Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio bwin de España 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    @nnebojsa
    Ako si mislio na Rosija, ja kao njegov fan ne ocajavam i nikada necu jer znam da on uvek i svuda pruza svoj maximum... Danasnje kvalifikacije nisu realna snaga DR, gledao sam sva tri FP i imao je dosta manje zaostatke za vodecim nego u Kataru. I da, iskreno (a ne samo navijacki) se nadam podijumu...
    btw bas sam se iznervirao zbog rezisera koji je za tri FP i QP pustio ukupno jedan i po DR krug (ovih i po zbog pada ), ali zato se potrudio da isprati poslednjeplasiranog u generalnom plasmanu, proslogodisnjeg sampiona moto2 kategorije Eliasa - cak i njegov maestralni ulazak u box u QP, Hopkinsa, Abrahama... Ali dobro, verovatno oni imaju vece sanse za pobedu i podijum od DR?!?!
    Last edited by djuz; 02-04-11, 20:43.


    Comment


    • #62
      1 27 Casey STONER AUS Repsol Honda Team Honda 280.1 1'38.757
      2 26 Dani PEDROSA SPA Repsol Honda Team Honda 281.5 1'38.915 0.158 / 0.158
      3 1 Jorge LORENZO SPA Yamaha Factory Racing Yamaha 275.0 1'38.918 0.161 / 0.003

      Ja ovde ne vidim preveliki zaostatak.

      Ocekujem sutra pobedu Lorenca kako bi se malo prekinula ova dominacija Honde.

      Comment


      • #63
        Moje predvidjanje je sledece :
        1. Lorenzo
        2. Stoner
        3. Spies
        JUST PUNK

        NO NATIONS
        NO RELIGION
        NO AUTHORITY

        And most of all PEACE


        Anarchy

        Comment


        • #64
          Originally posted by djuz View Post
          @nnebojsa
          Ako si mislio na Rosija, ja kao njegov fan ne ocajavam i nikada necu jer znam da on uvek i svuda pruza svoj maximum... Danasnje kvalifikacije nisu realna snaga DR, gledao sam sva tri FP i imao je dosta manje zaostatke za vodecim nego u Kataru. I da, iskreno (a ne samo navijacki) se nadam podijumu...
          btw bas sam se iznervirao zbog rezisera koji je za tri FP i QP pustio ukupno jedan i po DR krug (ovih i po zbog pada ), ali zato se potrudio da isprati poslednjeplasiranog u generalnom plasmanu, proslogodisnjeg sampiona moto2 kategorije Eliasa - cak i njegov maestralni ulazak u box u QP, Hopkinsa, Abrahama... Ali dobro, verovatno oni imaju vece sanse za pobedu i podijum od DR?!?!
          Htio sam to da pomenem al da ne bude da samo ja vidim te neke stvari. gledao sam sve treninge Stoner vozi kamera na njega, Lorenzo vozi kamera na njega Randy De Puniet sve al Hayden i Rossi? Nidje, ali nidje tokom cijelog treninga. Realno na treningu danas Valentino moze da stane u top 5 sto bi bilo ok, top 5 nije los rezultat sa ovako jakim protivnicima i naravno ne konkurentnim motorm.
          Valentino je lose poceo kvalifikacije, pad pa drugi motor i sve to lose se zavrsilo al mora da se popravi, stvarno mora da sjedne na taj Ducati i da 100% od sebe, pa cak se i De Puniet stalno vrti u top6 na isti motor.
          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

          Comment


          • #65
            Originally posted by cKaZi View Post
            1 27 Casey STONER AUS Repsol Honda Team Honda 280.1 1'38.757
            2 26 Dani PEDROSA SPA Repsol Honda Team Honda 281.5 1'38.915 0.158 / 0.158
            3 1 Jorge LORENZO SPA Yamaha Factory Racing Yamaha 275.0 1'38.918 0.161 / 0.003

            Ja ovde ne vidim preveliki zaostatak.

            Ocekujem sutra pobedu Lorenca kako bi se malo prekinula ova dominacija Honde.
            Nema tu zaostatka Honde nisu toliko jake koliko se cini na prvi pogled, samo je pocetak sezone oni su ulozili gomilu para u ovu sezonu i sad je to na pocetku doslo do izrazaja. Sad svi znaju koji je nivo konkurenciju, koliko moraju da rade da bi se uhvatili u kostac sa vodecim i cim ducati napravi promjene bice to dosta konkurentno. Lorenzo radi odlican posao, mada je Yamaha tradicionalno dobra na ovu stazu.

            A covjek koji me odusevljava drugu trku za redom Cal Crutchlow, mnogo je dobar kako slideuje iz krivina ko da vozi hiljadarke show, jedno vrijeme me to odusevljavalo kod Haydena al ovaj to radi izrazenije. I druga trka a vec je poceo da izbaca nogu kad ulazi u krivinu al samo po malo jer jos nije siguran u tu tehniku odusevljava me
            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

            Comment


            • #66
              Bice gusto, nadam se Stoneru, ali strahujem od Lorenca
              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

              Comment


              • #67
                @Culi, nikakve zamerke
                Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                Comment


                • #68
                  Pa ne razumem sto ovi iz Ducati tima ne pocnu da "prepisuju" od Pramac Racing Teama....kolko videh, danas je Randy leteo( na kraju i bukvalno) na toj masini, nista mu nisu puno bezali ovi "brzi".
                  Last edited by ; 02-04-11, 23:03.

                  Comment


                  • #69
                    Ovaj sto je reziser Moto GP prenosa je ili teski amater ili nikad nije gledao ni voleo moto trke. Ovo ne govorim samo zbog izbora kojeg vozaca prati (danas Pedrosa na prebrzom krugu a mi gledamo Barberu (ako se dobro secam) kako taksira). Nijednom nije dao da cujemo motor malo duze na nekom pravcu, da uporedimo zvuk Yamahe, Ducatija, Honde. Jako brzo i nebulozno menja kadrove tokom kvalifikacija i ne pokazuje bitne dogadjaje. Takodje danas Stoner izlece, videla se greska odmah kada je snimano sa motora, i komentatori su to primetili i on umesto da ostane tu prebaci negde levo, i vrati se tek kasnije pa smo svi mislili da je Stoner pao, a ustvari je parkirao motor. I to cini se da jedan isti radi sve prenose. Smeniti ga pod hitno, i neverovatno dobar dogadjaj se moze upropastiti losim izborom kadrova u prenosu.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #70
                      pa ne moze padati kisa u Jerezu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! :/

                      Comment


                      • #71
                        1.STONER C. Repsol Honda Team 1:50.297
                        2.ROSSI V. Ducati Team +0.591
                        3.DOVIZIOSO A. Repsol Honda Team +0.840
                        4.HAYDEN N. Ducati Team +0.879
                        5.LORENZO J. Yamaha Factory Racing +0.976
                        6.SIMONCELLI M. San Carlo Honda Gresini +1.165
                        7.PEDROSA D. Repsol Honda Team +1.179
                        8.CRUTCHLOW C. Monster Yamaha Tech 3 +1.728
                        9.DE PUNIET R. Pramac Racing Team +1.753
                        10.EDWARDS C. Monster Yamaha Tech 3 +2.079
                        11.CAPIROSSI L. Pramac Racing Team +2.866


                        1.STONER C. Repsol Honda Team 1:50.297
                        2.ROSSI V. Ducati Team +0.591
                        3.DOVIZIOSO A. Repsol Honda Team +0.840
                        4.HAYDEN N. Ducati Team +0.879
                        5.LORENZO J. Yamaha Factory Racing +0.976
                        6.SIMONCELLI M. San Carlo Honda Gresini +1.165
                        7.PEDROSA D. Repsol Honda Team +1.179
                        8.CRUTCHLOW C. Monster Yamaha Tech 3 +1.728
                        9.DE PUNIET R. Pramac Racing Team +1.753
                        10.EDWARDS C. Monster Yamaha Tech 3 +2.079
                        11.CAPIROSSI L. Pramac Racing Team +2.866
                        Prva dva zagrevanja, bez nekih iznenadjenja. Ali ,kada je motogp u pitanju, pocela je kisa, doduse slaba, staza je bila dosta hladnija, pa su i vremena sasvim drugacija od predhodnih dana.
                        Najbolje su se snasli Stoner i Rosi, koji su se smenjivali na najbrzim krugovima.
                        Sada ostaje samo da se nadamo da ce kisa stati do pocetka trke.

                        Comment


                        • #72
                          bravo bravo bravo

                          Comment


                          • #73
                            Kisa danas bi mogla da spasi Rossijevu sezonu. Znaci, palimo vatru i igramo okolo, da bude pljusak pred trku Sad ozbiljno, ako danas nekim cudom dodje do podijuma ili blizu, a moze u ovakvim uslovima, dolazi mesec dana da mu ozdravi rame i da se radi na motoru, sigurno cemo posle te cetiri nedelje videti mnogo bolji fabricki Ducati. Vec juce je pokazivao znake zivota do pada, a i posle, najgori je bio u toj poslednjoj seriji krugova, ocigledno su omasili nesto kod podesavanja. I danas ide dobro. Nada poslednja umire
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #74
                              ljudi ajde malo mucnite glavom oko polemike kako je Stoner vozio ovaj dukati prosle godine i uzimao neke pobede pa jeste ali tada honda nije bila ni blizu ovako dobrom motoru a sada su svi razvili svoje masine jedino je dukati ostao isti tacnijee LOS!!!! Motor mora da se menja kompletno a nema sumnje da to Rossi i njegov tim mogu malo strpljenja pa cemo komentarisati za mesec dana nadam se dosta drugacije!!!!!! Jos jedna stvar nicije pobede ja ne omalovazavam daleko od toga da se moze reci da je bilo ko od njih los vozac ali mozete li zamisliti Rossija na toj hondi danas?!!!!!!

                              Comment


                              • #75
                                pozdrav, ima li neko link za danasnju trku? iskljucen mi sportklub, pa ako ima link dobro ce mi doci (osim onog sa oficijalne stranice)..

                                Comment

                                Working...
                                X