po utakmici, ne znam nisam pametan...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
              Pa dobro, mozda sam preterao malo kad rekoh da mu je nizak IQ, ali nije bas toliko kreativan u igri, i nekad bira dosta nerezonske suteve, ali u pravu si Mac, sve je to do trenera i zbog toga sto ima veliku slobodu u igri... Ali da je nema, i da igra u nekom kontrolisanom tempu, mozda i ne bi postizao 26p po utakmici, ne znam nisam pametan...

              Kako bre nije kreativan, pa onakvu scoring masinu zeli svaka ekipa u ligi.



              Razumem ja sta ti hoces da kazes, ali ne znas kako da iskazes. Da, nije efikasan, odnosno ima losu selekciju suta i samim tim slab procenat, ali je masina za postizanje poena i treba ga videti u nekoj ekipi koja igra umereno, a ne uptempo kao GS.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Da, nije efikasan, odnosno ima losu selekciju suta i samim tim slab procenat
                E to sam hteo reci... Ali slazem se ja, covek je nenormalna scoring masina.. Fali mu mozda malo konstantnosti tokom sezone, jer je par puta znao da na jednoj tekmi da 40p, a posle na 3 tekme ne da preko 15p, upravo zbog lose selektiranih suteva, te stoga procenat suta mu je bio los... Ali naravno, razlog je verovatno up-tempo koji forsira Dzekson tamo, i treba ga zaista videti u nekoj ekipi gde se igra umereno...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Tek cemo da vidimo sta forsira veliki mag Dzekson

                  Cisto sumnjam da ce taj znati da vodi tim.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Tek cemo da vidimo sta forsira veliki mag Dzekson

                    Cisto sumnjam da ce taj znati da vodi tim.
                    Nece on ni voditi, okruzili su ga sa najboljim pomocnim trenerima u zemlji.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Originally posted by Ernesto View Post
                      Nece on ni voditi, okruzili su ga sa najboljim pomocnim trenerima u zemlji.
                      A on je samo tu da svojim humorom napravi dobru atmosferu.

                      Comment


                      • Od sutra timovi i treneri mogu da pregovaraju sa igracima. Znaci da sutra krece free agency i mozemo ocekivati vec neke dogovore, kako bi slobodni igraci mogli vec u petak da se pridruze novoj ekipi

                        Comment


                        • Ne mozemo ocekivati dogovore jos, bar ne do srede sigurno.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            A on je samo tu da svojim humorom napravi dobru atmosferu.
                            Otprilike... Ne znam stvarno cime ih je on uverio na tom intervjuu da je sposoban da vodi tim, kada nema a ma bas nikakvo iskustvo, a ocekuje se od njega da ih uvede u PO...
                            Zato su ga i okruzili svetskom klasom, da bi ucio zanat.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Originally posted by Ernesto View Post
                              Otprilike... Ne znam stvarno cime ih je on uverio na tom intervjuu da je sposoban da vodi tim, kada nema a ma bas nikakvo iskustvo, a ocekuje se od njega da ih uvede u PO...
                              Zato su ga i okruzili svetskom klasom, da bi ucio zanat.
                              Ma tesko ce oni u PO. Igraju ljudi na zapadu.

                              Obozavam ovu ekipu,pre svega zbog Curry-a i jako mi je krivo sto nisu uzeli npr. Adelmana.

                              @Mac
                              NBA team executives and coaches will be allowed to start talking to players around the league Monday at 10 a.m. ET, according to league sources. Teams were notified Saturday that contact with players and free agents will be allowed Monday in advance of the scheduled opening of training camps Dec. 9.

                              Coaches/players will be able to have contact at practice facilities come Monday but coaches still can't oversee on-court workouts until camp Friday.

                              One more thing NBA teams are allowed to do starting Monday: Give physicals to free agents. So obviously free agent visits would be permissable, too.

                              Comment


                              • Je l' tu negde pise slucajno da mogu da se dogovore?



                                Same restriction in place since WEDS, when teams and agents could start talking, STILL in place: No oral or written agreements on contracts
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X