Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • White Eagle, dobrodosao na forum, uzivaj

    Ima tu jos par navijaca Mavs-a, samo su offline trenutno.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • WhiteEagle dobrodosao na forum uzivaj
      sigpic

      Comment


      • @Black mamba
        Jel ovo sve uredno funkcionise za NBA league pass, jer sam veceras gledao preko Aljazzere sporta i nisam probao ovu varijantu?Interesuje me dal je sve ok,i dal ce trajati ovo za sledece tekme. Nisam imao prilike da gledam nikad do sad preko NBA league pass pa me interesuje.
        Last edited by Antic Miki; 02-05-11, 00:04.

        Comment


        • Originally posted by Antic Miki View Post
          @Black mamba
          Jel ovo sve uredno funkcionise za NBA league pass, jer sam veceras gledao preko Aljazzere sporta i nisam probao ovu varijantu?Interesuje me dal je sve ok,i dal ce trajati ovo za sledece tekme. Nisam imao prilike da gledam nikad do sad preko NBA league pass pa me interesuje.
          Sve lepo funkcionise,ali nece biti za svaku tekmu,jer je to ilegalno.Ja kada naletim postavicu ovde...kada ne,jbg. preko obicnih streamova.;)
          Last edited by Black Mamba 24; 02-05-11, 00:20.
          sigpic

          Comment


          • Hvala svima na dobrodoslici! Konacno negde da mogu da se ispricam sa ljudima koji prate NBA!

            Comment


            • Sve cestitke Miami-u i svim igracima na prvoj pobedi (najvecoj pobedi u ovoj sezoni) protiv velikog Boston-a. Iako moze i mora bolje od ovakve igre potpuno sam zadovoljan prikazanim. Odigrana je odlicna odbrana (Boston je u 1HT spusten na samo 36pt), Miami je drzao vodjstvo od prvog do poslednjeg minuta utakmice i, koliko god se to mnogima ne dopadalo, jednostavno je nadigrao Boston. Ako ovako nastave, uz korekciju odredjenih problema u igri, licno mislim da Boston ispada.
              Mislim da je Miami sinoc pokazao dovoljno zrelosti za NBA finale, a takodje mislim i da ima potencijala za mnogo vise od sinoc prikazanog!

              Wade 38/1/5
              James 22/6/5
              Bosh 7/12/0

              GO HEAT, GO MVP!
              Last edited by Branislav; 02-05-11, 12:15.

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Diiiiiiiiiiiii Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejd! !!
                Last edited by LBJmvpFORlife; 02-05-11, 06:17.

                Comment


                • Lose vesti za Heatovce, a i za mene.Ovo govedo od Pirsa ce igrati u drugoj utakmici.
                  Kako dobro razumem posle onog teskog faula Dzounsa nad njim njegova reakcija nije okarakterisana kao pokusaj da udari glavom Dzounsa.
                  Rouz zbog privatnih obaveza je sinoc propustio trening, dok Buzer trenira ali ne u punom trenaznom procesu.Pretpostavljam da ce Gibson da preuzme njegove minute.Atlanta vraca J-Smita i Horforda na njihovim prirodnim pozicijama i bice interesantno koliko ce moci Tibodo pustiti Buzera u igru zbog njegove povrede.

                  Edit:Evo samo za tebe(LBJmvpFORlife ) sam stavio govedo.;)
                  Last edited by Ricma; 02-05-11, 09:09.

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Lose vesti za Heatovce, a i za mene.Ona stoka od Pirsa ce igrati u drugoj utakmici.
                    Kako dobro razumem posle onog teskog faula Dzounsa nad njim njegova reakcija nije okarakterisana kao pokusaj da udari glavom Dzounsa.
                    Rouz zbog privatnih obaveza je sinoc propustio trening, dok Buzer trenira ali ne u punom trenaznom procesu.Pretpostavljam da ce Gibson da preuzme njegove minute.Atlanta vraca J-Smita i Horforda na njihovim prirodnim pozicijama i bice interesantno koliko ce moci Tibodo pustiti Buzera u igru zbog njegove povrede.
                    Rec koju trazis je govedo it's good to be back! GO HEAT GO MVP!

                    Comment


                    • white eagle dobrodosao
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Piercu je mozak najveci problem, koliko mu je i najveca prednost . Ima strasno kratak fitilj, i to protivnicki igraci primecuju . Lako ga je isprovocirati, samo mali jaci faul i odmah nastane guranje .

                        Inace, gde je Chalmers stao protiv Phille, to je Jones nastavio protiv Kelta . To je upravo ono sto Miami-u treba, neko "van velike trojke" a da ce praviti konstantnu pretnju .


                        Btw
                        Last edited by ЕлБиЏеј; 02-05-11, 09:26.

                        Comment


                        • "Perk’s good, but all Perk can do is foul me. That’s the only thing he can do. He’s too slow. He can foul." - Zach Randolph

                          Comment


                          • Originally posted by carter985 View Post

                            Pustio kurcic 4-1 za OKC ima samo da se pusi

                            Comment


                            • Sta bih dao za finale zapada Memphis-Dallas!
                              istok Chicago-Boston

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Pustio kurcic 4-1 za OKC ima samo da se pusi
                                Dobrodosao na forumLBJmvp. Uzivaj!

                                Covece Memphis se zasce napalio. 'Oce ljudi u finale pa to ti je! Ali ja se slazem sa tobom i mislim da ce ipak Oklahoma da nadje nacina da ih se otarasi.

                                Al' smo lepo sinoc objasnili Boston-u gde im je mesto!

                                GO HEAT, GO MVP!
                                Last edited by Branislav; 02-05-11, 12:27.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X