Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ja se evo kondezovah od tehnike oko sebe...

    Comment


    • Meni su komp i tv na metar razdaljine,tako da sam tu

      Comment


      • Originally posted by emil_portnoy View Post
        Ko ce veceras biti aktivan na forumu? Da znam dal da silazim u dnevnu da gledam na SK . Branislava nema
        Kako me nema? Malopre sam zavrsio posao pa sada mogu da se posvetim raznim drugim stvarima!

        Da i ja kazem neku pametnu o nocasnjoj tekmi. Bulls-i ne mogu ponoviti tri puta uzastopno lose partije, a ni Boshko onakvo izdanje kao u prethodnoj tekmi. Zato je veceras red da nas kep'ten dodje do punog izrazaja i da zapecati ovu seriju. James ce biti na svom nivou i ako Haslem i Chalmers malo pripomognu bice "pa, pa" Bikovi.
        Last edited by Branislav; 24-05-11, 23:29.

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Nocas moramo da stegnemo mu** . Bane sta bi sa Heatovkama? Zena nadgleda sta radis na kompjuter?

          Comment


          • Originally posted by emil_portnoy View Post
            Nocas moramo da stegnemo mu** . Bane sta bi sa Heatovkama? Zena nadgleda sta radis na kompjuter?
            Off. Ma ne nadgleda jer se ja izolujem od nje kada sam na netu ali sto je sigurno...

            I da, nocas moramo da stegnemo m***, mislim, da pokazemo da ih imamo!
            Last edited by Branislav; 24-05-11, 23:40.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by Branislav View Post
              Off. Ma ne nadgleda jer se ja izolujem od nje kada sam na netu ali sto je sigurno...


              Malo takmicarskog duha - GO HEAT - GO MVP - GO FLASH!!!

              Comment


              • Bicu ja tu, i onako mi je tv iznad kompa. Jos da me iznenadi Mac i da svrati na forum, i najebali ste.

                Comment


                • Originally posted by Nikola_89 View Post
                  Bicu ja tu, i onako mi je tv iznad kompa. Jos da me iznenadi Mac i da svrati na forum, i najebali ste.
                  Mislim da ce nocas stvarno biti jebeno jer ce Bulls-i dati i poslednji atom snage kako bi napravili brejk. Ali ako ne uspete...it's the end!

                  LET'S GO HEAT!!!

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Ne brini Bane, Thibs je sigurno radio sa momcima na tome sta treba da rade i kako. Nema predavanja!

                    Comment


                    • Originally posted by Nikola_89 View Post
                      Ne brini Bane, Thibs je sigurno radio sa momcima na tome sta treba da rade i kako. Nema predavanja!
                      O tome pricam. Mislim da nocas izlazite na parket u "mortal combat mode-u".

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Ma mogu oni biti u kojem hoce mode-u, Wade i James ce ih satrati.

                        Nidzo, ako budes plakao, tu je Bledi da te utesi, on je preboleo poraz svoje ekipe, pomoci ce i tebi.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Ma mogu oni biti u kojem hoce mode-u, Wade i James ce ih satrati.

                          Nidzo, ako budes plakao, tu je Bledi da te utesi, on je preboleo poraz svoje ekipe, pomoci ce i tebi.

                          Cccc, kakve provokacije Ne izuvajte se pre vode, tek kad prodje Miami onda mozete pricati. :P
                          Ko kaze da sam ga preboleo. Stavio sam malo avatar da vas nerviram posto doticnog svi volite.

                          Comment


                          • Bledi bre, na svakoj stranici te pominju!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Ma mogu oni biti u kojem hoce mode-u, Wade i James ce ih satrati.

                              Nidzo, ako budes plakao, tu je Bledi da te utesi, on je preboleo poraz svoje ekipe, pomoci ce i tebi.


                              LET'S GO HEAT!

                              Brat Bledi zvani Utesitelj ucveljenih!

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Originally posted by emil_portnoy View Post
                                Bledi bre, na svakoj stranici te pominju!
                                Ma Emile vodim rat sa svima, pogotovo sa vama Vrelima.

                                Idemo Chicago veceras do pobede, osvetlajte obraz i kvotu u kladionici.

                                Comment

                                Working...
                                X