Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gleda neko sad Memfis-OKC?

    http://www.firstrowsports.com/watch/...y-thunder.html

    Ovaj je odlican stream
    CZ-JK-Elton John-Diva

    Comment


    • Najveca korist Shaq-a ce biti sto ce smanjiti minute BBD-u!

      Ajmo Grizlisi

      P.S. Uvek naletim na neki stream gde Loncar prica u poluvremenu nesto na spanskom

      Comment


      • Originally posted by Ray Ray View Post
        Najveca korist Shaq-a ce biti sto ce smanjiti minute BBD-u!

        Ajmo Grizlisi

        P.S. Uvek naletim na neki stream gde Loncar prica u poluvremenu nesto na spanskom

        Comment


        • Gledamo gledamo! Oklahoma se ne da ;) bukvalno biju Grizlise
          Edit: Opet dva posta zaredom

          Comment


          • Haddadi - Mohammed, kakav "Arabijski" matchup

            http://www.firstrowsports.eu/watch/6...y-thunder.html Solidan stream
            Last edited by ЕлБиЏеј; 07-05-11, 22:40.

            Comment


            • Hahahahahaha ovaj Memfis igra mnogo cudnu kosarku.
              ЕлБиЏеj evo ti ovaj http://www.rojadirecta.es/goto/www.eventosppv.com/ bolji je
              Last edited by Emil_LBJ; 07-05-11, 22:36.

              Comment


              • Eee moj Collinson od velikog talenta do radnika

                Stvarno cudna ekipa ovaj Memfis, nista me vise ne moze iznenaditi.

                Comment


                • Dobri Mayo i Randolph za sada.

                  Kod Thunder-a, standard KD.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Sto gore Randolph igrao, to sam ja srecniji ...

                    Comment


                    • Haddadi 4m od kosa sa loptom ni ne gleda ga a kamoli nesto drugo

                      I sad ovo

                      Comment


                      • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                        Sto gore Randolph igrao, to sam ja srecniji ...
                        Sto to ?

                        Nemoj tako, dobar je on decko.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Prokurcio se mnogo ... obicno posle izjava tipa " ne moze niko da me cuva, mogu samo cipele da mi ciste " slede najgore partije .

                          Comment


                          • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                            Prokurcio se mnogo ... obicno posle izjava tipa " ne moze niko da me cuva, mogu samo cipele da mi ciste " slede najgore partije .
                            E bravo, jako me nerviraju tako neki dobri igraci, ne odlicni, koji tako posle dobre sezone i par odlicnih partija krenu da se kurce.

                            Comment


                            • A, nije bas tako, igra Randolph zaista dobro, ne moze mu se poreci i to ne samo ove sezone.

                              Jasno da izjava nije na mestu, ali realno jako tesko izlaze na kraj sa njime u Oklahomi.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Opet ova zenska komentarise sto k'o da joj je penetriran kolac u ledja. Kako prica zena
                                Odoh na Spance, ne mogu da je slusam, upropasti utakmicu.
                                Za sada neizvesna tekma

                                Comment

                                Working...
                                X