Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio bwin de España 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na pocetnoj strani foruma imate opciju SK zajednica pa tu imate opciju za pravljenje grupa i ako zelite napravite grupu za Rosija.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Na pocetnoj strani foruma imate opciju SK zajednica pa tu imate opciju za pravljenje grupa i ako zelite napravite grupu za Rosija.
      Hvala, samo jos da se dogovorimo ko ce da je napravi... Najbolje bi bilo da to uradi Waja,ipak je njegova ideja...

      Un Nome...Un Mito...UNA LEGGENDA... VR|46


      Comment


      • OK, polako samo, S-Nash, ovi se malo sale, ne moras sve tako ozbiljno shvatati.
        Sasvim je normalno da ima najvise Rosijevaca, tako je u celom svetu, ali sigurno necemo od toga praviti famu.
        Svi vozaci motogp-a, su izuzetni, hrabri,razlike su male. Mozda po pobedama to ne izgleda tako, ali bukvalno svi zasluzuju postovanje. Jer svi oni rizikuju teske povrede, ono drugo necu da pominjem, i zbog toga su svi veliki.

        Comment


        • Originally posted by vesna8.11 View Post
          OK, polako samo, S-Nash, ovi se malo sale, ne moras sve tako ozbiljno shvatati.
          Sasvim je normalno da ima najvise Rosijevaca, tako je u celom svetu, ali sigurno necemo od toga praviti famu.
          Svi vozaci motogp-a, su izuzetni, hrabri,razlike su male. Mozda po pobedama to ne izgleda tako, ali bukvalno svi zasluzuju postovanje. Jer svi oni rizikuju teske povrede, ono drugo necu da pominjem, i zbog toga su svi veliki.
          Nisam ja nista ozbiljno shvatio nego sam hteo da pomognem ako zele ljudi da prave grupu,nista se ja nisam ljutio.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Andrea Rossi-Maniac #46 View Post
            Hvala, samo jos da se dogovorimo ko ce da je napravi... Najbolje bi bilo da to uradi Waja,ipak je njegova ideja...
            mislim da je djuz dao idejuali ko god da je napravi-odlicno
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • nemam nista ni protiv koga ali jace je od mene.. Rosi je Rosi!

              Comment


              • Napravi sam grupu, ali ako je waja zaintersovan da je odrzava prepustam...


                Comment


                • da djuz je dao ideju! ja sam za!

                  Comment


                  • Ako je neko postovao, sorry

                    Stoner (smiling): “How's your shoulder? Is it okay?”

                    Rossi (helmet still on): “I'm very sorry.”

                    Stoner: “Okay. You have some problem with your shoulder?”

                    Rossi: “I make a mistake”

                    Stoner: “Yeah. Obviously your ambition outweighed your talent.”

                    Rossi: “Eh?”

                    Stoner: “Ambition is more than the talent.”

                    Rossi: “I'm very sorry.”

                    Stoner: “No problem.”

                    Comment


                    • xaxaxa..nadajmo se da je sve ok! tako je bilo ok sa Sete Žibernau-om pa se Sete, posle izlaska iz sobice u kojoj je bio sa Ross-em, pojavio sa modricom! mada ne verujem da je Stoner u tom fazonu ali...videcemo!

                      Comment


                      • ..kvalitetan i lud sportski dan na sportklubu..heheh..prvo gp,a zatim i tenis..trebalo je sve ovo izdrzati..ufff..gde je ta grupa???? idemoooooooooo
                        sigpic

                        Comment


                        • da bi dosao do grupe idi na sk zajednicu i ne mozes je promasiti


                          Comment


                          • Originally posted by djuz View Post
                            da bi dosao do grupe idi na sk zajednicu i ne mozes je promasiti
                            jeeeeeeeeeesad mozemo rosija da "dizemo u nebesa"(kako je neko danas rekao),a da ostalima na forumu ne idemo na zivce
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • Rosija nista manje necu dizati u nebesa iako je napravljena grupa... Ej pa ne pricamo o bilo kom vozacu pa da biram reci Grupa je samo pokusaj prebrojavanja...


                              Comment


                              • gledao sam pazljivo,a i procitao postove od danas..pojedini kritikuju sto se toliko komentarisalo o incidentu,a ne o voznji,uslovima,podesavanjima itd..pa sta je sladje moglo da bude od svega?,naravno kad vec nisu ostali u trci svi akteri..meni licno,se nije dopalo,kao i mnogo puta ranije Kejsijev nastup,posle svega..ipak je on profesionalac,i to nije smeo dopustiti sebi(uvredljiv govor)..ne branim Rosija nimalo,jer je takodje napravio gresku i izbacio neduznog vozaca,pritom i velikog protivnika,ali se korektno izvinuo,sto morate priznati svi ovde,da se takva korektnost odavno nije videla u svetu moto i auto sporta..znam ja da svako voli svoga,ali treba postovati i drugoga..za mene ovo nije bilo postovanje velikog i najveceg,bar po meni..bilo je mnogo incidenata i gorih od ovog,pa nisu pale reci izvinjenja(bar ne onog iskrenog)..setimo se Bjadjija,Duana,Kevina Svanca,Setea..pa u f1 duele Sumahera,Hila,Vilneva..majko bozja sta se tu sve desavalo..po meni je to znacajno zato sto jos uvek kod nekih postoji taj famozni fer-plej,i smataram da to daje posebnu notu i draz ovako velikim dogadjajima kao sto je Gp.Ja se izvinjavam Kejsijevim fanovima,zato sto ih je verovatno pogodilo ovo sto sam ja komentarisao,ali misljenje koje imam o njemu sigurno necu promeniti.Da je bilo kako drugacije reagovao,mnogo bih ga vise cenio,i cvrsto verujem da nisam jedini...bodove koje je izgubio(ni kriv ni duzan),uvek je mogao da da kao razlog ako nebude osvojio sampionat..i to mu niko nebi zamerio(cak bi ga smatrali i moralnim pobednikom sampionata),ovako,ako i postane prvak,ostaje mu ta velika mrlja u njegovoj karijeri..Jos jednom,Kejsijevci,sory ako su nekog povredili moji postovi..radovacete se vi ove sezone,u to sam siguran!!1 maj ce brzo doci,ko da doceka???
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X