Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by WhiteEagle View Post
    To je PO i 2 iskusne ekipe.Odlucivace inspiracija Kobija i Dirka,i naravno podrska. X faktor je po meni Marion,ako on odigra dobro u napadu Dallas ima dobre sanse,a ako on podbaci bice jako tesko.No kljuc za nas je da uzmemo bar jednu pobedu u LA bilo danas ili u sledecu i da uzmemo domaci teren,to govorim jer je Dallas msm najbolja ekipa na strani tako da je sve moguce...
    Ja mislim da ce u ovoj seriji i Lakersi i Dallas uzeti jednu u gostima, jednu kod kuce u prve 4 utakmice.Isto kao i u MEM - OKC.
    Last edited by Black Mamba 24; 02-05-11, 14:51.
    sigpic

    Comment


    • Ako Kidd bude igrao na nivou bice gusto, a bez njega LA moze pocistiti Dallas bez ikakvih problema.
      sigpic

      Comment


      • Reise dobrodosao na forum!

        Isti slucaj je i sa Fischerom,nadam se da ce mu proraditi sut,pre nije fulao kada je bio sam.Upravo je protiv Dallasa mozda odigrao i utakmicu sezone,koju su Lakersi nazalost izgubili.
        sigpic

        Comment


        • rondov faul je sto rece t-mac "play off" faul, i takvi se faulovi ni u regularnom delu ne sviraju kao flagrant... rondo je lebricka hvatao oko tela, dok je jones udario direktno po glavi pp..

          Comment


          • Dve sjajne akcije od sinoc...


            http://www.sportklub.info/forum/show...d=1#post479783
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Gde ste dobri ljudi?

              ja konacno zavrsio sa veseljem i planiram da gledam veceras Bullse ako mi ne ugase internet,jer menjam provajdera pa postoji mogucnost da me ne bude dan,dva...nadam se samo da ce da me puste da odgledam tekmu veceras

              Miami bez problema dobio matorce,ako ako...James Jones faca
              Last edited by Ljuba90; 02-05-11, 15:49.

              Comment


              • Gospodska pobeda, D-Wade objasnio neke stvari.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • kapiten kapitenski.

                  Comment


                  • Originally posted by kemp View Post
                    Bože gospode,koliko ima ovde vrsnih poznavalaca NBA.Ja mislim da bi u Americi dupe dali da vas angažuju!!!Sačuvaj me bože!!!!
                    Vidis bre da samo kenjaju u fazonu "da je KG, da je Rondo, da nije Pierce............"!
                    Pa da je moja baba imala tockove bila bi tramvaj!

                    Zasto lepo ne cestitate na pobedi i priznate sportski da ste nadigrani kao poslednji magarci?

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Jedna sintagma moze sjajno objasniti sinocnji mec. Nemoc Boston Seltiksa. I tako ce biti cele serije. Pa sa Bosovih 7 poena i 27% sutem iz igre smo vas tako rastavili od zivota da mi je bilo smesno gledati uopste.

                      Comment


                      • Koliko je dobro Wade sinoc odigrao govori podatak da je u situacijama 1 na 1 i post up-ovima bio 6/7 ukljucujuci i 3 and1-a.
                        Btw, Boston je dosta dobro branio reket sinoc, tj Miami je uzimao dosta suteva spolja i selekcija suta im i nije bila bas najbolja, ali bitno da je ulazilo.

                        Boozer ce pokusati da igra veceras, bas me zanima na sta ce to da lici...
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Ove vase PO analize na forum su stvarno za svako postovanje
                          I ja mislim da hejteri Miami-a trebaju da prestanu da pricaju "da nije ovo da nije ono", to je glupo ;).
                          Ljubo bre nema te bas dugo
                          Veceras ocekujem lagane pobede Bullsa i Lakersa. Ostaje li ko da gleda obe?
                          Edit: T-Mac jel veceras dodela MVP-a?
                          Last edited by Emil_LBJ; 02-05-11, 18:30.

                          Comment


                          • A jbg Emile,slavilo se

                            Ja gledam samo Bullse veceras.

                            Comment


                            • Gledam Bullse veceras zato sto se nadam njihovoj ubedljivoj pobedi protiv Atlante, ne gledam Lejkerse zato sto znam da ce da pobede.
                              Mozda i ponove partiju protiv Indijane u utakmici 5 kad im je sve polazilo za rukom kada Buzera nije bilo na terenu.Sta ces, poraslo im samopouzdanje.

                              Comment


                              • Ako vec ne citate analize, molim vas pogledajte zadnju o problemima u odbrani OKC-a, mnogo zanimljiva i bitna stvar...


                                http://www.sportklub.info/forum/show...922#post479922



                                P.S. Ako stignem do veceras ce biti i kratki preview-ovi serija koje pocinju danas...



                                EDIT: Nije veceras, ocekuje se da sutra bude zvanicno, isto tako treba sutra da ide i konferencija za novinare, a dodela pre drugog meca, tacnije u sredu... ;)
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X