Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lele ubise nam Boozera

    Comment


    • Ernesto, tacno tako, tek je u svojoj trecoj sezoni, a vec je najavio da ovog leta dodaje u arsenal i post up igru, a na sutu ce normalno raditi dan i noc kao i proslog.

      Btw, neshvatljivo mi je kako Booz lose koristi tablu u zadnje vreme, to je mozda i najveci razlog za ovako lose procente suta, ne mogu da verujem kakve zicere promasuje.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • stizu hawksi polako

        Comment


        • Originally posted by Debeli Majk View Post
          stizu hawksi polako
          Zakasnili na prvi autobus do kuce, stizu na ovaj drugi.

          Comment


          • kako nam tuku Rouza

            Comment


            • Nego obozavam ovog Deng-a, neverovatno je koliko ima spor prvi korak, uopste ne moze da stvori prostor iz driblinga, ali opet uvek nekako uspe da dodje do kosa i da ubaci loptu.Eto sta znaci radna etika i good mindset, imate neke klipove na YT o njegovom treningu obavezno pogledajte
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Originally posted by Nikola_89 View Post
                Zakasnili na prvi autobus do kuce, stizu na ovaj drugi.

                a na taj drugi pukla guma

                Comment


                • Originally posted by tipko1 View Post
                  a na taj drugi pukla guma
                  Taman trening, pesacenje i trcanje do kuce. Al' aj da nekakim previse dok se ne zavrsi utakmica, ima jos dosta da se igra.

                  Comment


                  • Originally posted by Ernesto View Post
                    Nego obozavam ovog Deng-a, neverovatno je koliko ima spor prvi korak, uopste ne moze da stvori prostor iz driblinga, ali opet uvek nekako uspe da dodje do kosa i da ubaci loptu.Eto sta znaci radna etika i good mindset, imate neke klipove na YT o njegovom treningu obavezno pogledajte
                    Jeste, ove sezone je mnogo, mnogo popravio dribling u odnosu na prethodne. Redovno radi dribling sa trenerom Adams-om sa dve lopte na treninzima i jasno se vidi da se isplatilo. Sto kaze Steve Kerr, nema on neku posebnu tehniku, vise su to "straight drive-ovi", znaci ono glavom u zid , ali mu prednost u visini i ta neverovatna duzina ruku pomazu da sutira preko cuvara cak i kad ne stvori previse prostora.
                    I jos jedan veliki plus, Thibs cim je dosao, rekao je da mu je jedna od prvih stvari da Lu-u "ukine" duge dvojke i da se pomeri samo za korak van 7.24 i da pocne da sutira trojke. Mnogo je unapredio njegovu igru.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • odlican rezultat na poluvremenu. kako je moglo da bude ovo je sasvim ok.
                      go hawks

                      Comment


                      • Joe Johnson je potpuna enigma, on na jednoj tekmi utrpa 35 uz 60% suta iz igra a u sledecoj ga nema nigde, neverovatno oko kog igraca je Atlanta resila da gradi fransizu. Ako se nevaram u oci ove sezone je potpisao maksimalan sedmogodisnji ugovor na 130-140 miliona, po meni jedan od najgorih igraca uz Rashard Lewis-a sto se tice odnosa cena-kvalitet
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Steta sto nije Rose dao ranije loptu, bila bi trojka.

                          Comment


                          • i gori od luisa po tom pitanju. precenjen dosta ali sta je tu je. atlantina krivica.

                            Comment


                            • Sestogodisnji vredan 120 milki ako se ne varam. ;)

                              Dobro Atlanta zatvorila cetvrtinu, treba prestati sa udvajanjima, ubise nas jednostavnim protokom lopte...
                              Al' najbitnije da igramo dobro, preuzece Derrick ako bude cupavo na kraju, a nadam se da nece, bolji smo.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • evo i mene za drugo poluvreme, idemo gazenje nalozenih hawksa
                                http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                                Comment

                                Working...
                                X